Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/05/19 in all areas

 1. 2 points
  Czy ktoś przymusza Ciebie do kupna? A tak wiem, wybił się i to razi w oczy. Ja zamówiłem za 147 PLN i życzę 10 mln sprzedanych egzemplarzy, za taką pracę się należy.
 2. 2 points
  Napisz mu to na PW. btw. nie słyszałem nigdy określenia "seryjny przedsiębiorca", bardzo fajne
 3. 1 point
  Książki nie czytałem, nie wiem czy jest tyle warta czy nie, ale jako autor Alexis może sobie narzucać jaką chce cenę i wybierać sobie taki model marketingowy jaki uważa za słuszne. Napisz swoją książkę i sprzedawaj ją po 5 PLN jeśli chcesz. Nie wiem też czy Alexis jest prawdziwym człowiekiem sukcesu czy nie, ale wiem że twój post to typowy ból dupy. Cokolwiek człowiek zrobi, to zawsze się znajdzie jakiś krytyk, który do wszystkiego się przyczepi. Jedną z pierwszych rzeczy jakich muszą nauczyć się ludzie sukcesu to ignorować takich krytyków. Psy szczekają, karawana idzie dalej.
 4. 1 point
  Czemu ma mnie razić. Podziwiam przedsiębiorczych ludzi dzięki wielu takim, którzy poświęcili część swojego życia na biznesy inni mają pracę czasami bardzo dobrą pracę także szacun wielki dla takich ludzi. Nie wiem czy ta książka jest tyle warta może zawiera w sobie bardzo dobry materiał nie wiem ludzie to pewnie ocenią. Dziwi mnie tylko ta dziwna cena raz trochę wysoka jak za książkę druga wyższa niż anglojęzyczne wydanie. W ogóle dziwie się ludziom, że łykają teraz pięknie brzmiące hasła o bogactwie wystarczy, że wydadzą na poradnik 99 zł jak zmienić swoje życie, a on odmieni ich życie, ale na ludzkiej głupocie najłatwiej się zarabia. Wielu ludzi jednak nie rozumie, że bogactwo zmienia podejście do rzeczy materialnych i zazwyczaj rodzi chciwość. Cena książki to nie tylko moje zastrzeżenie w Internecie wielu ludzi też to zauważyło.
×