Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 2017.12.09 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Nie chcę się kłócić, ale sam raz napisałem prawdziwą kwotę jaką mi zaproponowano za jedną z moich domen (ofertę odrzuciłem) i wszyscy zaczęli po mnie jechać, iż kłamię... rynek domen jest piękny w swojej nieprzewidywalności. Dla jednego diament to tylko węgiel, dla drugiego szlachetny kamień. Domena jest warta tyle, ile ktoś jest w stanie za nią zaoferować. Nic więcej, nic mniej. A jak ktoś ma dobry powód dlaczego jest dla niego wartościowa to i tak zarobi na takiej transakcji krocie.
 2. 1 punkt
 3. 1 punkt
  Fajna domena. Strach coś więcej napisać Narzekanie że 2-5-10% prowizji za bezpieczną transakcję to zdzierstwo to niedojrzalosc biznesowa. Ale tak to może być, jak się ma wyobrażenie ze sprzeda się za 100-200 tyś. Fakt, trochę się prowizji uzbiera. Ale czy aż tyle...? Zgadzam się z opinią że domena trochę przenoszona. Ale nadal dobra, fajna i wartosciowa. Różnica kiedyś i teraz moim zdaniem moze być tylko w czasie oczekiwania na kk. Kiedyś jak powstawało więcej banków była bardzo duża konkurencja i wysyp ofert, była większa szansa na szybszą ofertę. A jak ta domena stoi z ofertami, ruchem itp?
 4. 1 punkt
  Nie odzywa się bo zamordował właściciela drona...
 5. 1 punkt
  Nie publikuje swoich sprzedaży ale tym razem zrobilem wyjatek, bo wydaje się dosyć ciekawa ze względu na końcówkę com.pl Zmieniła właściciela dziś za trzy k netto.
 6. 1 punkt
  Na stronę z listami gończymi? Ale czy to sprawdzi się komercyjnie?
 7. 1 punkt
  Powinien być zakaz komentowania wycen innych.
 8. 1 punkt
  No tak, bo masz info o każdej sprzedanej domenie... Polecam trochę zluzować gacie, bo się frustrujesz nie wiadomo po co. NASK notuje spadek bo ma chore stawki za odnowienia, co zresztą pewnie zauważyłeś. Komentarz chyba zbędny jakie to ma przełożenie na statystki. Do tego doszły nowe końcówki, które chwilowo namieszały w garze. Podejrzewam również, że rynek kryptowalut podebrał znaczną część inwestorów. Co to jest 50k zł dla instytucji, która będzie chciała wypromować pod tą nazwą swój produkt, typu lokata, polisa, konto czy inny fundusz? Owszem można sprzedać i za 10 k zł, ale ja osobiście bym odczuwał pewien niedosyt. Na aukcję może dać, ale z CM.
×