Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/23/18 in all areas

 1. 3 points
  Sporo aukcji ze śmieciowym ruchem: https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=58b4ebcd101a454f94d80eb17928daa5 Nie dajcie się nabrać !!!
 2. 1 point
  Sprzedaż z listopada. W miarę szybkie negocjacje przez AM Kwota końcowa 2000 PLN
 3. 1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
  Tak, nie rozumiem po co się spinasz. Grono forumowiczów narzeka, że nikt nie ujawnia negocjacji, transakcji itp. że wpływa to niekorzystnie na rynek. Wstawiłem moim zdaniem ciekawą sprzedaż, bo tak określa to AM, a Tobie zaczęła pulsować żyłka. Ale idąc Twoim tokiem rozumowania, wstawiając obce aukcje pytasz za każdym razem sprzedających czy aukcja została opłacona? Bo jak nie to bój się Boga, być może nieświadomie ŁAMIESZ REGULAMIN. Nie wieje hipokryzją? Na kolejny Twój komentarz nie odpiszę, wystarczy tych uszczypliwości.
 6. 1 point
  Nie uważam, żebym zaśmiecał wątek. AM ujmuje w statystykach nieopłacone domeny jako domeny sprzedane, a do tego myślę, że aukcja była na tyle ciekawa że warto było się nią podzielić. Natomiast gdybyś Bazyli pomyślał, ugryzł się w język i nie rozpoczynał dyskusji to temat byłby lżejszy o dwa niepotrzebne komentarze, a chyba przecież o to chodziło w Twojej zgryźliwej uwadze, żeby nie zaśmiecać wątku.
 7. 0 points
  Skoro domena nie została sprzedana to po co zaśmiecasz ten wątek?
×