Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 2018.10.11 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
  Ostatnie 2 tygodnie: komplex.pl spectrum.pl infekcja.pl matryce.pl
 2. 2 punkty
  I tu się mylisz... W całej części forum związanej z handlem i ogłoszeniami komentować nie wolno
 3. 2 punkty
  Ani teoretycznie, ani praktycznie nie widzę możliwości zastosowaniu tutaj tego artykułu. W mojej opinii, żeby można było go tutaj podpiąć, należało by wykazać, że sprzedawca kontaktował się z kupującym i przedstawiał taką domenę jako filmy.pl lub ukrywał fakt że to domena IDN. Klienci bez odpowiedniej wiedzy są wszędzie. Biorą pożyczki, kupują chłam ("bo tani hehe"), podpisują umowy nie czytając ich itp. Zdejmowanie odpowiedzialności z konsumentów to, wg mnie, niezdrowa praktyka, która doprowadza do tego, że ludzie przestają myśleć przy zawieraniu jakichkolwiek transakcji i potem mamy multum sytuacji typu "ola boga Pani Jaworowicz myśmy nie czytali a tera trza płacić. Ratunku". Starsze pokolenie ma z tym spory problem gdyż nie jest nauczone tego, że na rynku mogą istnieć tego firmy, które działają niemoralnie ale zgodnie z prawem.
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Canva.com https://www.canva.com/create/logos/
 6. 1 punkt
  Tę ostatnią można wycenić wyłącznie na podstawie ruchu. Pozostałych bym nawet nie zarejestrował.
 7. 1 punkt
  Bezpiecznie, szybko i za darmo? Tylko w nazwa.pl! Złap bezpieczną domenę! Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc nie czekaj i upoluj bezpieczną domenę w wyjątkowej promocji. Bez żadnych opłat! Dołącz do nazwa.pl i poznaj technologię, dzięki której strony wczytują się błyskawicznie z każdego miejsca na świecie! Bezpieczna domena w nazwa.pl: utrzymanie na serwerach DNS Anycast, co skraca czas wczytywania stron i zmniejsza ryzyko przeprowadzenia skutecznego ataku DDoS certyfikat SSL, który odpowiada za szyfrowanie przesyłanych danych DNSSEC zabezpieczający przed phishingiem konto pocztowe Mail Cloud profesjonalna obsługa techniczna Złap jedną z 2999 bezpiecznych domen, wyprzedź innych i ciesz się bezpieczeństwem bez opłat! Więcej informacji na stronie internetowej nazwa.pl.
 8. 1 punkt
  Jeśli zależy Ci na dobrym sprzęcie, zdecyduj się na dysk zewnętrzny znanej firmie producenckiej. Zapewni Ci przede wszystkim odpowiedni okres gwarancji oraz pomoc techniczną w przypadku awarii. Od dostosowania dysku do systemu zależy jakość i sprawność działania. Więcej informacji o doborze sprzętu znajdziesz na stronie - https://www.virtline.com/sprzet-i-oprogramowanie/sprzet/. Pracownicy firmy Virtline z chęcią udzielą pomocy w sprawie doboru dysku do urządzenia.
 9. 1 punkt
  moim zdaniem każdy ma inne pojęcie "rozsądnej" propozycji D2D, więc jeśli nie określisz swoich oczekiwań to nikt nie wie, czy twoje oczekiwania są faktycznie rozsądne czy urwałeś się choinki. Nie każ nam zgadywać czy domyślać się, powiedz jasno ile chcesz i nie czekaj na księcia z bajki który przyjdzie i zaoferuje ci więcej niż faktycznie byłbyś w stanie zaakceptować ( główny powód dlaczego wiele księżniczek domenowych jest samotnych )
 10. 1 punkt
  Zacznij od pisma do NASKu :-) Nie mogą tak sobie zmieniać danych abonenta bez zgody właściciela. Nie mogą też nie wydać Ci kodu authinfo.
 11. 1 punkt
  Dobijał do 2500 a nie widział że "zwycięzca" tyle zaoferował.
 12. 1 punkt
  AfterMarket obrońcy moralności i uczciwości. Szkoda, że AM nie było takie prawe kiedy na AM był wysyp kont podbijaczy z rankingiem -100 i więcej. Podobnie rzecz się miała z aukcjami domeny z nabitym ruchem (który po opłaceniu aukcji magicznie znikał) - to też mieliście daleko w poważaniu i nie zrobiliście nic by takim sytuacjom zapobiec. Co za obłuda.
 13. 1 punkt
  Zablokowaliście możliwość sprzedaży tylko domen z "ì" ? To może w trosce o klienta zablokujcie wszystkie IDN'y i literówki ! Przecież literówki to też wprowadzanie w błąd i sam kupiłem takich kilka przez "pomyłkę" - mi też znajdziecie "satysfakcjonujące rozwiązanie"? Ludzie, mamy wolny rynek a wyręczanie kogoś w myśleniu go najzwyczajniej zabija.
 14. 1 punkt
  przedsiebiorstwo.pl zatoki.pl instalacje.pl - to ostatnie 2 tygodnie.
 15. 1 punkt
  bloger.pl - poprzedni właściciel - wp.pl Ciekaw jestem Waszych opinii.
 16. 1 punkt
  No to, Bazyli, musisz trochę odpuścić z tymi "dysputami filozoficznymi", bo Ci AuthorRank poleci w dół, a razem z nim całe di.pl ;-)
 17. 0 punktów
  Strona dość prosta pod względem wyglądu i nawigacji. Poruszała tematy bezpieczeństwa, choć autorzy nie rozbudowywali swoich artykułów. Artykuły charakteryzowały się jedynie wspomnieniem o pewnym problemie czy zagrożeniu. Poza tym ostatnia aktywność była w 2013 r. Dość szybko została spisana na straty. Dla osób, które interesują się tematy bezpieczeństwa i chcą zgłębić tą tematykę, m.in. szerzej poczytać o pewnym rozwiązaniach IT, polecam blog Virtline - https://www.virtline.com/blog/
×