Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 2018.09.18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
  Pasta to dla mnie do butów jest lub do jedzenia Za stary się robię na to forum...
 2. 3 punkty
  Oferta powinna zostać anulowana w chwili zablokowania usera albo zredukowana do wysokości poprzedniej najwyższej oferty (aby uniknąć sytuacji, że ktoś kto wcześniej został przelicytowany, nie został zaskoczony faktem, że znowu prowadzi w aukcji).
 3. 3 punkty
  Szkoły uwodzenia i kursy flirtu są nadal popularne w sieci. Nadal jest wiele osób samotnych i nieśmiałych
 4. 3 punkty
  ^ Kiedy ciśnięcie po AfterMarket wejdzie za mocno.
 5. 2 punkty
  Chodzi może o meteorologię? ;-)
 6. 2 punkty
  Jak już wszyscy wypowiadają się o komentarzu Lateralusa to powiem, że ja widzę w nim 100% ironii, niezależnie czy jest to pasta czy nie. Bazyli, nie zgadzam się Tobą ale nie będę teraz szukał po słownikach czy dana domena coś znaczy. Z resztą, nie musi znaczyć. Żeby było jasne, nie bronię baranów sprzedających te miny, a jedynie AM, które uważam oznaczyło te domeny wystarczająco dobrze. Dla spokoju mogliby je jedynie podpiąć pod kategorię literówek
 7. 2 punkty
  Copypasta od copy / paste czyli kopiuj / wklej. A w skrócie to chodzi o to, że kolega Lateralus nie ma własnych opinii tylko wkleja czyjeś wypowiedzi z "internetów"
 8. 2 punkty
  To jest parafraza pasty. https://www.google.pl/search?q="coraz+więcej+amatorów+się+pcha+do+zabawy.+Mam+nadzieję%2C+że+przejdzie+ta+nowelizacja+ustawy"&oq="coraz+więcej+amatorów+się+pcha+do+zabawy.+Mam+nadzieję%2C+że+przejdzie+ta+nowelizacja+ustawy"&aqs=chrome..69i57.682j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 9. 2 punkty
  przedsiebiorstwo.pl zatoki.pl instalacje.pl - to ostatnie 2 tygodnie.
 10. 2 punkty
 11. 1 punkt
  @smokwawelski: zauważ proszę, że oferta tego użytkownika została złożona 2 tygodnie temu ( 2018-09-16 17:32), użytkownik ten od dłuższego już czasu jest zablokowany i nie może brać udziału w aukcjach.
 12. 1 punkt
  Za rejestrację zapłacisz 14.95 netto, a dopiero za rok 59.95 netto za przedłużenie
 13. 1 punkt
  Zdecydowanie dla strony przydałaby Ci się wersja bez myślnika, z myślnikiem warta 10x mniej.
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  Pojawiły się jednak również domeny typu nieruchomości.pl, gdzie już taka kombinacja występowała. I o ile jeszcze tych filmów można bronić, to w przypadku takiej domeny nie ma nawet możliwości, żeby użytkownik wpisał jej adres w pasku przeglądarki. Ogólnie sytuacja jest nieco przykra, bo pokazuje, jak bardzo polski rynek domenowy opiera się na cwaniactwie, a nie rzetelnych ofertach.
 16. 1 punkt
  " Trudno nazwać IDNem domenę która ma znaki z dwóch różnych alfabetów" Co dokładnie masz na myśli?
 17. 1 punkt
  Kupiona chyba tylko po to żeby znaleźć większego jelenia Bo niby po co? Jeśli licytujący nie zauważył, że kupuje paskudny idn to szczere wyrazy współczucia.
 18. 1 punkt
  bloger.pl - poprzedni właściciel - wp.pl Ciekaw jestem Waszych opinii.
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Wpadłem kilka dni temu na poniższy materiał z aukcji domen na spotkaniu poświeconemu domenom. Przeglądnąłem jakie domeny zostały sprzedane i które z nich nadal czekają na klienta - tak na oko to chyba z 50%. To były czasy gdy tam sprzedawały się domeny za konkretniejsze kwoty w D2D. Polecam obejrzeć.
 22. 1 punkt
  W ramach kąciku humoru początkującym polecam stronkę: http://www.adresso.de/pages/schnellbewertung.php To tak a propos domen, które trafiają do wyceny. Z domenami tak samo, wszystko pięknie a tu c***.
 23. 1 punkt
  Domeny generyczne prawdopodobnie nazywalibyśmy rzeczownikowymi lub używalibyśmy jeszcze innej nazwy gdyby tak zostały nazwane przez resztę świata i przetłumaczone na język polski. My mówimy "domena generyczna" ( nawet nie mówimy ogólna, rodzajowa ) bo na świecie mówi się "generic domain" Widzę, że poszedłeś o krok dalej i nawet skróty nazwałeś generykami. Odważnie - coraz więcej generyków wolnych można dzięki takiej teorii odkryć Podaję kilka skrótów używanych w Wikisłowniku: akust. antrop. bezosob.
 24. 1 punkt
  Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych To, że domena osiągnęła wysoką cenę wcale nie musi oznaczać, że jest to domena generyczna. I vice versa - to, że domena jest generyczna wcale nie gwarantuje jej osiągnięcia wysokiej ceny. Gry.pl jest trzyliterową domeną generyczną i przy okazji domeną premium. Ale już np. domeny gps.pl nie należy zaliczać do domen generycznych lecz do skrótowców ( akronimów ) co nie zmienia faktu, że też jest 3-literowa i również można zaliczyć ją do domen premium. edit: Wydaje mi się, że należałoby wydzielić z tego wątku dyskusję o domenach generycznych i przerzucić ją do nowego wątku "Definicja domeny generycznej".
 25. 1 punkt
  Dla mnie generykami nie są skrótowce. Ani vod ani sms ani html ani hwdp. Za domeny generyczne uważam przede wszystkim rzeczowniki
×