Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 01/18/19 w Posty

 1. 8 punktów
  forumowa wyszukiwarka mówi, że ta domena wystąpiła dopiero 59 razy w różnych tematach, nie przesadzajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 2. 3 punkty
  Witam, A może by tak porozmawiać o transakcjach, które doprowadzono do skutku? Wykres poniżej prezentuje ryneczek domen na AM tj. ilość domen, które zostały tam sprzedane.
 3. 3 punkty
  Nigdy nie byłem dobry z matematyki, ale w tym przypadku jestem pewien, że 6 x 6 = 0
 4. 2 punkty
  w temacie: 12 kpln za smartshop kropka pe el
 5. 2 punkty
  Zajmij się swoim życiem i swoimi domenami. To jest moja i tylko moja sprawa ile razy piszę o odrzuconych ofertach. Jeśli jeszcze tego nie pojąleś, czas najwyższy to zrobić. Jest to moja ostatnia wypowiedź na ten temat z mojej strony. Tak że możecie się swobodnie produkować dalej ale już bez mojego udziału w tej jakże owocnej i wiele wnoszącej "dyskusji".
 6. 2 punkty
  W ostatnich 12 miesiącach najwięcej ofert i co za tym idzie odrzuceń wygenerowały u mnie: konopie*pl, ganja*pl i marycha*pl. Nawet na marichuana/canabis/kanabis przychodzą jakieś oferty. Z love i milionerami nie mam nic.
 7. 2 punkty
  Panowie, nie ma tutaj limitów.
 8. 2 punkty
  Skądś się wziął ten opis na AM " W AfterMarket.pl co 30 minut składana jest oferta kupna domeny, a co 10 minut nowa oferta w aukcji. "
 9. 2 punkty
 10. 2 punkty
  Miało być skromne 1000 złotych. W chwili pisania tego postu jest już 10 517 601 złotych! Wesprzyjmy WOŚP w imię Pana Prezydenta Adamowicza! https://www.facebook.com/donate/785858165083164/2240766745947718/
 11. 2 punkty
  Ja bym puszczał. Gymondo to jakiś ninja, a org wymierająca końcówka, która dodatkowo w tym wypadku średnio pasuje.
 12. 2 punkty
 13. 2 punkty
  Prawisz, kolego, truizmy. A moje przesłanie jest po prostu takie, że zbyt pochopnie wydajecie kasę na opcje .
 14. 1 punkt
  Najwyraźniej nadal czegoś nie rozumiesz... Informuje o odrzuconych ofertach na nasze domeny. Nie jest moją winą że akurat ta domena cieszy się najczęstszym zainteresowaniem potencjalnych kupujacych, nie tylko poprzez skladanie ofert ale również zapytania ( kilka miesięcznie ). Wbij sobie zatem do łba, że moją i tylko moją sprawą jest czy chce o tym informować czy nie, skoro robię to zgodnie z regulaminem tego forum. W związku z powyższym wszelkie swoje uwagi na ten temat zachowaj dla siebie.
 15. 1 punkt
  Nie wiem czemu ale mam po dzurki w nosie czytania o lovestory.pl i to nie tylko w tym temacie. Czuję dziwny przesyt. Zmęczenie materiału. Tak jakby historia miłosna zamieniła się w operę mydlaną.
 16. 1 punkt
  Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania i teorii wszystkiego Choć dziwi mnie sam fakt, że krypto niesie za sobą olbrzymie możliwości i jest w początkowej fazie rozwoju, a Ty już skreślasz potencjał jaki drzemie w w samym btc, który to przecież ma już zbudowany olbrzymi marketing międzynarodowy. W mojej opinii (popartej swoimi subiektywnymi analizami) zobaczymy jeszcze wiele przyjemnych momentów w historii krypto jak i samego btc.
 17. 1 punkt
  Jakiś czas temu sprzedałem 343.eu za 100euro na aukcji sedo. Niestety pod wodą, aczkolwiek ktoś się skusił na taką domenę.
 18. 1 punkt
  https://www.forbes.pl/inwestowanie/rafal-zaorski-wywiad-z-najwiekszym-spekulantem-w-polsce/mbc79ld
 19. 1 punkt
  To oczywiste, że najlepszą okazję do zarobku na domenach mieli ci, którzy 20 lat temu zajęli najlepsze nazwy. Tak samo jak najbardziej wartościowe nieruchomości są w centrach dużych miast. Ale nikt jakoś nie trąbi, że nieruchomości się skończyły, bo nikt o nich nie mówi.
 20. 1 punkt
  Czyli kfc np? Playboy? Microsoft? Subway? Namecheap? Virgin? Wikipedia? Bloomberg? Shopify Oni chcą go widzieć epson
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  Negatywne komentarze o "końcu domen" zawsze należały do ludzi którym nie idzie lub przestało iść w biznesie domenowym. Tak samo było wczoraj, tak samo jest dziś, tak samo będzie jutro. Nic nowego, nuda. Temat kolejnego rozczarowanego "inwestora" do zamknięcia.
 23. 1 punkt
  I to jest właśnie ta najbardziej podła strona wspomnianej bańki domenowej. Jak można było doprowadzić do sytuacji, gdzie tak przyzwoite domeny jak: quake.pl (właśnie zwolniłem) mandaryna.pl niewolnicaisaura.pl tokiohotel.pl mixelectronic.pl ambergold.pl gadugadu.pl muonline.pl cichopek.pl ichtroje.pl ewasonnet.pl dropped.pl straciły praktycznie swoją wartość ? Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale nie mam czasu bo idę na imprezę.
 24. 1 punkt
  Niewątpliwie w ciągu ostatnich 10 lat w rynku domenowym wiele się zmieniło i nawet przyzwoite domeny wtedy dziś nie mają żadnej wartości. NP: stronyflash.pl, cdplayer.pl euro2014.pl Natomiast po sobie ( chociaż na rynku jestem trochę krócej ) trend widzę zdecydowanie inny. Oferty z których cieszyłem się 3 lata temu dziś często są automatycznie odrzucane jako zbyt niskie WIęc myślę że na poparcie w strajku domeniarzy pod sejmem raczej nie masz co liczyć
 25. 1 punkt
  Tak jakby "stawianie swojego projektu" było gwarantem zarobku. Myślę, że tzw "swój projekt", to taki domainerski jednorożec, każdy domainer o nim myśli, część wdrożyła w życie a większość z tych projektów upadła.
domeny internetowe


×