Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 02/06/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Może nie .pl ale kolejny paluch więc myślę, że warty odnotowania. Jak się później okazało zrzucona po włoskiej federacji Mahjonga (chwile wisiała zaindexowana w google). niskie 5 iksów.
 2. 2 punkty
  ... wprowadzić do przedszkoli "świadomość domenową" i każdemu maluchowi dać po jednej subdomenie w domenie nazwy miejscowości w której mieszka, plus hosting 5 giga z jedną skrzynką email. Emerytom i weteranom wojennym po jednej subdomenie w w domenie nazwy parafii do której należy plus talon zniżkowy na leki. Kobietom ciężarnym oraz karmiącym znieść prowizje i wszelkie opłaty przy sprzedaży domen pobieranych przez giełdy. itd...
 3. 2 punkty
  Takich "propozycji" za kilka-kilkadziesiąt złotych wszyscydostajemy po kilka w tygodniu, serio jest sens je przytaczać? W takim razie proszę: pb.biz - 4 zł, 10 zł, 25 zł Najlepszym użytkownikiem tego wątku jest moim zdaniem keyword, który podaje odrzucone oferty tylko jeśli domena została ostatecznie sprzedana. Bo tak naprawdę co to wnosi do tematu, że ktoś odrzucił ofertę za 10, 100, 1000, 10 000 czy 100 000 zł, skoro nie doprowadziło to do sprzedaży? Ok, ktoś może zobaczyć - on odrzucił ofertę 5k za ekstracośtam.pl to ja za swoją extracośtam.pl też będę odrzucał - ale czy z samego odrzucania coś wynika? Prócz tego, że to nadal my, a nie ktoś inny płaci za przedłużenie? Na wartość domeny nie ma to żadnego wpływu, co najwyżej na samopoczucie, ale to też chwilowe ("jestę hardkorę" może się z czasem zamienić "kurde, trzeba było brać forsę i w nogi" :P). No ale to tylko moje zdanie/narzekanie, nikomu oczywiście nie zabraniam klikać co ślina na klawiaturę przyniesie. ;-)
 4. 1 punkt
  Dzień dobry, Jako że forum niejako przechodzi kryzys, a obecny system doprowadził do bardzo niesprawiedliwego podziału domen wśród abonentów, chciałbym wyjść z inicjatywą założenia Domenowej Unii Praw Abonenckich. Obecny system praktycznie zablokował możliwość wejścia na rynek mniejszych graczy. Ceny domen na aukcjach przechwyconych osiągają zawrotne kwoty (na czym bogaci się jedynie oligarchia), rynek stał się hermetyczny i zamknięty na ludzi pracujących i starających się jakoś żyć w tym internetowym światku. Kwota przedłużeń, mimo wieloletnich starań, stoi na niezmiennym poziomie. Ceny sprzedaży domen są coraz niższe i niejednokrotnie poniżej granicy opłacalności. Pomyśleliśmy, że może czas z tym skończyć i wziąć sprawy w swoje ręce! Przygotowaliśmy po krótce założenia naszego programu: -Ustalenie minimalnej kwoty za jaką może zostać sprzedana domena na 5000 PLN. -Zmiana zasad przechwytywania domen - wygasłe domeny będą przekazywane (za darmo) użytkownikom wg kolejności zgłoszeń. -Kolektywizacja już zarejestrowanych domen - każda domena będzie posiadać tylu abonentów ilu aktualnie będzie członków kolektywu. Każdy będzie miał takie sama prawa do domeny jak i będzie mógł wykonywać takie same operacje na domenach (Z wyłączeniem jednak takich działań jak zmiana danych abonenckich, delegacja na własne serwery DNS czy ustalania przekierowań). -Brak opłat za przedłużenie domen. -100 darmowych rejestracji miesięcznie dla każdego (niezarejestrowanie 100 domen miesięcznie będzie skutkowało obniżeniem limitu sprzedaży domen o 1 rocznie na każdy miesiąc niewyrobienia normy). -Możliwość rejestracji domen z końcówką .pl tylko dla posiadaczy polskiego numeru IP. -Ustalenie górnego limitu ilości sprzedanych domen na maksymalnie 5 rocznie. Środki uzyskane ze sprzedaży domen ponad limit będą zasilać kasę ugrupowania. -Redystrybucję klików z parkingu pomiędzy członków kolektywu. To tylko wstępne założenia, które będziemy rozwijać wraz z rozwojem ugrupowania. Naszym marzeniem jest by na każdego obywatela naszego kraju przypadała przynajmniej jedna domena (wiem że to wydaje się nierealne ale nie zamierzamy się tym zniechęcać!). Zapraszam wszystkich do dyskusji, dzielenia się pomysłami i ewentualnych uwag do zmian programowych - razem możemy więcej!
 5. 1 punkt
  Sprzedaż prywatna. Authinfo mailem.
 6. 1 punkt
  Jenów japońskich przy dobrych wiatrach
 7. 1 punkt
  Grzecznie przepros i sprzedaj
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
  Widzę że żałesz...bo jakiś taki rozczarowany jesteś...
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  Ja nie rozumiem jednego (znaczy wielu błędów i spraw nie rozumiem, które w AM się dzieją od dłuższego czasu): dlaczego nikt z AM nie odnosi się do obecnej sprawy. Sprawy wg mnie największego priorytetu. Cóż bowiem może być ważniejszego niż zabezpieczenie kont gdzie zarabia się pieniądze?
 12. 1 punkt
  Janek Wiśniewski... yyy.. znaczy Aftermarket padł:) Ktoś zdążył opłacić transakcje, ja zdążyłem opłacić domeny i AM zrobił sobie wolne:) Oby to było krótkie L4 i dobrze by było, żeby jutro już działał, czyt. za 7h.
 13. 1 punkt
  myjniatir*pl 1k zł
 14. 1 punkt
  np WebePartners (ref)
 15. 1 punkt
  Pozwól, że sam zdecyduję kiedy zmienię forum. Nadal mam wrażenie, że te utopijne założenia to tylko prowokacja dla takich jak ja czyli przecierających oczy ze zdumienia. limity na 5k, wygasłe za darmo, rejestracje za darmo - Kto miałby się na to zgodzić? Idę po kawę czas się dobudzić
 16. 1 punkt
  @nolimits Słyszałem o ich wpadkach, owszem. Ja mam u nich mało wartościowe strony i to bez żadnych formularzy, które wymagają podawania wrażliwych danych. Ale już niejednokrotnie natrafiłem na znane serwisy, które działają w oparciu o ich rozwiązania. 1. Nie. IP nie jest dla Ciebie na wyłączność, jest współdzielone przez wiele serwisów. 2. Nie znam sposobu na powiązanie tego, jeśli są na osobnych hostach i nie ma powiązań między nimi w kodzie strony (np. reklamy z tym samym ID) i wpisach WHOIS. 3. Nie kojarzę, ale coś się pewnie znajdzie. Lata temu natrafiłem na afraid.org (?) czy jakoś tak, też coś z DNSami związane. Ale już nie pamiętam co to było.
 17. 1 punkt
  Nazwa sugeruje, że 24 to minimum.
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
 20. 0 punktów
domeny internetowe


×