Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. biuro-rachunkowe.biz Domena dostępna w promocyjnej cenie KT = 250 PLN. https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3453151
 3. Sex.sb Witam, jakies pomysly za ile mozna wystawic?
 4. Jaka decyzja z przechwytywaniem light?
 5. Weronika.online Wiktoria.online Weronika.online Wiktoria.online Zapraszam
 6. Kobonix

  cgeo.pl

  cgeo.pl Witam. Jak wyceniacie tę domenę?
 7. Kamis086

  H-7.pl

  Dzisiaj koniec
 8. To dlaczego obecnie nie mozna zlozyc kontroferty dla domeny zewnetrznej?
 9. chwilowkabezbik.pl Witajcie, Do sprzedania domena chwilowkabezbik.pl Kup teraz = 400 PLN
 10. Nowa cena dla użytkowników di.pl : 10 EUR. Domena za 2 dni rozpocznie proces wygasania. Pozdrawiam
 11. Cena dalej atrakcyjna. Zapraszam
 12. mysle ze AM wprowadzi jakies benefity dla osob, ktore maja obroty na ich gieldzie w ciagu X miesiecy i taka oplata miesieczna moglaby byc symboliczna dla aktywnych osob, nastomiast dla tych co nic nie sprzedaja na AM z roznych wzgledow opcja darmowa bedzie przeniesienie domen do AM. moze warto poczekac co jeszcze zaproponuje AM w nowej odslonie i faktycznie zdecyduje to o przeniesieniu do nich calego portfolio. jesli ktos sprzedaje wiecej domen u konkurencji to wlasnie dlatego AM zacheca takie osoby do swojej platformy wiec nic w tym zlego w tym nie widze. kazdy bedzie musial sobie podjac decyzje co jest dla niego lepsze. ps jesli jedynym powodem trzymania domen tu czy tam jest cennik hurtowy to moze najlepiej skorzystac z konkurencji (np: Seohost) gdzie np: cennik a odnowienia domen jest nizszy (bez znaczenia ile domen sie posiada)...
 13. Aby płacić kilkadziesiąt złotych dziennie to trzeba byłoby mieć kilka tysięcy domen. No ale jak ktoś ma kilkaset lub kilka tysięcy domen, to jaki problem przenieść te domeny do AM i ewentualnie zostawić sobie 100 w Premium?
 14. Last week
 15. Wszystko zalezy ile masz domen i ile domen chcesz wystawic na Aftermarket.pl. Kilkadziesiat zlotych dziennie za sam fakt wystawienia domeny na gieldzie, bez gwarancji ze cokolwiek sprzedasz to moim zdaniem nie sa wcale smieszne pieniadze.
 16. Co jakiś czas próbowałem zmieniać wybiórczo różne dane w kontakcie, podejmowałem próby transferu zewnętrznego, wewnętrznego itd. Zawsze ruszając też jednak nazwisko. Niesamowite, nie ruszając imienia i nazwiska - tym razem udało się. To co jest potrzebne do dalszego poradzenia sobie Dzięki wszystkim za odpowiedzi i @apze za tę skuteczną no właśnie
 17. Próbowaliście edycje kontaktu (pomimo tego ostrzeżenia w panelu)? Może się uda. Kiedyś wystarczyło zmienić wszystkie dane poza imieniem i nazwiskiem, by reszta przeszła. Nie wiem jak jest teraz.
 18. DD

  65.pl budman.pl

  Zakończenie licytacji w ciągu najbliższych 60 minut DD
 19. Skoro to były pracownik to firma zna jego dane, miejsce zamieszkania w Polsce. Jeśli nie odbiera maili to można spróbować skontaktować się z rodziną, zadzwonić, wysłać list, poprosić o kontakt. Poza tym Google, social media itp.. Znalezienie człowieka w dzisiejszych czasach to pestka, pod warunkiem, że celowo nie unika kontaktu.
 20. Przez miesiąc... Lepiej wytrzymać miesiąc niż nie mieć domeny wcale...
 21. Jak maila nie czyta, to może na facebooku delikwenta idzie znaleźć? Rozwiązanie z "zaopcjowaniem" domeny wiąże się brakiem dostępności usług (strona, mail).
 22. Załozyć na nią opcję. Poczekać aż wygasnie i zarejestrować ją na prawidlowego abonenta z opcji...
 23. Witam ponownie po dłuuugiej przerwie w pisaniu. Mam spory problem. Rejestrator: AZ.pl Domena .pl formalnie powinna należeć do firmy xyz X lat temu pracownik z tej firmy zarejestrował ją na siebie Później domena trafiła do mojego panelu klienta (transfer) do az.pl Przy transferze nie zmieniły się dane "abonenta". We whois są podane: imię + nazwisko osoby pierwotnie rejestrującej + jego prywatny mail + prawdziwy adres fizyczny firmy. Po x latach pracownik się zwolnił, wyjechał za granicę, nie ma z nim kontaktu, na maile nie odpowiada. Firma xyz zażyczyła sobie by w końcu przenieść domenę do ich własnego panelu by to oni za nią płacili a nie my i bawili się w refakturowanie. Nie da się bo: 1) nikt nie kliknie w mail potwierdzający wydanie kodu authinfo (były pracownik nie odbiera maili) 2) nie możemy zmienić danych whois domeny na swoje (powód jak powyżej) 3) nie możemy nawet przenieść domeny transferem wewnętrznym do panelu docelowej firmy (powód jak powyżej) Tak na prawdę to wystarczyło by zmienić adres e-mail przypisany do domeny .pl i dalej sobie poradzimy. Az.pl nie zmieni tego adresu e-mail, suport rozkłada ręce. Kontaktowałem się wyżej polecili drogę sądową (z kimś kto nie odbiera maili i mieszka za granicą Jak to ugryźć?
 1. Load more activity
×