Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/11/19 in all areas

 1. 3 points
  Niektórzy ludzie po prostu wzięli kapitalizm na poważnie, są nastawieni jedynie na zarabiania coraz większych pieniędzy i wszelkie inne perspektywy czy systemy są dla nich błędne. Układ nagrody musi pracować w tym wypadku cały czas gdyż poprzez desensytyzację receptorów dopaminowych zwykłe "dawki" pieniędzy nie są wstanie sprawić takiej samej radości jak wcześniej. Wszystko kręci się wkoło pieniędzy, wszystko jest nastawione na pieniądze i wszystkim rządzą pieniądze. Problem z takimi ludźmi jest taki, że znają cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego. Dodatkowo "posiadanie" stało się dla nich synonimem "bycia" - określają siebie poprzez to co mają, a nie kim są. Bez urazy oczywiście - przedstawiłem jedynie swoje zdanie odnośnie ogólnego trendu kultury zachodu i bezimiennej grupy ludzi kierujących się w życiu określonymi schematami. Pozdrawiam Lateralus
 2. 1 point
  No to pisz do supportu, a w międzyczasie zakładaj szybko opcję. ;-)
 3. 1 point
  Nasza dyskusja zaczyna co raz bardziej przypominać nawalankę. Jeszcze chwila i zaczniesz mieć do mnie pretensję o to, że farrad.de przekierowuje na stronę Danuty. Ja nigdy na tym forum nie wpierałem młodym, że gdziekolwiek można zarobić jakiekolwiek pieniądze (vide: bitcoin). Jedyny mój przekaz do młodych to: nie zadawajcie się z kobietami w podeszłym wieku, bo skończycie jak Emmanuel M. 3. b)
 4. 1 point
  Jeżeli nie prowadzą biznesu nakierunkowanego na rozrywkę i przedmioty zbytku to słabo robią, Fb dziś to już nie Fb z przed 5 lat, jako narzędzie marketingowe słabo się sprawdza, ograniczanie zasięgów, treści dostosowane do post-Millenialsów i nieprzewidywalny sposób zarządzania.
 5. 1 point
  Dziwne, ze do jedynych namacalnych i niepodwazalnych faktow/liczb rynkowych, ktore tu zostaly zacytowane, ktorym nikt nie moze zarzucic, ze nie zawieraja czegos nieopublikowanego, a ktore najwyrazniej pokazuja zalamanie rynku, jakos nikt z wyznawcow .pl nie chce sie odniesc.
×