Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 11/19/18 w Posty

 1. 8 punktów
  Jesteś w biznesie od 10 lat i dopiero założyłeś konto na di.pl?
 2. 6 punktów
  warto Ci tracić czas na trolla? "Profesjonalny wyceniacz domen" chyba sam powinien wiedzieć jaka jest sytuacja na rynku...
 3. 5 punktów
  Napisz czym dysponujesz - może ktoś tutaj pomoże przyspieszyć zakończenie Twojej przygody z domenami
 4. 5 punktów
  Sądzę, że wymaganie zabezpieczeń dotyczących IDN od AM jest zbędne. A ponaglanie czy podważanie intencji AM tym bardziej. Przecież jak byk w opisie czytamy "domena ze znakami narodowymi". Podobnie jak przy lokacie 20% i tutaj przy licytacji filmy.pl za 10zł powinna zapalić się czerwona lampka. Ja zawsze - niezależnie od tego jaką domenę licytuję i na jakim portalu używam CTR+F i wpisuję ją na klawiaturze by mieć pewność, że to właśnie ta. Już za bardzo zbyteczne uważam jakiekolwiek rekompensaty dla wygrywającego filmy.pl. AM nie jest naszym rodzicem.
 5. 5 punktów
  Myślałem, że ktoś domenę do lombardu oddał
 6. 4 punkty
  Pewnym problemem może być w tej sprawie indeksowanie się takich treści w wyszukiwarkach. Jeżeli ktoś pisze, że ma 10-letnie doświadczenie i nikt się nie sprzeciwi jego opinii, to zupełnie obcej osobie nietrudno w taki tekst będzie uwierzyć.
 7. 4 punkty
  Patrząc na to jak przebiegła licytacja, obstawiam, że minimalna była na poziomie 350k. Jakoś podejrzanie mi to wygląda. Nie sądzicie? Ktoś rejestruje konto tuż przed zakończeniem licytacji i zaczyna podbijać stawkę. Na początku podbija o 50k by nagle zwolnić po osiągnięciu 300k i przestaje licytować przy 345k, tuż przed osiągnięciem kwoty 350k. Moim zdaniem to jest wielce prawdopodobne, że gdyby nie cena minimalna i podbijacz to domena poszłaby za niewiele ponad 100k.
 8. 3 punkty
  Czyżby Anglik? się odezwał?
 9. 3 punkty
 10. 3 punkty
  To jak już jesteśmy w dziedzinie muzyki to dla ciekawostki wrzucę ciekawe zjawisko, tj. instrumentalny wydźwięk wykresu bitcoina
 11. 2 punkty
  Istnieje milion kombinacji z użyciem słowa blockchain ale co z tego. Nie znaczy to, że te domeny mają jakąś wartość. Skopiowałeś nazwę kanadyjskiego konsorcjum posiadającego w Rumunii wiatraki prądotwórcze i wykorzystującego zieloną energię do wydobywania krypto. Jak to się ma do domeny .pl?
 12. 2 punkty
  Chcesz reaktywować domenę która wygasła i teraz jest zarejestrowana przez jedno z największych portfolio świata? (3.7 mln domen). Tego nie zdziała nawet Harry Potter
 13. 2 punkty
  https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2362536&newsletter=1 Gołębiewski, booking.com, a może inny gracz na polskim rynku licytował? Ciekaw jestem czy cena minimalna osiągnęła swoją wysokość.
 14. 2 punkty
  Mogę wam sprzedać domenę Premiera.pl gdzie sobie będziecie wrzucać te swoje wielkie premiery i może ktoś się nabierze
 15. 2 punkty
 16. 2 punkty
  pojawil sie raport NASK za Q3 2018: https://www.dns.pl/NASK_Q3_2018_RAPORT.pdf
 17. 2 punkty
  Gdyby chodziło o domki*pl z całą pewnością. Obecni abonenci zarejestrowali domenę w 1999 roku ! Nie chcę się nawet nad tym zastanawiać, jakie domeny można było wówczas zarejestrować w zastępstwie tej wspomnianej.
 18. 1 punkt
  Nie idź tą drogą... https://nafta.wnp.pl/wyrok-dla-firmy-podrabiajacej-znak-firmowy-orlenu,284420_1_0_0.html Edit 0 zł.
 19. 1 punkt
  Pytasz o kwotę tak jakbyś z góry zakładał, że ktoś to kupi. Moim zdaniem to błąd logiczny. Ja bym zapytał na co komu w ogóle taka domena?
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Czyżby to w tym dniu macie zamiar być bardziej przychylni swoim klientom? Obniżyć ceny przedłużeń? Zrezygnować z papierologii? Jeśli nie, to z waszej strony raczej nic nas już nie jest w stanie pozytywnie zaskoczyć. Żadne premiery, żadne akcje promocyjne i inne wymysły nikomu tak na prawdę niepotrzebne !!!
 22. 1 punkt
  Nie ma o czym, znalazłem sprzęt w atrakcyjnej cenie, ale lombard nie wysyła i za nic w świecie nie idzie się dogadać nawet z pracownikiem, że jemu przeleję pieniądze na konto i on kupi i mi wyśle przez zamówionego przeze mnie kuriera z drobną prowizją, ani z właścicielem... Po co więc ogłaszają online, i ot cała historia...
 23. 1 punkt
  AlleCeny.pl 1500,00 PLN ( 1845,00 PLN z VAT ) https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2377452&newsletter=1 Trochę mnie zaskoczyli że "umarli" a tak dobrze żarli...Wie kto może czemu przestali istnieć ??? # jakby kto chciał do kompletu : AlleOferty.pl
 24. 1 punkt
  Siedzę od pewnego czasu w tematyce tiny houses, mini-domków, domków mobilnych lub jak kto woli domów na kółkach. To na razie mała nisza w PL, w USA to już bardzo silny i popularny trend. Jest on wywołany głównie przez wysokie ceny nieruchomości, pogoń za minimalizmem oraz narodziny pokolenia digital nomads, ludzi pracujących zdalnie i podróżujących z miejsca na miejsce. O tyle o ile w mainstreamowej branży związanej z nieruchomościami, nazwa domek może brzmieć infantylnie, to w kategorii takich mini domków - to top premium. Fakt, że to są małe domki, wcale nie znaczy, że są tanie. #domnakolkach.pl
 25. 1 punkt
  Trafiłem dzisiaj na materiał dr. Dariusza Adamskiego z 2011 roku, w którym są informacje dot. mniej lub bardziej znanych spraw z orzecznictwa d/s domen. Zatytułowany jest Naruszenia praw w wyniku rejestracji domeny - uwagi do orzecznictwa sądu ds. domen internetowych przy PIIT. Wpiszę tylko nazwy domen, na które tam trafiłem. Wielu z nich nie ma w orzecznictwie na stronie PIIT. - mercedes.com.pl - mybet.pl - dora-go.pl - komputronix.pl - obiezyswiat-biuro.pl - obiezyworld.pl - gromada.szczecin.pl , gromada-tour.pl - prowident.pl - euroagd.pl , euroagd.com.pl - alpinus.pl , alpinus.com.pl - tvpsport.pl - kardiomed.pl , kardiomed.com.pl - af.pl - plusligakobiet.pl - slodkitelegram.pl - cuprod.pl - polmos.pl - schwartau.pl i schwartau.com.pl - twojesoczewki.pl - orange.pl - orange-group.pl - orangewarsawfestival.pl - manopower.pl, manpower.com.pl - as.24.pl - kandy.pl i kandy.com.pl - deltim.pl - logostravel.com.pl, logostravel.pl, logos-travel.com.pl, logos-travel.pl - bekaert.pl - mybaby.pl - plasmacut.pl i plasmacut.com.pl - inoxplus.pl - machina.pl - hdf.pl - estetika.pl - soda-brand.pl i soda-brand.com.pl - autoswiat.pl - farbydulux.com.pl i farbydulux.pl - lumix.pl, lumix.com.pl - toughbook.com.pl - niteworks.pl - asus.pl - bisazza.pl, bisazza.com.pl, bisazza-instalation.pl - polmotors.com.pl - netgear.pl, netgear.info.pl, netgear.org.pl, netgear.net.pl - orion-zakladpogrzebowy.pl i orion.szczecin.pl - sitagroup.pl - hormann.krakow.pl i hormannkrakow.pl - aqq.pl - biznesplatforma.pl - canton.com.pl - nekermann.pl, neckerman.pl i nekerman.pl - e-intymna.pl - aspect.pl - jako-sport.pl - copix.pl - torunskiepierniki.pl i piernikitorunskie.pl - rodzice.pl - bileteria.pl, bileteria.com.pl - creditmutuel.pl - komputerświat.pl - dlaczego.pl - przegladsportowy.pl - mobyland.pl oraz mobyland.com.pl - siodemka.pl - bustravel.pl - gazetapraca.pl - zabytki.pl i zabytki.com.pl - carpartner.pl, carpartner.com.pl, car-partner.pl, car-partner.com.pl - xvid.pl - benchmark.com.pl - dentalpoint.pl - audioklan.pl - amica.pl - callan.waw.pl i callan.com.pl - świstak.pl - gerdmadex.pl - vogels.pl, vogels.org.pl, vogels.net.pl i vogels.info.pl - nikeid.pl i nikeid.com.pl - exponet.pl - kenwood.pl oraz kenwood.com.pl - darboven.com.pl - goretex.pl i gore-tex.pl - lug.pl - rama.pl - yamaha.pl i yamaha.com.pl - yahoo.com.pl - michnik.pl - olsztyn.pl - pzw.pl - zyrtec.pl - gmail.com.pl - playmobil.pl - dominet.org.pl Na koniec tylko wspomnę jeszcze, że niektóre wyroki można łatwiej znaleźć w innych zasobach sieci niż na stronach PIIT. Tak jak z wyrokiem w sprawie domeny aqq.pl , której na stronie Sądu Polubownego nie widzę. Jest tam też wiele innych orzeczeń. Np. hdf.pl Także inne ciekawe informacje jak Kontrola wyroku sądu polubownego przez sąd powszechny.


×