Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Nikt, nic? Czy to po prostu zbyt oczywiste ?
 3. Zawsze jeszcze można pomierzyć to & owo.
 4. Tak sę Was czytam i czytam i hmmm W walce na ego i licytacje który jest bardziej zakompleksiony jest 1:1 Teraz pora na kolejną rundę, zacznijcie wyzywać Wasze matki a jak znowu będzie remis to zorganizujcie trzecią rundę, decydującą - spotkajcie się prywatnie i dajcie sobie po twarzach, ale tak na śmierć i życie.
 5. Lepiej, ta ksiazka, jak pisales wczesniej WOGOLE NIE ISTNIEJE! Lejemy tu wszyscy do rozpuku z twojej glupoty Jasne, co liczy sie zdanie NAJLEPSZEGO AUTORA NON-FICTION NA SWIECIE? Licza sie halucynacje, pomowienia i oszczerstwa czlowieka, ktory nie ma pojecia o zadnym z tematow, na jaki sie wypowiada i bladzi caly czas po omacku. Tutaj Rafael odbiera Quilly Award i inwokacje do Amerykanskiej National Academy of Best-Selling Authors za jego wczesniejsza ksiazke, ktora koautorowal z Brianem Tracy. Znasz tego pana?
 6. U mnie też ten theme sprawdza się najlepiej Też to zauważyłem. Mam domenę z ruchem na poziomie 200-250 uu dziennie. Na automacie miała do 10 klików w reklamę. Po zmianie słów kluczowych ma 35-50 klików. Zarobki poszły w górę 3-kronie.
 7. Today
 8. aglomeracje.pl Ktoś wyceni?
 9. Ja się dość dobrze znam, ale też jestem dość drogi.
 10. Nie chce się przyznać, pewnie przegrał premium w pokera
 11. Zazwyczaj manualne ustawienie kluczowych pod spodziewany target daje efekty. Automat zupełnie błądzi przy większości domen. Co do templateów się nie wypowiadam.
 12. Cóż za wspaniały i nowoczesny model sprzedaży, że już o skalowaniu nie wspomnę Dlatego też "Umysł milionera" Dawida Piątkowskiego masakruje tego gniota na polskim rynku, a należy dodać iż obie książki zostały wydane w podobnym czasie. Refael sprzedał kilkaset sztuk, Dawid 100 tysięcy. NOKAUT w pierwszej rundzie. Tym różni się właśnie wartość realnej wiedzy biznesowej od wartości odgrzanych kotletów. A to że Canfield się nimi zachwyca ma zupełnie zerowe znaczenie.
 13. Zaraz PB będzie żadał abyś wymazał jego dane z tego posta zanim się to zaindeksuje
 14. @Domeniacz Nie ludz sie. Rafael uzywa kilku asystentow do postowania w jego imieniu na social media i ew grupach/forach. „Nigdzie na świecie nie ma innej książki, która zawierałaby tyle biznesowego doświadczenia, wiedzy i mądrości” – pisze o ksiazce "The Billion Dollar Secret" (Umysł Miliardera) Jack Canfield, najpopularniejszy autor non-fiction na świecie (500+ mln sprzedanych książek) Tutaj wywiad z nim na ten temat:
 15. To sprzedaj im cały nakład Przecież TY nie zajmujesz się szydełkowaniem, a straciłeś cały dzień na promocję odgrzanych kotletów na upadającym forum, chwaląc się po drodze iż sprzedałeś aż DWA Powtórzę raz jeszcze: Gniot jest gniotem i nie ma z tym co walczyć.
 16. Jak widac swiatowe media i Amazon maja nieco inne zdanie na ten temat. Tutaj artykul na angielskojezycznym Forbes opartym na wywiadzie, ktory udzielilem Forbesowi, o mojej ksiazce i o Swiatowym Przedsiebiorcy Roku 2015, czyli NAJLEPSZYM PRZEDSIEBIORCY SWIATA, Mohedzie Altradzie: https://www.forbes.com/sites/johnwelsheurope/2019/05/31/5-ways-to-become-a-billionaire-just-like-mohed-altrad/#7fb079bd6df1
 17. Zacna była Twoja rada, aczkolwiek belka w oku jeszcze większa. Natomiast kwestia ZEROWEJ wartości merytorycznej odgrzanych kotletów w Twojej książce została już wyjaśniona, tak więc nie będziesz miał szansy wkleić pozostałe 60 komentarzy. Gniot jest gniotem i nie ma co z tym walczyć.
 18. Mala rada od prymitywa: wyciagnij, a nie wyciag. "Wyciąg" to jest narciarski szanowny panie dyrektorze jednoosobowej spolki chalupniczej o zapierajacych dech w piersiach rocznych obrotach €30k. A teraz prosimy pana eksperta od lingwistyki i literatury o analize semantyczna nastepnego review, ktory Amazon oznaczyl jako najbardziej pomocny (to takze jest pieciogwiazdkowa opinia): Suleiman Shaibu 5.0 out of 5 stars Billionaire add great value and they don't subscribe to excuses Reviewed in the United States on July 7, 2019 Format: Kindle EditionVerified Purchase Rafael Badziag’s book “The Billion Dollar Secret” is a must-read for anyone who wants to go another level in their business. There is a wealth of information to be garnered from hearing first-hand how billionaires think and how steps they took to get there. The book encourages the readers to learn to take their destinies in their own hands and to quit making excuses. I will recommend this book to anyone who interested in learning about how to succeed in business irrespective of age, religion, gender, social status... Do sprawdzenia tutaj: https://www.amazon.com/gp/product/1784521639
 19. siedzisko.pl Zapraszam do zakupu: siedzisko.pl
 20. Ja tam w ogóle książek nie czytam. Więc mogę wystawić ocenę: "Dobra na opał, choć okładka trochę śmierdzi jak się pali" xD
 21. Hahaa, "you have probably heard before" - czyli NIC NOWEGO "when you know it's coming from extremely financially successful people" Czyli odgrzany kotlet z ust miliardera Faktycznie, bardzo przydatny komentarz, albowiem w 100% potwierdza ten co wcześniej przytoczyłem Co z kolei potwierdza iż wartość wiedzy zawartej w książce równa jest ZERO. Książka ma wartość jedynie kolekcjonerską dla garstki maniaków.
 22. Proponuję zamknąć ten temat już.
 23. Dzieki za zacytowanie w swojej dobrodusznosci najgorszego review z 61 pozytywnych z Amazon (z czego 80% jest pieciogwiazdkowych). Ksiazka ma na Amazon 4,6 gwiazdek z 5 mozliwych: Tutaj to mozna sprawdzic: https://www.amazon.com/gp/product/1784521639 Jako najbardziej pomocny Amazon podaje ten review: Oscar Fabra 5.0 out of 5 stars Most inspirational book I've read Reviewed in the United States on August 1, 2019 Format: Kindle Edition Verified Purchase What I liked the most about this book is that it's wisdom extracted directly from billionaires themselves. It includes a wide variety of billionaires, most of whom come from very humble beginnings. It makes you think that you too can become great. Some of the advice you have probably heard before, but when you know it's coming from extremely financially successful people, it provides a solid perspective, words to live by. It is very well written and full of golden nuggets of advice. I can't recommend this book enough, especially if you're an entrepreneur or aspiring founder. MUST READ! W nastepnych odpowiedziach bede tez informacyjnie podawal nastepne reviews, w kolejnosci od najbardziej pomocnych wedlug Amazon.
 24. Prymityw i oszust to ten, który zwraca się do innych "głupcze" i stara się oszukać czytelników iż jego gniot jest światowym bestsellerem a nie może osiągnąć 10.000 sprzedanych sztuk na 7 rynkach, gdzie potencjał czytelników liczy się w milardach. Tak jak wolę wiarygodnego milionera z realną biznesową wiedzą, który na samym polskim rynku sprzedał 100x więcej książek niż TY na wszystkich. Wynika to z tego iż on ma pojęcie o biznesie a TY niestety NIE. Jedyne co masz do zaoferowania, to garstka banalnych porad od milardera. I biorąc powyższe pod uwagę, każdy zrozumie jak trafny jest komentarz na Amazon UK, albowiem właśnie z negatywnych opinii można dowiedzieć się najwięcej o wadach produktu/usługi.
 25. Polok

  haker.dev

  haker.dev Marketplace: https://www.namecheap.com/domains/marketplace/listing/84829525/
 26. Dzieki prawnik za twe cenne uwagi. Bardzo cenie twoja troske i zyczliwosc. A no tak, Korea! Nie znalazlem zadnych artykulow w Korei polnocnej, za to w Korei Poludniowej moja ksiazka wyszla i tam tez wskoczyla na liste bestsellerow. Polecam, jesli ktos czyta po koreansku: http://book.interpark.com/product/BookDisplay.do?_method=detail&sc.shopNo=0000400000&sc.prdNo=321748898&bkid1=category&bkid2=ct028003&bkid3=a1&bkid4=001
 1. Load more activity
×