Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/03/19 in Posts

 1. 2 points
  Najbardziej brakuje mi przechwytywania lite... Obecnie dodaję tylko około 30% domen do przechwycenia mniej, niż w Premium.pl, a i tak często zdarza się, że lite w Premium łapie domeny dodane normalnym priorytetem w Aftermarket.
 2. 1 point
  Tak, to tymczasowa, "wrześniowa promocja".
 3. 1 point
  1% prowizji od sprzedaży. Brawo, niedługo będziecie dopłacać, żeby ludzie wystawiali domeny na waszej giełdzie...
 4. 1 point
  Przeanalizowalismy sprawe - maile od nas wychodza poprawnie - wszystkie, włącznie z tym o ktorym piszemy Mozna sobie podejrzec na liscie powiadomien po zalogowaniu sie na swoim koncie. Czemu nie dotarł mail? Serwer odbiorcy, w tym przypadku Onet - odrzucil tę wiadomosc - widzimy tylko w logach "Sender address deferred by rule #CR-IN-DEF-2 " czyli filtr własny administratorów Onetu zablokował tę wiadomość. Tu należałoby już się skontaktować bezposrednio z nimi jako Pana usługodawcą czemu tak się stało ze wiadomość została odrzucona skoro wszystkie inne przychodzą poprawnie - to może być dowolny filtr np. limit maili na godzinę od danego nadawcy lub jakikolwiek inny My ze swojej strony rowniez postaramy sie z nimi skontaktowac
 5. 1 point
  Oraz wszystkie domeny przechwycone (i opłacone).
 6. 1 point
  Jest tylko informacja, że odnotowano 33067 zmian abonentów nazw domeny .pl w I kwartale 2019 roku, czyli 367 dziennie. Co oczywiście obejmuje wszelkie transakcje D2D.
×