Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 02/25/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Epapieros bardziej uzależnia. Próbowałem wszystko już. Rzuciłem z dnia na dzień. Paliłem 2 paki dziennie, zdarzyło się kupić 3 na wieczór.. Nie pale 6 lat. Pozdro.
 2. 1 punkt
  Fajna domena niskie xxxx do wzięcia.
 3. 1 punkt
  Imo do 1500 zł, realne 1000 zł.
 4. 1 punkt
  Domena i wpisy bez wartości...
 5. 1 punkt
  Zauważyliście koledzy, że coraz częściej ten dział służy w większej części do obrzucania się g@#!em i przekrzykiwaniem kto ma rację a niżeli do merytorycznej dyskusji na tematy domenowe? Zastanawiam się czy nie obiecać sobie aby już nigdy ani jednego posta nie napisać w tym dziale.
 6. 1 punkt
  Mieszkałem 7 lat w Irlandii i nie widzę większej wartości w tej domenie. Podpisujesz kontrakt z n lub polsatem, na forum gazeta.ie znajdujesz Rysia co ci za zamontuje talerz i tyle. Restrykcje w rejestracji były jedynie po to aby ograniczyć rejestrację domen dla podmiotów z Irlandii. Sam byłem kiedyś abonentem domeny irlandzkiej jiujitsu.ie i process jej rejestracji to pikuś jeśli mieszkasz w Irlandii więc dla polskiej firmy w irlandii rejestracja telewizja.ie nie stanowiłaby żadnego problemu gdyby tylko ktokolwiek ją chciał. Ze względu na te ograniczenia jednak, trudno jest sprzedać irlandzkie domeny dlatego rynek wtórny .ie praktycznie nie istnieje. Do końca 2016 w ogóle nie można było sprzedać domeny ie a teraz jest to możliwe ale jest dużo zachodu przy transferze. Swoją drogą to mi wstyd trochę w imieniu (byłej ale jednak) irlandzkiej polonii za takiego młotka jak ty i twoje zachowanie wobec innych użytkowników tego forum no ale umówmy się, że przecież nie trzeba być bystrzakiem aby wyjechać na wyspy.
 7. 1 punkt
  Jeżeli wiesz, że Polacy mieszkający w IRL szukają/potrzebują tego typu rozwiązań to nic innego tylko zakasać rękawy i robić porządny serwis a potem czerpać korzyści. Na co sprzedawać samą domenę? (wg. mnie sprzedać będzie b.ciężko). Reasumując: tylko na własne zagospodarowanie.
 8. 1 punkt
  I pewnie wiele innych stron, ale czy możesz podać choćby jeden przykład sprzedanej domeny z polskim słowem w domenie .ie ?
 9. 1 punkt
  Zawszę jest ten case, że jak powiesz komuś, że jego domena jest mało/nic nie warta to się zaczyna rzucać i przekonywać Cię, że jest inaczej ^^ Po co w ogóle pytać w takim razie o opinię jak i tak się wie lepiej niż wszyscy. Moim zdaniem 0zł.
 10. 1 punkt
  Polacy mieszkający w Irlandii będą szukać polskiej telewizji na domenie .ie ?
 11. 1 punkt
  Kilka dni temu świat obiegła informacja o krytycznych błędach znalezionych w procesorach wiodących producentów. Wykryte luki dają możliwość przechwycenia z aplikacji informacji wrażliwych, poprzez uzyskanie dostępu do pamięci jądra systemu. To zagrożenie nie dotyczy Klientów, którzy powierzyli świadczenie usług firmie nazwa.pl. Zespół doświadczonych specjalistów na bieżąco monitoruje sytuację na rynku IT oraz technologiczne rozwiązania, co pozwala firmie odpowiednio szybko reagować na tego rodzaju zagrożenia. Klienci korzystający z hostingu współdzielonego świadczonego przez nazwa.pl oraz serwerów VPS NVMe nie mają żadnych powodów do obaw. Nazwa.pl jako firma numer 1 na rynku usług hostingowych w Polsce, dbając o bezpieczeństwo oraz jakość świadczonych usług, zainstalowała dodatkowe zabezpieczenia na wszystkich serwerach, które pracują dla Klientów.
 12. 1 punkt
domeny internetowe


×