Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Może Robię Oralnie-Analnie (konkurencja dla roksy) ?
 3. ag

  media.org.pl

  media.org.pl Sprzedam domenę media.org.pl
 4. Zapraszam Wystawiona bez ceny minimalnej od 1 zł https://www.aftermarket.pl/domena/upojenie.pl/
 5. Framugi.pl Wystawiona bez ceny minimalnej od 1 zł domena Framugi.pl https://www.aftermarket.pl/domena/framugi.pl/
 6. businessman.pl carbon.pl chrobry.pl dotyk.pl gwardia.pl kostkabrukowa.pl nazdrowie.pl potencja.pl wrestling.pl kawa.pl Sprzedam opcje na powyższe domeny. Opcje wygasają w większości w 2022 r. Ceny i szczegóły transakcji przekażę zainteresowanym po kontakcie PW
 7. zagranice.pl zagranicę.pl Część, w mojej kolekcji dwupak zagranice .pl / zagranicę .pl Jak oceniacie potencjał i możliwą do uzyskania cenę?
 8. Był kiedyś taki polski zespół Roan. W sumie roa.pl to literówka :-) A tak na poważnie, te trzy literki ciężko dać na jakiś brand, dziwne w wymowie... Biorąc pod uwagę obecną koniunkturę, sprzedałbym bez żalu za każdą ofertę powyżej 200 zł.
 9. Last week
 10. ROA – wskaźnik rentowności aktywów. ROA to stosunek zysku netto spółki do wartości jej aktywów
 11. pb

  Roa.pl

  Roa – rodzaj morskich ryb z rodziny chetonikowatych. Hodowane w akwariach morskich. ;-)
 12. Roa.pl Roa.pl A tak kupiona ok 6 miesięcy temu bez pomysłu Jakieś rozwinięcie? Potencjalny klient ?
 13. FlashT

  client.pl

  O wartości ... Widać.
 14. krzkrz

  client.pl

  Koniec aukcji w poniedziałek. Złóż ofertę już dziś.
 15. postudiach.pl jest całkiem niezła, ja bym zarejestrował ... ale nie kupił Koszt rejestracji to 10 PLN, więc danie nawet 50 za nią dla mnie byłoby głupie... Jednakże ... ja nie jestem handlarzem, tylko rejestratorem (w obu tego słowa znaczeniach). EDIT: No i znowu gramatyka ... moja.
 16. 2050 https://www.aftermarket.pl/aukcja/2462434/?_track=4b30fab70ddc067c49f2b37ec1abb0be
 17. Tak szczerze? W dzisiejszych czasach domeny są jak bitcoiny, jak nie wykopałeś wcześniej, to raczej marne szanse na zarobienie czegokolwiek.
 18. Dla mnie też. Wchodzisz w bardzo trudny rynek. Kreski sobie daruj, 24 też, zwracaj uwagę na szyk. Coś na bloga może i by się nadawało, ale więcej jak 50 zł ciężko uzyskać. Osobiście nic bym nie zarejestrował. Więcej czasu poświeć na czytanie forum. Jakie się sprzedawały, jakie budzą zainteresowanie. Powodzenia.
 19. okazjebiznesowe.pl redaktorpolska.pl b2b-shop.pl b2c-shop.pl rataidealna.pl produktyonline.pl paregroszy.pl krajowyprodukt.pl deweloperpolski.pl postudiach.pl ofertabiznesowa.pl inwestoholicy.pl patriotycznezakupy.pl ubieramykobiety.pl sklep-24.pl shop-24.pl skarbonkaonline.pl manager-24.pl biznesaukcje.pl Cześć Takie oto kwiatki powstały dziś....Nie mam pojęcia ile to warte (jeśli coś jest...), ale liczę na Wasze doświadczenie i opinię. Mam tego trochę więcej. Nie chce się zapędzać gdyż muszę się oswoić z tematyką domen. Będzie coś z tego? Miłego!!!
 20. Cześć. Generalnie jestem nowy w temacie domen, może ktoś poleci jakiś art. z podstawami? Jak zarobić, jak parkować, jak działać itp? Jestem zainteresowany działaniami np "PL" Wykreowałem trochę własnych adresów, ale również będę polował na to co co w sieci się pojawi. Jak macie coś co jest "must have" to poproszę. Będę bardzo wdzięczny
 21. kluczowy.pl Witam. Zapraszam na aukcję domeny kluczowy.pl ! Cena startowa 3 zł!
 22. Nikt nie "zachwycał" się jeszcze na forum domeną Glodny.pl Domena, którą jak widzę, to mam konwulsje... tyle dobrych domen, a ładują forsę w taką poczwarę.
 23. stancjestudenckie.pl Zapraszam: stancjestudenckie.pl
 24. symulacjakredytu.pl kalkulatorpozyczki.pl chwilowki.waw.pl Zapraszam do zakupu: symulacjakredytu.pl kalkulatorpozyczki.pl chwilowki.waw.pl
 1. Load more activity
×