Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 2018.07.31 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Chyba dość mała grupa docelowa... na dodatek raczej biedna, skoro albo mają tak stary samochód, że im kontrolka nie działa, albo nie stać ich na większe ilości paliwa Ale domena niezła na coś o alkoholu :-) Skoro na YT trenduje jakaś banda obleśnych alkoholików, to widocznie popyt na tego typu tematy wśród gimbazy jest.
 2. 1 punkt
  M.in. Fajne statystyki https://www.dns.pl/statystyki/liczba_aktywnych_nazw_domeny_pl_z_podziałem_na_strefy warto przeglądnąć nową stronę.
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  Nowa, przejrzysta, czytelna strona. A największą niespodzianką jak dla mnie jest odejście od naszej "ulubionej" captchy literowej na rzecz obrazkowej https://www.dns.pl/whois
 5. 1 punkt
  Czy ktoś się orientuje czy osoba prywatna też musi działać zgodnie z tym nie boję się użyć tego słowa POWALONYM rodo? mam kilka tzw. danych wrażliwych - imie,nazwisko,mail które chciałbym przekazac znajomemu gdyz prawdopodobnie ktoras z nich bedzie zainteresowana wspolpraca z nim natomiast nie wiem czy moge to zrobic?
 6. 1 punkt
  Ja trochę inaczej odpowiem na to pytanie... Jeśli jest zapytanie ofertowe, znaczy, że ktoś jest domeną zainteresowany. Teraz pobaw się trochę w detektywa... kto to jest, dlaczego jest zainteresowany, ile ma kasy w portfelu, czy ma ładną córk... eghem. W każdym bądź razie ogólna wycena przy zapytaniu ofertowym może nie mieć sensu i tylko obniżyć realną wartość.
×