Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. strażnik.pl Witajcie, Mam do sprzedania 4 domeny IDN, 300 PLN za sztukę chłopiec.pl strażnik.pl przyjaźń.pl część.pl
 3. Yesterday
 4. Linki nofollow też mają wartość: https://blog.monitorbacklinks.com/seo/nofollow-links-seo-value/ Najlepiej więc, aby każdy link na forum przechodził najpierw przez przekierowanie: https://di.pl/link.pl PS ale to nie jest temat o linkach, czy jest możliwe, aby administracja ten wątek wydzieliła?
 5. Podbijam: pieprzniczka.pl
 6. linki na forum są nofollow z tego co pamiętam ( któryś z adminów pisał), więc dla SEO są bezwartościowe. I całe szczęście bo ciężko by się było opędzić od tego chłamu. Seowcom mówimy zdecydowane NIE ( i parówkowym skrytożercom również)
 7. Koziołek

  baca.pl

  Wystawiam domenę baca.pl na Aftermarket od złotówki, domena kieruje bezpośrednio na aukcję: baca.pl NIe dość, ze jest to dobra generyczna domena dwusylabowa, to jescze jest bardzo popularne nazwisko (również nazwa firm). Jest to wieloletnia domena u mnie po kliencie, warto zauważyć, że ktoś na nią poluje poprzez założoną opcję. Domena dotychczas oferowana za znacznie większe pieniądze. Zapraszam i Życzę Powodzenia Pozdrawiam Wszystkich
 8. To nie demokracja, a dyktatura!
 9. Mamy przecież demokrację Za za seło, Ty przeciw a administracja i tak zrobi co zechce.
 10. Ale bez anchor tekstu, tylko w jednym poście i w jednym miejscu. Standardowo próbujesz forsować "seło" propagandę, która nijak się ma do rzeczywistości.
 11. Możesz podać kwotę sprzedaży tu lub na pw? Posiadam generyka z .info i mam problem z jego wyceną dla klienta.
 12. Ogarnij się. Przecież teraz każdy może się zarejestrować i w poście wrzucić link pod pozorem otrzymania opinii czy ta strona/domena jest odpowiednia lub w dziale wyceny czy sprzedaży.
 13. Last week
 14. Tak, ale tylko dla zalogowany. Te komusze brednie żeby linki miały moc SEO itp. już tutaj były przerabiane nieraz. Zgody na to nie ma i mam nadzieję że nigdy nie będzie.
 15. Przecież są linki w stopkach.
 16. NIGDY! Linki ze stopek to powrót tutaj "sełowców" i wszelkiej maści spamerów.!1!!!1!!!
 17. To właśnie to na co czekaliście! Większe limity w konkursowych kampaniach SOI! Kampanie cieszą się dużą popularnością z racji modelu płatności, wystarczy podanie adresu e-mail, aby lead został zaliczony. Od teraz globalny limit dzienny ilości leadów nie powinien nikomu przeszkadzać Linki do kampanii: Rossmann: KLIK CCC: KLIK Iphone XS: KLIK Tesco: KLIK Przy składaniu wniosku o dostęp do kampanii prosimy zamieścić informację o tym czy możesz trafić do grupy docelowej w wieku 25lat+. Taka informacja będzie brana pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków.
 18. Popieram. I przywróćcie linki ze stopki !
 19. Nie mam ale nie wydaje mi się, żeby to miało duże znaczenie. Większość ludzi nie wie nawet o tym, że IDN'y istnieją i na większości z nich ruch jest śladowy.
 20. Jakiś program typu multisport może być tak obrandowany. Wspomniany wcześniej sklep wydaje się jednak najlepszym strzałem, rynek na pewno jest na tego rodzaju produkty, pytanie tylko na ile dotychczas skrystalizowany. Chociaż tutaj domena jest super. Masz IDN?
 21. Przychylam się do opinii
 22. tadmich

  showmax

  Wpadła mi z opcji domena showmax_pl Gdyby ktoś miał jakieś ciekawe propozycje to zapraszam do kontaktu na priv lub formularz na aftermarket.
 23. Cześć dziś koniec aukcji bez ceny minimalnej od 1 zł. http://Krystianek.pl Zapraszam do zakupu
 24. mag

  webinarium.pl

  Dzisiaj o 20:00 koniec aukcji - zapraszam
 25. apze

  coins.pl

  coins.pl Witam, na sprzedaż domena coins.pl O oferty proszę na PW. Płatność może nastąpić w kryptowalucie. Pozdrawiam, apze
 26. Dzięki Kamis. Ktoś jeszcze się wypowie?
 1. Load more activity
×