Jump to content
janusz_biznesu

ParkingCrew a Aftermarket

Recommended Posts

Witam

Najpierw zarejestrowałem się na aftermarket. Później stworzyłem konto na ParkingCrew i powiązałem je z AM. Na PC zaparkowałem domeny, DNSy już się zdążyły odświeżyć. I teraz mam pytanie.

Jak zrobić tak, aby te zaparkowane domeny przez PC wyświetlały się na AM?

Czy to powinno z automatu się pokazywać, czy jeśli parkowałem przez PC, to do konta w AM muszę domeny wstawiać ręcznie? A jeśli tak, to w jaki sposób?

 

Trzecie pytanie, to czy mogę jednocześnie te domeny mogą być zaparkowane i zbierać jakieś tam grosze z reklam oraz być wystawione na sprzedaż na AM?

 

Troszkę zielony jestem w temacie domen itp., więc wszelkie porady mile widziane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie parkuje, wiec na pytania dot. parkingu ci nie odpowiem, natomiast na pyt. 3 juz tak. tak, mozesz parkowac domeny i jednoczesnie sprzedawac je na aftermarket - wystarczy, ze dnsy beda parkingu i domena dodana do konta parkingowego, a w aftermarket bedzie ona wystawiona na sprzedaz.

 

wtedy po wejsciu na strone zobaczysz parking, jednak wyszukujac domeny na gieldzie - np. przegladajac kategorie lub korzystajac z wyszukiwarki - znajdziesz, czy raczej potencjalny kupujacy znajdzie, twoja domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. mozesz parkowac domeny i jednoczesnie sprzedawac je na aftermarket - wystarczy, ze dnsy beda parkingu i domena dodana do konta parkingowego, a w aftermarket bedzie ona wystawiona na sprzedaz.

 

wtedy po wejsciu na strone zobaczysz parking, jednak wyszukujac domeny na gieldzie - np. przegladajac kategorie lub korzystajac z wyszukiwarki - znajdziesz, czy raczej potencjalny kupujacy znajdzie, twoja domene.

 

Mało tego w ustawieniach na PC możesz tak ustawic że link "kup tę domenę" będzie kierował bezpośrednio na Aftermarket do domeny na giełdzie tam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×