Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 08/06/17 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  W mojej opinii obecnie większość osób które wchodzi w ten rynek są nakręcane informacjami w prasie czy tv o gwałtownych skokach cen i możliwościach szybkiego zarobku. Prawda jest taka, że jedna na 10 osób zarobi a reszta straci. Bez jakiejkolwiek znajomości analizy technicznej raczej nie ma co się brać za inwestowanie. Rynek na dodatek jest nieprzewidywalny, a rządy tylko myślą jak się dobrać do kryptowalut... Jeśli chodzi o możliwości - to są nieograniczone Na tym etapie, na jakim jest teraz rynek można stracić wszystko, ale też szybko zarobić. Jeśli komuś z Was już się to udało - ukłon w Waszą stronę, trzeba mieć ikrę Można tak jak to mówi TMI kupić określoną ilość krypto i zaczekać 5 lat... i wtedy "może" zarobić kilkaset/kilka tys. %. Ale uważam, że w tym czasie można dużo lepiej wykorzystać wolne środki.
 2. 1 punkt
  Jeśli już chcecie koniecznie rozmawiać o sensie inwestowania w kryptowaluty, to zobaczcie co znajomy miliarder mówi na ten temat (notabene jeden z najlepszych inwestorów w dolinie krzemowej):
 3. 1 punkt
  chyba ktoś założył konto żeby sobie jaja robić....:)
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Analiza techniczna (TA) jest niestety niewiele warta w przypadku krypto. Owszem, pozwala mniej więcej obserwować trendy ale to już jest musztarda po obiedzie. Aby przewidzieć co się wydarzy w przyszłości musisz wiedzieć co się dzieje na świecie i w branży. Cena coina poleci do góry jak jakaś duża firma, kraj lub rynek się nią zainteresuje albo jak ich beta produkt będzie gotowy do releasu. Spadnie jak ludzie zaczną się bać albo firma okaże się wydmuszką. Tu nie ma dojrzałego rynku który rządzi się swoimi prawami. Tu jest dżungla rządzona przez ludzkie emocje i dużych graczy manipulujących rynkiem, informacją i coinami. TA może ci dziś pokazać trend wznoszący a jutro coin będzie rył w ziemi. Zacząłem moją przygodę z krypto od studiowania analizy technicznej właśnie i zorientowałem się że w przypadku krypto TA jest równie pomocne jak wróżenie z fusów Moim zdaniem podstawą sukcesu jest: 1. Panowanie nad FOMO ( fear of missing out) bo to jest powód dlaczego większość ludzi traci. Kupuj gdy jest tanio, sprzedawaj drogo Większość robi na odwrót. Kupują jak wszyscy inni kupują a sprzedają jak cena spada w panice. 2. Dogłębna analiza firmy, coina, teamu, white paper etc 3. Inwestycja w kilka różnych coinów i nie inwestowanie wszystkiego w jedno krypto 4. Śledzienie trendów, udział w życiu społeczności. Twitter, grupy na FB to podstawa.
 7. 1 punkt
  Z krypto jest trochę jak z bukmacherką i nie chodzi mi tu o ryzyko, ale regulacje. Dopóki można było grać u zagranicznych operatorów, to kto miał wiedzę i głowę na karku mógł spokojnie dobrze na tym zarabiać. Odkąd rząd zabronił i zablokował możliwość grania u normalnych bukmacherów zostawiając możliwość uczestnictwa tylko u polskich pseudo bukmacherów, to jest to matematycznie nieopłacalne. Dla przykładu rzut monetą gdzie prawdopodobieństwa jest 50%-50% w polskich firmach jest wyceniane na... 1.43 na 1.43 czyli łatwo zobaczyć jak Nas okradają. Dlatego dopóki krypto jest poza kontrolą Państwa to można próbować spekulować i części się na pewno to udaje z dużymi sukcesami, ale w życiu niestety jest tak, że by zarobić mógł ktoś... ktoś musi stracić.
 8. 1 punkt
  Mi się nawet podoba zooexpert. Ew. Ze swojej strony mogę zaoferować swiatzwierzat.pl


×