Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Piszmy proszę na przyszłość "Usunięty temat", a nie "Zniknięty temat". Bo wpis się indeksuje i jeszcze ludzie faktycznie pomyślą, że ktoś tu jedną flaszkę za dużo wystawił
 3. Today
 4. Nie, większość gości już sobie poszła, została tylko grupka nawalonych kolegów wujka z wojska do których nie dociera, że jest niedziela 6 rano, impreza się skończyła i powinni iść do domu. Wydaje im się, że wujek postawi jeszcze jedną flaszkę ale nie wiedzą jeszcze, że zaraz ciotka się wkurzy i wywali wszystkich za drzwi. Będą jakiś czas jeszcze siedzieli pod blokiem: "Heniek, ale jasi mufiee, ty sprzedasz te domene za 250000, czymaj jescze"
 5. A o czym tu dyskutować? Rynek domen się skończył jak imieniny u wujka tylko każdemu głupio jako pierwsi goście wyjść z imprezy.
 6. Jeżeli ktoś buduje społeczność w takich serwisach i potrafi na tym zarabiać (zwiększać popularność marki / ilość followersów), to takie hasztagi mogą mu pomóc zwiększyć zasięg, oszczędzając trochę środków na kampaniach płatnych. Jest to więc raczej alternatywa dla takich kampanii, a nie dla domen.
 7. Przecież to nie są produkty konkurencyjne - hashtagi i domeny. Generalnie media społecznościowe, może częściowo poza FB zagospodarowują content, który wcześniej praktycznie nie istniał. Streemy z gier, wygibasy z tiktoka, sesje zdjęciowe jakichś instagirls - kto umieszczał takie coś pod domenami? Po prostu szersze możliwości publikowania treści przez każdego, ale z reguły nie jest to materiał wymagający własnej strony. Odnośnie hashtagów to ta opcja się nie bardzo sprawdziła, a szkoda. Hashtagi są już wygaszane, np. na Instagramie, algorytm promuje już zupełnie inne działania.
 8. empireus

  co.waw.pl

  Moja pierwsza domena jaką sprzedałem to pro.* O ile dobrze pamiętam, poszła chyba za ~70zł ponad dekadę temu. Warszawa to państwo w państwie, więc jak dobrze rozreklamujesz, za stówkę może ktoś weźmie. Jedna uwaga - w tamtych czasach NK i FB dopiero raczkowały,...
 9. pb

  #SilniRazem

  Ale w jaki sposób to w ogóle działa? "Poszukaj nas pod #HydraulikStefan"? Mam wrażenie, że te hashtagi są dobre do jakichś chwilowych akcji w socjał mediach, jak #metoo, a potem znikają. Plus w charakterze "normalnych" tagów - do grupowania wiadomości/wypowiedzi związanych z jakimś tematem czy miejscem, np. #domeny, #Wielkanoc czy #Szczecin. W szerokim Internecie poza paroma serwisami (twitter, facebook) w zasadzie nie istnieją. Poza tym, czy próbowałeś kiedyś realnie korzystać z hashtaga aby coś znaleźć? Czy tylko zapoznać się i ew. włączyć w "strumień świadomości" płynący wspólnym korytem? Raz czy dwa kliknąłem taki tag i widziałem jedynie bełkot. Jakieś spam-posty korzystające z popularności taga przeplatane z postami narzekającymi na spam-posty, żadnej wartościowej wypowiedzi. Nie wyobrażam sobie żadnego sensownego (a zwłaszcza biznesowego) zastosowania hashtagów "społecznościowych".
 10. Treść znam, bo dostałem ją na maila. Ciekawi mnie kto skasował temat i czemu nie podjęto dyskusji
 11. Oczywiście. Ale nie chodzi o to, co w czym istnieje, tylko co należy przekazać internaucie / co internauta musi wpisać - aby trafić na interesujące go materiały lub osiągnąć określony skutek. Bo na tym polega(ła) siła domainingu, że domena była głównym memem przekazywanym internautom. Teraz po prostu doszła kolejna możliwość.
 12. Co masz na myśli? Przy odrzucaniu oferty, masz możliwość, czy kupujący będzie mógł składac dalsze propozycje, czy nie.
 13. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:aEApRIgUmm8J:di.pl/topic/121239-rynek-domen-pl-twarde-fakty/%3Fdo%3DfindComment%26comment%3D658593+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
 14. pb

  #SilniRazem

  Ale te hasztagi chyba nie istnieją w próżni, więc jest to po prostu część szeroko pojętych socjał mediów.
 15. Wygląda na to, że mamy właśnie in vivo przykład tego, jakie rzeczy zastąpią domeny. Oprócz niejako tradycyjnych już zastępników dla domen takich jak kanały facebookowe, kanały twitterowe, kanały youtube, powstał w powszechnej świadomości kolejny - hashtagi. Co jest o tyle ciekawe, że nie ma jednego właściciela hashtaga, może on być używany przez każdego. To tak, jakby na danej domenie każdy mógł dowolnie publikować swoją treść. Wydaje się absurdalne, ale w przypadku hashtagów tak właśnie działa. Jak sądzicie, jakie inne technologie w przyszłości mogą zastąpić odnajdywanie się w internecie przez domeny?
 16. Kilka dni temu pojawił się w tym dziale temat "Rynek domen PL - twarde fakty". Treść mnie zainteresowała, ale temat szybko zniknął. Co się stało?
 17. migacze.pl mbaonline.pl studiofotka.pl Zapraszam do zakupu: migacze.pl mbaonline.pl studiofotka.pl
 18. Yesterday
 19. Drodzy wydawcy! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym na naszym fanpage FireAds.org! O wszystkich szczegółach dowiecie się klikając w powyższy obrazek. Życzymy powodzenia!
 20. Przeprowadzka.eu Do sprzedania: www.Przeprowadzka.eu
 21. ProfesjonalnaPrzeprowadzka.pl https://www.aftermarket.pl/domena/profesjonalnaprzeprowadzka.pl/?_track=8fba8f52d31c3f406be9274a1a3c0a12
 22. punkta.pl Kolejna „marka” w branży ubezpieczeniowej.
 23. Tak, dziekujemy za info na PW - aktualizacja juz dzis zostala wdrozony na produkcje.
 24. Właśnie. Nie wierzę, że to mogłoby nastąpić „samo z siebie”. Zamykanie negocjacji to bardzo ciekawa funkcja i temat do głębszych analiz, ale jak już zauważyłem, nie wszyscy klienci są świadomi, jakie konsekwencje może nieść za sobą zamknięcie negocjacji. Moi klienci jeżeli zamykają negocjacje, to najczęściej od razu po otrzymaniu ode mnie pierwszej kontroferty i gdy po pewnym czasie składają mi ponowną ofertę, to ja zamykam negocjacje i niech sobie czekają do usranej śmierci na ich wznowienie, bo ja nie będę zgadywał, kiedy będą gotowi na poważne negocjacje. Także pamiętajcie: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom .
 25. Budowa platformy która miałaby gotowe rozwiązania dla wielu klientów to ogromne koszty. Natomiast platform gdzie jakąś prostą stronę możesz sobie szybko uruchomić i wprowadzić drobne poprawki jest wiele, ale na dłuższą metę chyba są zbyt ograniczone i kosztowne. Po pewnym czasie lepiej jest przejść na swoje. W przypadku domen problemem jest to, że jako abonent domeny który użyczył jej komuś innemu, nie masz kontroli nad tym jaka działalność jest prowadzona pod nią, SEO itp. Wartościowa domena może stać się bezwartościowa jak dostanie bana w wyszukiwarkach lub Adwords. Mógłbym użyczyć jakieś średniaki takiej platformie ale na pewno nie swoje najlepsze domeny. Kiedyś Nokta.com była największym oferentem domen na wynajem w internecie. Mieli ich chyba za 20 000 i wiele z nich było bardzo dobrych. Można było od ręki je wynająć w ciągu kilku godzin i sam nawet wypożyczyłem jedną na jakiś czas. Wkrótce potem jednak zrezygnowali z wynajmu, potem była tylko sprzedaż domen, a teraz całkiem chyba zrezygnowali z domen i zajęli się contentem video. Więc chyba to był kiepski biznes. Ja osobiście miałbym inny pomysł na zarobek na domenach. Wyobraź sobie takiego Amazona z mnóstwem produktów z każdej branży. Podpinasz domenę i automatycznie tworzy ci sklep i dobiera asortyment zgodny z tematyką domeny. Sprzedażą i wysyłką zajmuje się platforma, ty tylko szukasz sposobów na zwiększenie ruchu i konwersji w zamian za prowizję od sprzedaży. Dla domen z dużym ruchem to mógłby być niezły zarobek.
 26. up: zarzadzanie.eu sprzedana na sprzedaz dostepna pozostaje prezerwatywy.eu https://www.aftermarket.pl/domena/prezerwatywy.eu/?_track=169891a461f08874e946107175ae492f
 27. automatycznie to sie nie dzieje, przynajmniej ja mam tak, ze moge wybrac edit: nawet jezeli juz tak zrobiles, to mozesz dac klientowi mozliwosc ponownej negocjacji skladajac nowa kontroferte
 28. notturno.pl Zapraszam https://www.aftermarket.pl/domena/notturno.pl/
 1. Load more activity
×