Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 11/19/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
  Jesteś w biznesie od 10 lat i dopiero założyłeś konto na di.pl?
 2. 6 punktów
  warto Ci tracić czas na trolla? "Profesjonalny wyceniacz domen" chyba sam powinien wiedzieć jaka jest sytuacja na rynku...
 3. 5 punktów
  Napisz czym dysponujesz - może ktoś tutaj pomoże przyspieszyć zakończenie Twojej przygody z domenami
 4. 5 punktów
  Sądzę, że wymaganie zabezpieczeń dotyczących IDN od AM jest zbędne. A ponaglanie czy podważanie intencji AM tym bardziej. Przecież jak byk w opisie czytamy "domena ze znakami narodowymi". Podobnie jak przy lokacie 20% i tutaj przy licytacji filmy.pl za 10zł powinna zapalić się czerwona lampka. Ja zawsze - niezależnie od tego jaką domenę licytuję i na jakim portalu używam CTR+F i wpisuję ją na klawiaturze by mieć pewność, że to właśnie ta. Już za bardzo zbyteczne uważam jakiekolwiek rekompensaty dla wygrywającego filmy.pl. AM nie jest naszym rodzicem.
 5. 5 punktów
  Myślałem, że ktoś domenę do lombardu oddał
 6. 4 punkty
  Negatywne komentarze o "końcu domen" zawsze należały do ludzi którym nie idzie lub przestało iść w biznesie domenowym. Tak samo było wczoraj, tak samo jest dziś, tak samo będzie jutro. Nic nowego, nuda. Temat kolejnego rozczarowanego "inwestora" do zamknięcia.
 7. 4 punkty
  Pewnym problemem może być w tej sprawie indeksowanie się takich treści w wyszukiwarkach. Jeżeli ktoś pisze, że ma 10-letnie doświadczenie i nikt się nie sprzeciwi jego opinii, to zupełnie obcej osobie nietrudno w taki tekst będzie uwierzyć.
 8. 4 punkty
  Patrząc na to jak przebiegła licytacja, obstawiam, że minimalna była na poziomie 350k. Jakoś podejrzanie mi to wygląda. Nie sądzicie? Ktoś rejestruje konto tuż przed zakończeniem licytacji i zaczyna podbijać stawkę. Na początku podbija o 50k by nagle zwolnić po osiągnięciu 300k i przestaje licytować przy 345k, tuż przed osiągnięciem kwoty 350k. Moim zdaniem to jest wielce prawdopodobne, że gdyby nie cena minimalna i podbijacz to domena poszłaby za niewiele ponad 100k.
 9. 3 punkty
  Czyżby Anglik? się odezwał?
 10. 3 punkty
 11. 3 punkty
  To jak już jesteśmy w dziedzinie muzyki to dla ciekawostki wrzucę ciekawe zjawisko, tj. instrumentalny wydźwięk wykresu bitcoina
 12. 2 punkty
  Ten panel jest bardzo przyjazny posiadaczom opcji I like it
 13. 2 punkty
  Istnieje milion kombinacji z użyciem słowa blockchain ale co z tego. Nie znaczy to, że te domeny mają jakąś wartość. Skopiowałeś nazwę kanadyjskiego konsorcjum posiadającego w Rumunii wiatraki prądotwórcze i wykorzystującego zieloną energię do wydobywania krypto. Jak to się ma do domeny .pl?
 14. 2 punkty
  Chcesz reaktywować domenę która wygasła i teraz jest zarejestrowana przez jedno z największych portfolio świata? (3.7 mln domen). Tego nie zdziała nawet Harry Potter
 15. 2 punkty
  https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2362536&newsletter=1 Gołębiewski, booking.com, a może inny gracz na polskim rynku licytował? Ciekaw jestem czy cena minimalna osiągnęła swoją wysokość.
 16. 2 punkty
  Mogę wam sprzedać domenę Premiera.pl gdzie sobie będziecie wrzucać te swoje wielkie premiery i może ktoś się nabierze
 17. 2 punkty
 18. 2 punkty
  pojawil sie raport NASK za Q3 2018: https://www.dns.pl/NASK_Q3_2018_RAPORT.pdf
 19. 2 punkty
  Gdyby chodziło o domki*pl z całą pewnością. Obecni abonenci zarejestrowali domenę w 1999 roku ! Nie chcę się nawet nad tym zastanawiać, jakie domeny można było wówczas zarejestrować w zastępstwie tej wspomnianej.
 20. 1 punkt
  Żaden problem. Nie parkuj domen na PC przez DNSy aftermarket.pl tylko bezpośrednio przez DNSy ParkingCrew to wtedy automatycznie wszystkie subdomeny będą się łapać.
 21. 1 punkt
  Nie idź tą drogą... https://nafta.wnp.pl/wyrok-dla-firmy-podrabiajacej-znak-firmowy-orlenu,284420_1_0_0.html Edit 0 zł.
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
  W sklepie z nabojami... Przemowild a masz fotki ze środka tej willi?
 24. 1 punkt
  co ciekawe, dosłownie pare dni później dostaliśmy fajną ofertę na pozycjonowaniestron.com (trwa aukcja i nie jest to fake, przynajmniej z naszej strony), aczkolwiek po ogłoszeniu o sprzedaży (strzelam, że oferta po ogłoszeniu na Linkedin)
 25. 1 punkt
  fìlmy.pl Przecież owa nazwa była z premedytacją i ewidentnie w złej wierze wymyślona a później zarejestrowana. Nazwa miała przypominać do złudzenia słowo - filmy. Nazwy nie da się wpisać z polskiej klawiatury. Ten kto ją rejestrował musiał albo skopiować tą literę specjalnie z internetu, bo w polskim alfabecie jej nie ma, albo podłożyć (wgrać do komputera ten alfabet czy jakiś inny myk z kombinacją klawiatury wykonać). Nie sprzedawał zatem domeny jako domeny coś wartej a tylko z zamiarem oszustwa sprzedawał wcześniej przygotowany i zaplanowany wałek w oczywistym celu.... nabrania potencjalnego nabywcy na tę nazwę i wyłudzenia od niego pieniędzy. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to... skąd taka litera znalazła się w NASKu skoro polskie IDNy nie posiadają kreski nad i. ...i tu się zgadzam z tym co wcześniej pisał Bazyli, to podchodzi pod paragrafy. I tyle w temacie. Polskie IDNy to np: ćma, samochód, nieruchomości itd a nie jakieś i z kreskami. Userów zachwyconych tym pomysłem i broniącym tego ("widziały gały co brały") życzę, aby nigdy nie dały się na to nabrać i nie tylko w temacie domen ale i na podobne rzeczy w życiu codziennym. W sumie chyba w waszych głowach też takie pomysły jak powyżej skoro tego bronicie. Dzięki za uwagę. To tylko moje zdanie Zdrówka.


×