Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Chcę kupić domenę w Afternic, ale nie jestem pewien jak sytuacja wygląda z ewentualnym podatkiem. Przeprowadziłem sobie testowo proces zakupu i dodatkowy podatek nie zostal naliczony, a przynajmniej nie do momentu fizycznego wprowadzenia danych karty (cały checkout wskazuje zerowy podatek). Czy ktoś robił zakupy w Afternic i może potwierdzić, że VAT nie jest naliczany? Ewentualnie czy robi różnicę z jakiego kraju jest zakup lub czy jest to firma, czy osoba prywatna?
 3. Yesterday
 4. Chciałbym Was zainteresować fajnym seminarium, tym bardziej że jest za free : https://www.piit.org.pl/sad-polubowny/wiadomosci/vi-seminarium-sadu-polubownego-ds.-domen-internetowych-przy-piit Polecam i zapraszam do wzięcia udziału !!!
 5. lzm.pl rdg.pl aou.pl Lzm.pl. Rdg.pl. aou.pl. Sprzedam
 6. DZIS O 20.00 ZAKONCZENIE AUKCJI ZAPRASZAM
 7. zabaco

  mhealth.pl

  mhealth.pl Sprzedam https://www.aftermarket.pl/domena/mhealth.pl/?_track=a67c3071daf4aa213c1599022eed6ec2
 8. Perfumowane.pl Cześć co myślicie o tej domenie? Z tego co widziałem perfumy i domeny z nimi związane na czasie są i w miarę dobrej cenie nieraz idą. Wpadła mi w ręce ostatnio perfumowane.pl Perfumowana, wody perfumowane, woda perfumowana itp zajęte.. Warta więcej niż mój czas poświęcony na pisanie tego posta? ;-) Pozdrawiam.
 9. Bazyli

  Himan.pl

  Aktualne !!! CENA DO DOGADANIA !!! Zapraszam do składania ofert na inne domeny z portfolio : Portfolio I oraz : Portfolio II ZAPRASZAM !!!
 10. No ja też, ale chyba nie o to chodzi, żeby AfterMarket ostatecznie wylądował na czarnej liście.
 11. Ja to po prostu oznaczam jako spam w skrzynce (w Premium.pl też) i wywalam raz w tygodniu.
 12. Codziennie przez miesiąc do wygaśnięcia AfterMarket wysyła 2 wiadomości - jedną, że domena "niedługo" wygasa, drugą z już rozpoczętym procesem płatności. Brak ustawienia, żeby powiadomienia nie przychodziły tak często, albo tak wcześnie, pozostawia jedynie opcję wyłączenia ich całkowicie. Proponuję coś z tym zrobić, bo oczywiste jest, że ludzie zaczną te powiadomienia wyłączać, a z czasem zaczniecie tracić klientów.
 13. Dzisiaj koniec aukcji https://empetrzy.pl
 14. cena została obniżona do 300 PLN
 15. Dzięki, dzięki Zatem domenę wykorzystam w własnym zakresie. I zapraszam na wakacje !
 16. Last week
 17. Promocja 5000 kont za 50%, nowy system IPS, zapowiedź przejścia na Python 3 Powrót promocji 5000 kont za 50% Po dwóch latach powraca na MyDevil.net promocja 5000 kont hostingowych oraz VPN za 50%! Czyli mamy dla Was miejsce na 5000 nowych kont hostingowych i VPN za połowę dotychczasowej ceny (dotyczy pierwszego okresu płatności). Do promocji dodajemy ograniczoną czasowo możliwość darmowej migracji ze starego hostingu do nas (szczegóły znajdują się w 14 punkcie regulaminu promocji). Promocja łączy się z kodami polecającymi tak więc zapraszamy do dzielenia się swoimi kodami z innymi ? Promocja trwa do 31.08.2019 godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu 5000 nowych kont hostingowych i VPN zakupionych na warunkach promocyjnych. Nasza oferta: https://www.mydevil.net/oferta.html Regulamin: https://www.mydevil.net/regulaminy-i-dokumenty,37.html Nowy system blokowania zagrożeń IPS Został wprowadzony nowy system wykrywający ataki, który automatycznie blokuje adresy IP atakujących, co pozwoli jeszcze lepiej chronić dane naszych użytkowników. Udostępniliśmy również możliwość samodzielnego odblokowania dostępu do serwerów (np. po kilkukrotnej, nieudanej próbie logowania) na stronie: https://www.mydevil.net/odblokuj.html Mechanizm ten również pozwala na odblokowanie zewnętrznych serwerów korzystających z zasobów zlokalizowanych na naszych kontach hostingowych, wystarczy wysłać POST do adresu https://www.mydevil.net/odblokuj.html/sX.mydevil.net (gdzie X to numer serwera MyDevil.net). W przypadku popularnego narzędzia curl polecenie będzie wyglądało następująco: curl -X POST https://www.mydevil.net/odblokuj.html/sX.mydevil.net W razie potrzeby po kontakcie poprzez system ticketów możemy udostępnić logi wskazujące przyczynę blokowania danego IP (o ile jest powiązanie z usługą zgłaszającego). Zapowiedź zmiany domyślnej wersji Python do 3 Ze względu na nadchodzące zakończenie wsparcia dla Python 2, które wygaśnie dnia 01.01.2020, informujemy o planowej zmianie domyślnej wersji Python na 3.6. Python 2.7 będzie w dalszym ciągu dostępny jako alternatywna wersja. Dla nowych projektów zalecamy wykorzystanie Pythona w co najmniej wersji 3.5. Python 3.4 zostanie usunięty w przyszłości i zalecane jest przejście na nowsze wersje. Zmiany te zostaną wykonane najwcześniej w sierpniu, o szczegółach jeszcze będziemy informować.
 18. W FireAds rozpalamy wszystkie stawki do czerwoności! Przygotujcie się na coś czego jeszcze nie było! Już od czwartku 23.05.2019 23:59:59 do niedzieli 26.05.2019 23:59:59 możecie korzystać z ULTRA stawek W KAŻDEJ KAMPANII! To odpowiedni moment dla naszych wydawców, aby pobić rekordy swoich zarobków, a także idealny czas dla innych, aby zacząć przygodę z naszą siecią i przekonać się jak efektywnie zarabia się z najlepszymi! ODPALAMY ULTRA STAWKI!
 19. łączność.pl IDN, 30 pln netto poprzez AM , opcja oplacona do 13.06.19 , kontakt w watku i/lub private
 20. Jak masz kupca to sprzedaj, za tyle ile oferuje - nawet nie negocjuj ceny...
 21. kiermasz.com.pl aukcja BCM
 22. kryptooferta.pl Kryptooferta.pl
 23. obrobkakamienia.pl ogrodzeniemetalowe.pl Zapraszam do zakupu: obrobkakamienia.pl ogrodzeniemetalowe.pl
 24. Podbijam: magowie.plzaklecie.plsztuczkimagiczne.plgamelot.plxygames.pl
 25. Videoprzepisy.pl Sprzedam domenę bez ceny minimalnej. https://videoprzepisy.pl Zapraszam
 26. bezpieczenstwo.eu Sprzedam domenę generyczną https://www.aftermarket.pl/domena/bezpieczenstwo.eu/?_track=78964d8caf873a18fe316df5f0d1bf7e Zapraszam do negocjacji
 1. Load more activity
×