Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 2018.08.10 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
 2. 7 punktów
  dokumenty.pl Dzisiaj spadła/wpadła domena dokumenty.pl jakieś pomysł na zastosowanie i ocena wartości ?
 3. 5 punktów
  przejrzyj swoją aktywność na forum i zastanów się co poszło nie tak.
 4. 3 punkty
  Twoja działalność na tym forum do tej pory to był (w większości żenujący) spektakl ignorancji i niekompetencji. Warto pamiętać twoje debilne wyceny żeby wiedzieć z kim się prowadzi dyskusję, więc jestem za tym aby zostawić nicka takim jakim jest.
 5. 3 punkty
 6. 3 punkty
  Przede wszystkim muszą być jakieś gry i zabawy gdyż znudzeni inwestorzy domenowi zaczynają się losowo błąkać przez co często zdarza im się wychodzić poza teren spotkania i proponować przypadkowym osobom kupno ich domen. Proponowałbym np. drużynowe mecze w Unihokeja np. Administracja Feat. moderacja di.pl (pod nazwą "Pantokratorzy") VS Typosquaterzy (pod nazwą "FC Złodzieje"). Z innych gier i zabaw to na przykład: - przepisywanie CAPTCH whois na czas, - zgadywanie czy domena jest zarejestrowana czy nie (gra na intuicje - dobry strzał 1 pkt, zły strzał - minus 1 pkt) lub czy ma założoną opcję czy nie, - ręczne przechwytywanie domen (sędzia zwalnia rezerwację i zadaniem uczestników jest jej ręczna rejestracja. Kto pierwszy ten lepszy!). Nauka i wiedza też oczywiście też są ważne i na chwilę obecną myślę o takich panelach/warsztatach: - Transfer domeny z Nazwy do innego rejestratora (8 godzinne warsztaty z podziałem na grupy 3 osobowe + film poglądowy i prezentacja w Power Poincie) - Kontakt z supportem AfterMarket - Tajne techniki i metody kontaktu. - Telefoniczny support Premium - Jak pytać by się czegokolwiek dowiedzieć. Jak na coś jeszcze wpadnę to dopiszę w osobnym poście. Mam nadzieję że coś z tego uda się jakoś wykorzystać. Pozdrawiam Lateralus
 7. 2 punkty
  Nie ma problemu - mówisz-masz:
 8. 2 punkty
  Witam, Oficjalnie ogłaszam że porzucamy projekt kalkulatora domen więc proszę o nie kojarzenie mnie więcej z tym projektem, projekt nie przeszedł fazy alfa główne powody to brak zainteresowania a tak naprawdę prawdziwej sceny domainingowej/domeniarskiej jak niektórzy mówią - stąd projekt okazuje się nieopłacalny. Skupiamy się na nowym projekcie kryptowalutowym ale to już nie na to forum Być może będę jeszcze się tu udzielał ale prosiłbym o zmianę nicku jeśli to możliwe na WD24 czy jakiś podobny. Dzięki wszystkim którzy komentowali i śledzili nasze poczynania.
 9. 1 punkt
  Z drugiej zaś strony, istniały z pewnością również jakieś biznesowe powody co do tego, że Jakub M. zarzucił swoją wieloletnią przygodę z synetrix.pl rozpoczął nowe życie pod michalak.photo.
 10. 1 punkt
  Aż zapuściłem w porzucony projekt kalkulatora... Proponuję wystawić na aukcji BCM, prawdopodobny rekord sprzedażowy .pl w 2018r. by padł
 11. 1 punkt
  Archiwizacja, niszczenie lub ... podrabianie i handel "lewymi" dokumentami ?
 12. 1 punkt
  Nie uczestniczyłem w poprzednich konferencjach DomainMeeting.pl, ale jak rozumiem, dAREuS, jako jeden z organizatorów, inicjujesz właśnie wskrzeszenie tej konferencji, chyba po kilku latach przerwy, tak? Według mnie to doskonały pomysł i moim zdaniem bardzo brakuje takiego profesjonalnie zorganizowanego eventu, trzymam kciuki, a nawet chętnie osobiście się w to zaangażuję. Zaproponowana przez Ciebie formuła i podane przez Ciebie punkty są jak najbardziej OK. Z mojej strony chętnie dowiedziałbym się więcej na temat technik sprzedażowych ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki oferowanego przez nas "towaru", czyli "taka domena jest tylko jedna". Zawsze też ciekawiło mnie jak na sprawę domen zapatrują się dyrektorzy ds. marketingu w firmach, chętnie dowiedziałbym się też, co skłoniło firmy, które mają w swoim posiadaniu kilka domen generycznych, związanych ze swoją branżą, do ich pozyskania i w jaki sposób je nabyły. Czy rzeczywiście jest to dla nich korzyść? Jakie są statystyki wejść bezpośrednich? Przydałoby się również pewne podsumowanie dotychczasowych osiągnięć. dAREuS jak w ogóle oceniasz szansę na zorganizowanie DomeinMeeting w najbliższej przyszłości?
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Kiedyś miałem domenę strzelby.pl. Ponad 10 lat temu. A jeszcze ze 3-4 lata temu opcję na nią. Pamiętam, że przechwyciłem w tym samym okresie pistolety.pl, którą mam do dziś. Zdaje się, że była w tym pakiecie także inna domena o podobnej tematyce i jeżeli mnie pamięć nie myli puścił je wszystkie trzy jeden podmiot. Dodam, że w tamtym okresie by przechwycić takie piękne domeny wystarczyło odświeżać stronę az.pl co 5 sekund za pomocą wbudowanej funkcji w przeglądarce Opera.
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Cześć, jeśli jest zapotrzebowanie na takie spotkanie, to możemy je zorganizować w ramach DomainMeeting.pl. Moim marzeniem jest od zawsze zorganizowanie spotkania, które połączy brać domenową z rynkiem startupowym. Oznacza to, że na spotkaniu z jednej strony pojawiliby się inwestorzy domenowi, ale z drugiej szeroka grupa osób (również znanych influencerów) związanych z polską sceną biznesową. Dajcie znać, czy taka formuła byłaby ciekawa. Pozdrawiam!
 17. 1 punkt
  Ja tam widzę same zalety RODO, dane whois dla domen światowych w końcu są zamaskowane, nic poza datą wygasania i dnsami się nie dowiesz
 18. 1 punkt
  A co z grupą młodych artystów i literatów - rozwiązana?
 19. 1 punkt
  Pozostaje w takim razie mieć tylko nadzieję, że kwota ta była choćby w części zbliżona do tej, którą od Google otrzymał D. Giersch.
 20. 1 punkt
  Minęło 8 lat od ostatniego wpisu w tym wątku. Dyskusja się jakoś urwała i chyba motywacja do hejtowania mnie spadła. Domeny nie kupiła hurtownia, bo się bali. Domenę niedługo po tym kupiło jednak Google. Wiedzieli, że w sądzie nie mają szansy, gdyż nie mieli zarejestrowanego znaku towarowego "gmail" (rejestrację znaku wspólnotowego zablokował im Daniel Giersch od gmail.de) O kwocie nie wolno mi rozmawiać, ale mogę Wam zdradzić, że się opłacało ;) Pozdrawiam Was ;) 39 letnia "Dziewczynka"
 21. 1 punkt
  No dobrze to ja odpowiem zupełnie subiektywnie i może niezgodnie z ogólnymi trendami... dla mnie te domeny to totalny szajs nie warty grosza. Nie chciałem tego pisać, bo ktoś może później natrafić na ten wątek i oceniać po nim wartość tych domen. Ale nalegałeś, to masz.
 22. 1 punkt
  PROSZĘ WYSTAWIĆ TĘ DOMENĘ NA AUKCJĘ I JEJ NIE PRZETRZYMYWAĆ!
 23. 1 punkt
  Naprawdę na takie domeny trzeba już zakładać opcje? Masz jakiś pomysł na nią? Jakaś konkurencja dla Sejmu?
×