Jump to content
morderrca

Domenos.pl - Sugestie i uwagi.

Recommended Posts

Pomimo iż wielu użytkowników zgłasza swoje uwagi w innym temacie tego działu.

Uważam, że w przyszłości ten temat zaowocuje większą przejrzystością w tym dziale i zachęcam do dodawania

swoich sugestii właśnie tutaj.

 

Moje pierwsze wrażenia z Domenos.pl są pozytywne i jestem zaskoczony skutecznością.

 

  • Przydała by się możliwość przeglądu aukcji przechwyconych domen, oraz możliwość dołączenia do tych aukcji.

 

Przyznam, że byłem sceptycznie nastawiony do Domenos.pl. Ale gdy swoją bierność przypłaciłem utratą kilku domen,

które przechwycił Domenos, nie zwlekałem z rejestracją i tylko żałowałem, że właśnie tej powyższej funkcji nie ma właśnie u Was.

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

  • Przydała by się możliwość przeglądu aukcji przechwyconych domen, oraz możliwość dołączenia do tych aukcji.

 

Z publiczną listą aukcji i ewentualnym dołączaniem to ciągle myślę czy faktycznie byłaby to dobra opcja. Mam dużo argumentów za i dużo przeciw. Jeśli uważacie że to dobre rozwiązanie to wprowadzenie ewentualnie nie byłoby problemem.

 

BTW. Dzięki za ciepłe słowa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z publiczną listą aukcji i ewentualnym dołączaniem to ciągle myślę czy faktycznie byłaby to dobra opcja. Mam dużo argumentów za i dużo przeciw. Jeśli uważacie że to dobre rozwiązanie to wprowadzenie ewentualnie nie byłoby problemem.

 

BTW. Dzięki za ciepłe słowa :D

 

Jestem zwolennikiem aukcji prywatnych bez możliwości dołączania się do licytacji.

 

PS. Dziękuję za wydłużenie terminu płatności przechwyconej domeny.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broń Boże przed możliwością dołączania do aukcji, Premium od tego odeszło, Aftermarket też prędzej czy później odejdzie. Tylko prywatne aukcje domen przechwyconych dla tych co dodali do przechwycenia.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broń Boże przed możliwością dołączania do aukcji, Premium od tego odeszło, Aftermarket też prędzej czy później odejdzie. Tylko prywatne aukcje domen przechwyconych dla tych co dodali do przechwycenia.

wątpie, że odejdzie - tożto dodatkowe 100zł ;-) na chleb, wode i papierosy.

Takze nie jestem zwolennikiem takich aukcji nie po to ktos przeglada listy zeby ktos inny mogl sobie za marne 100zł dołączyć do aukcji.

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie zawsze jest kwestia "trolownia" tych co przeszukują listy i dołączania im do aukcji aby podbić cenę.

 

Są użytkownicy, którzy inwestują swoje pieniądze w domeny i chcieliby mieć dostęp do najlepszych możliwości.

 

Suma sumarum, liczę na to, że jednak Tmi w przyszłości wypatrzysz te właściwe plusy i uruchomisz możliwość dołączania do aukcji domen przechwyconych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przewidziany jest program partnerski ? Jeżeli tak to mam nadzieję, że nie będzie to jak w AM (prowizja tylko przez 6 miesięcy za poleconego)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przewidziany jest program partnerski ? Jeżeli tak to mam nadzieję, że nie będzie to jak w AM (prowizja tylko przez 6 miesięcy za poleconego)

 

Na chwile obecną nie planuję PP ale w przyszłości czemu nie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na chwile obecną nie planuję PP ale w przyszłości czemu nie :)

Będę czekał z niecierpliwością :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próba rejestracji domeny .pl kończy się na pustej stronie - nie można dokończyć procesu.

 

Dzięki za info. Już powinno być ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości zapytam, bo jeszcze nie miałem przyjemności...

 

Ile trwają aukcje przechwyconych?

 

Jest gdzieś lista domen, które zostały przechwycone i trafiły na aukcje? Nie chodzi nawet o możliwość dołączenia do takowej aukcji ani podawania szczegółów typu cena etc, tylko o sam fakt, że w tym a tym serwisie coś się z tą domeną dzieje/działo...

 

Ile czasu jest na opłacenie przechwyconej domeny?

 

Coście zrobili, albo z kim się dogadali, że macie taką skuteczność? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości zapytam, bo jeszcze nie miałem przyjemności...

 

Ile trwają aukcje przechwyconych?

 

Jest gdzieś lista domen, które zostały przechwycone i trafiły na aukcje? Nie chodzi nawet o możliwość dołączenia do takowej aukcji ani podawania szczegółów typu cena etc, tylko o sam fakt, że w tym a tym serwisie coś się z tą domeną dzieje/działo...

 

Ile czasu jest na opłacenie przechwyconej domeny?

 

Coście zrobili, albo z kim się dogadali, że macie taką skuteczność? ;)

 

Aukcje trwają 5 dni i nie ma publicznej listy trwających aukcji.

Na opłacenia jest obecnie 3 dni.

 

Nad skutecznością prace dopiero trwają :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugestia, ale i gorąca prośba - możliwość usuwania zakończonych aukcji z listy "Twoje aukcje". Wszystko i tak jest w historia -> finanse, a tutaj się bałagan po krótkim czasie robi.

Edited by PiotrSz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugestia, ale i gorąca prośba - możliwość usuwania zakończonych aukcji z listy "Twoje aukcje". Wszystko i tak jest w historia -> finanse, a tutaj się bałagan po krótkim czasie robi.

 

Słusznie, ale może łatwiej zrobić zakładki "trwające aukcję domen" i "zakończone aukcje domen"

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tylko mi ale nie dochodzą maila z domenos'a. Od rana próbuję pobrać kilka kodów AI ale nie działa. Pisałem do Ciebie @tmi na maila ale nie wiem czy też odebrałeś. Jest jakaś awaria?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tylko mi ale nie dochodzą maila z domenos'a. Od rana próbuję pobrać kilka kodów AI ale nie działa. Pisałem do Ciebie @tmi na maila ale nie wiem czy też odebrałeś. Jest jakaś awaria?

 

Dostałeś już odpowiedź, że wszystko jest ok :)

Widać też w logach że maile wyszły. Sprawdź spam albo inne foldery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałeś już odpowiedź, że wszystko jest ok :)

Widać też w logach że maile wyszły. Sprawdź spam albo inne foldery.

 

Widocznie coś ze skrzynką mam... bo nie doszła mi Twoja wiadomość. Sprawdzałem wszystko. Może przyjdzie z opóźnieniem, czasami tak miałem już ale nie tak długo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×