Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. 123

  gazlupkowy.pl

  Pomogę, albo nie ... https://www.rp.pl/100-lat-polskiej-gospodarki-ropa-naftowa-i-gaz/180419853-Gaz-lupkowy-czyli-stracone-zludzenia.html
 3. Witam, Po ostatnich wydarzeniach i dosyć mocnych przemyśleniach na temat sensowności forum o domenach internetowych jak i samego rynku domen w Polsce, podjąłem decyzję o moim odejściu z forum di.pl. Niestety poziom forum jest już za niski nawet dla mnie. Forum to obecnie tylko tablica ogłoszeń i dział wycen. Nie ma tutaj już nic ciekawego do czytania, a próba podjęcia dyskusji na jakiś poważniejszy temat zostaje sprowadzona do rynsztokowej argumentacji na poziomie hobbystów taniego wina. Z wielkim żalem i bólem podejmują tą decyzję gdyż forum było ostatnim miejscem gdzie byłem względnie akceptowany. Z kilkoma osobami pozostaję w stałym kontakcie poza forum i mam nadzieję na kontynuowanie tych znajomości. Co do reszty to bez żalu oczywiście się żegnam gdyż nie udało mi się u nich znaleźć zrozumienia i poklasku dla moich tez i trafnych analiz. Wasz zawsze kochany, uwielbiany i skromny, Lataralus /// Do przemyślenia.
 4. 123

  SEDO- SEO - sprzedaż

  Keyword itd. Jak ustawić domenę, aby zwiększyć "klikalność". Nie interesuje mnie sprzedaż domeny, tylko "stały" dochód. ZUS = 1.400 zł Emerytura ? Mam nadzieję, że odpowiedzą Ci, którzy nie odeślą mnie do FAQ (ang. Frequently Asked Questions)
 5. Yesterday
 6. "W ubiegłym tygodniu prezydent Chińskiej Republiki Ludowej i sekretarz generalny Komunistycznej Partii Chin Xi Jinping powiedział, że kraj ten powinien „wykorzystać okazję”, jaką oferuje technologia blockchain, zachęcając do przyspieszenia jej przyjęcia w tym kraju . Po komentarzach prezydenta Jinpinga cena bitcoinów (BTC) odnotowała znaczny wzrost, a akcje firm, które mają działalność związaną z technologią łańcuchów blokowych lub walutami cyfrowymi w kraju, wzrosły, zgodnie z artykułem Digital Leaders . " Nasz ma to w ... . Chyba. https://bitcoin.pl/polska-zakaz-kryptowalut/ Dlatego, chociaż domena jest fajna, ale .pl
 7. "Się" nie dziwię. "Niestety poziom forum jest już za niski nawet dla mnie. Forum to obecnie tylko tablica ogłoszeń i dział wycen. Nie ma tutaj już nic ciekawego do czytania, a próba podjęcia dyskusji na jakiś poważniejszy temat zostaje sprowadzona do rynsztokowej argumentacji na poziomie hobbystów taniego wina." Nawet "dział wycen" jest <0. Pozdrawiam "Wasz zawsze kochany, uwielbiany i skromny, Lataralus"
 8. oponymarkowe.pl Jeszcze pare dodatkowych domen dorzuciłem na sprzedaż. taniefoteliki.pl tanieprzedszkole.pl taniealarmy.pl tanielustrzanki.pl taniesauny.pl taniewizy.pl tanieubezpieczenie.pl refundowane.pl francuskiewina.pl torbyfotograficzne.pl lustrzanki.com vignettes.eu nadzory.pl kilka zwiazanych z modą bieliznamarkowa.com kapielowestroje.com superbielizna.pl taniabielizna.pl ekskluzywnabizuteria.pl Kilka domen z branży oponiarskiej tanieoponyzimowe.pl tanieoponyletnie.pl tanieopony.info tanieopony.sklep.pl oponypromocje.pl (+ obecnie nie działający juz serwis) oponytanie.com oponymarkowe.pl markoweopony.pl Cos z hazardu: zakladywzajemne.com zakladyhazardowe.pl i kilkanaście innych. Wykaz wszystkich domen na sprzedaż pod adresem (możliwe że jeszcze coś dodam): https://www.aftermarket.pl/profil/dobre_domeny2/ Ceny do negocjacji. Zapraszam
 9. Witam, Po ostatnich wydarzeniach i dosyć mocnych przemyśleniach na temat sensowności forum o domenach internetowych jak i samego rynku domen w Polsce, podjąłem decyzję o moim odejściu z forum di.pl. Niestety poziom forum jest już za niski nawet dla mnie. Forum to obecnie tylko tablica ogłoszeń i dział wycen. Nie ma tutaj już nic ciekawego do czytania, a próba podjęcia dyskusji na jakiś poważniejszy temat zostaje sprowadzona do rynsztokowej argumentacji na poziomie hobbystów taniego wina. Z wielkim żalem i bólem podejmują tą decyzję gdyż forum było ostatnim miejscem gdzie byłem względnie akceptowany. Z kilkoma osobami pozostaję w stałym kontakcie poza forum i mam nadzieję na kontynuowanie tych znajomości. Co do reszty to bez żalu oczywiście się żegnam gdyż nie udało mi się u nich znaleźć zrozumienia i poklasku dla moich tez i trafnych analiz. Wasz zawsze kochany, uwielbiany i skromny, Lataralus
 10. Piemont.pl Sprzedam domenę wraz z kolekcją innych domen - https://www.aftermarket.pl/aukcja/2473738/ Domena jest aktywna, strona do kupienia razem z całą treścią.
 11. globy.pl maskuj.pl odda.pl Aukcja LM globy.pl maskuj.pl odda.pl
 12. fabrykainspiracji.pl zloteoferty.pl nowoczesnamama.pl winnicelubuskie.pl Na sprzedaż powyższe domeny. Zapraszam do składania ofert.
 13. Nie powinno. Jest tak jak ustaliłem. Jak sobie zrobisz swoje zestawienie to będziesz mógł tam pisać "przekierowanie".
 14. ja tylko w kwestii formalnej - powinno byc: przekierowanie
 15. w takim razie podpowiedź: ROT-13
 16. Nie martw się epson. Zdecydowana większość ludzi poprostu nie chce albo nie jest w stanie zapłacić ceny, którą trzeba zapłacić za sukces. I nie mówię tu bynajmniej o cenie książki Poza tym, ciągle podkreślam, że odległość między ignorancją a wiedzą jest znacznie mniejsza niż odległość między wiedzą a działaniem. Przeczytanie książki Jordana z pewnością pomoże Ci wprowadzić swoją grę na wyższy poziom, ale jeśli myślisz, że sama wiedza wystarczy by stać się najlepszym koszykarzem wszechczasów, to pewnie wierzysz też w mikołaja. Od wiedzy jeszcze jest DŁUUUGA droga do praktyki, a jeszcze dłuższa do mistrzostwa. Nie wystarczy wiedzieć, trzeba działać! I tutaj większość ludzi polega, bo myślą, że dostaną magiczną pigułkę, która w mgnieniu oka i bez ich wysiłku zrobi z nich miliardera.
 17. Spora część z tych sprzedaży wygląda jak chęć przetransferowania pieniędzy i zrobienie sobie kosztów by obniżyć podatek Co do sedna sprawy - ciężko o jednoznaczne wnioski. Na tej liście (mocno niepełnej, to trzeba zaznaczyć) są domeny, które na pewno pomogły w rozwoju biznesu, a są też i takie, które ktoś kupił bez większego pomysłu, pewnie bardziej jako kapitał na przyszłość. Ja od zawsze powtarzam, że to nie cena domeny jest problemem. Ostatnio byłem w szoku jak znajomy kupił do firmy drukarkę za 15k. Naprawdę bardzo wiele osób/firm jest w stanie bez mrugnięcia okiem zapłacić za różne rzeczy pięciocyfrowe kwoty, o ile widzą w tym sens. Domeny dzisiaj nie są takie "sexi", bo sama domena niewiele znaczy. Zakup domeny to zawsze musi być początek większej inwestycji. A ci, którzy mają już duże pieniądze, nie chcą za bardzo wchodzić w nowe projekty, wolą się skupić na tym co już prowadzą. Jakby przykładowo pod stroną lampa.pl działał prężnie sklep z oświetleniem, to cena za domenę (ze sklepem) od razu wbiłaby się do top3 tej listy
 18. 123

  Sedo

  Dzięki, ale już sobie z tym poradziłem.
 19. HannaKrupa

  Sedo

  Ale to jest wiedza, którą można znaleźć wpisując to w google, nie potrzeba na to 12 lat nauki języka angielskiego z native`m
 20. Można, przecież właśnie to zrobiłem.
 21. Bezedeura! Zawsze byłem po stronie domenowego proletariatu i działałem aktywnie na rzecz zburzenia obecnego oligopolu!
 22. FlashT

  Sedo

  https://sedo-us1.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/1159/~/what-do-ctr%2C-epc%2C-and-rpm-mean%3F Serio... wystarczyło poszukać w pomocy SEDO.
 23. I wyszło szydło z worka.. Lateralus lobbuje na rzecz tych 30 rekinów domenowych których zna.. chcą wyrwać od nas, planktonu domenowego, te resztki nic nie wartych generyków.. stad ta propaganda.. domenotariusze wszystkich krajów łączcie się!
 24. A tych którzy mają po 100-999 domen już domeniarzami definiować nie można?
 25. Last week
 26. Wg danych NASK z początku 2017 roku, 67 abonentów miało 1000+ domen, ale ponad 1000 abonentów miało 100+ domen. A więc można oszacować, że minimum 10% domen jest w rękach tak definiowanych "domeniarzy".
 27. Mówimy o osobach aktywnie działających i handlujących na rynku domen. Tylko około 60 osób/firm w Polsce posiada >1000 domen. Znam przynajmniej połowę z nich.
 1. Load more activity
×