Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 2018.07.17 w Posty

 1. 6 punktów
  przed chwilą showbiznes.pl
 2. 5 punktów
  Minęło 8 lat od ostatniego wpisu w tym wątku. Dyskusja się jakoś urwała i chyba motywacja do hejtowania mnie spadła. Domeny nie kupiła hurtownia, bo się bali. Domenę niedługo po tym kupiło jednak Google. Wiedzieli, że w sądzie nie mają szansy, gdyż nie mieli zarejestrowanego znaku towarowego "gmail" (rejestrację znaku wspólnotowego zablokował im Daniel Giersch od gmail.de) O kwocie nie wolno mi rozmawiać, ale mogę Wam zdradzić, że się opłacało ;) Pozdrawiam Was ;) 39 letnia "Dziewczynka"
 3. 4 punkty
  zapaleniedziasel.pl wolna, a zapaleniedziąseł.pl zajęta od 2012, też ciekawie ;-)
 4. 3 punkty
  Nowa, przejrzysta, czytelna strona. A największą niespodzianką jak dla mnie jest odejście od naszej "ulubionej" captchy literowej na rzecz obrazkowej https://www.dns.pl/whois
 5. 3 punkty
  Przekaż propsy dziewczynie od Lateralusa z forum di.pl A odnośnie samego tematu to nie mam zupełnie nic ciekawego i przydatnego do powiedzenia.
 6. 3 punkty
  Gdyby ktoś przegapił. http://rynekdomen.pl/2018/transakcja-roku-spolka-avano-kupila-przedszkole-pl-za-80-tys-zl/
 7. 2 punkty
  W tej sytuacji można stracić dokładnie 100%, czyli całość zainwestowanego kapitału (100 zł). Ewentualnie nie zarobić 900% (900 zł).
 8. 2 punkty
  A gdybyś jednak szczepił, najlepiej siebie, to w życiu byś jej nie zarejestrował... Na jakieś forum ale karierty finasnowej jej nie wróżę...
 9. 2 punkty
  Chyba dość mała grupa docelowa... na dodatek raczej biedna, skoro albo mają tak stary samochód, że im kontrolka nie działa, albo nie stać ich na większe ilości paliwa Ale domena niezła na coś o alkoholu :-) Skoro na YT trenduje jakaś banda obleśnych alkoholików, to widocznie popyt na tego typu tematy wśród gimbazy jest.
 10. 2 punkty
  I uważasz, że naprawdę jest się czym chwalić?
 11. 2 punkty
  No dobrze to ja odpowiem zupełnie subiektywnie i może niezgodnie z ogólnymi trendami... dla mnie te domeny to totalny szajs nie warty grosza. Nie chciałem tego pisać, bo ktoś może później natrafić na ten wątek i oceniać po nim wartość tych domen. Ale nalegałeś, to masz.
 12. 1 punkt
  Z ciekawości - jak można stracić ponad 100%?
 13. 1 punkt
  Ktoś tu chyba stracił ponad 100% na ripple. Proszę się pogodzić z nowym ustawodawstwem i zacząć płacić w końcu podatki!
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  Myśl przewodnia?
 16. 1 punkt
  Ja trochę inaczej odpowiem na to pytanie... Jeśli jest zapytanie ofertowe, znaczy, że ktoś jest domeną zainteresowany. Teraz pobaw się trochę w detektywa... kto to jest, dlaczego jest zainteresowany, ile ma kasy w portfelu, czy ma ładną córk... eghem. W każdym bądź razie ogólna wycena przy zapytaniu ofertowym może nie mieć sensu i tylko obniżyć realną wartość.
 17. 1 punkt
  Oferta nadal aktualna. Uprzedzam potencjalnych kupców, że gdy założą skrzynkę pocztową (np. z funkcją catch-all) i będą czytać/usuwać/cokolwiek robić z jakiekolwiek mailami do poprzednich właścicieli (urząd gminy) może im grozić nawet do 2 lat więzienia jest to info od Ministerstwa Cyfryzacji, do którego zgłaszałem info o otrzymywaniu delikatnie mówiąc, "wrażliwych" maili.
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  Tutaj widać, jak wielka jest przewaga .pl nad innymi końcówkami. Przedszkole.eu nie może mi "zejść" za ułamek kwoty uzyskanej za .pl'kę :/
 20. 1 punkt
  Może zamiast stawać na uszach żeby wygrało nudne, kiepskie zdjęcie na którym prawie nic nie widać, zrobiłbyś dobrej jakości, oryginalne zdjęcie na które ludzie chcieliby głosować?
 21. 1 punkt
  Nie moja sprzedaż, ale warta odnotowania. sexed.pl - 4633 USD - sprzedaż poprzez sedo.com źródło: namebio.com
 22. 1 punkt
  AJO*PL takie forum dosyć spore było kiedyś pod tą domeną
 23. 1 punkt
  3000 zł Aftermarket, Kup Teraz
 24. 1 punkt
  PROSZĘ WYSTAWIĆ TĘ DOMENĘ NA AUKCJĘ I JEJ NIE PRZETRZYMYWAĆ!
 25. 1 punkt
  Naprawdę na takie domeny trzeba już zakładać opcje? Masz jakiś pomysł na nią? Jakaś konkurencja dla Sejmu?
×