Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 12/19/17 uwzględniając wszystkie działy

 1. 16 punktów
  Nie podpowie. Ale powiem, że wpadła mi domenka akumulatory.pl.
 2. 9 punktów
  zlecenia.pl 10 lat czekania na realizacje opcji. Na ile wyceniacie tą domene?
 3. 9 punktów
  Co to za troll? Z tego działu niestety zrobił się już śmietnik.
 4. 9 punktów
  westfalia*pl 12.500 €.
 5. 9 punktów
  Takich "propozycji" za kilka-kilkadziesiąt złotych wszyscydostajemy po kilka w tygodniu, serio jest sens je przytaczać? W takim razie proszę: pb.biz - 4 zł, 10 zł, 25 zł Najlepszym użytkownikiem tego wątku jest moim zdaniem keyword, który podaje odrzucone oferty tylko jeśli domena została ostatecznie sprzedana. Bo tak naprawdę co to wnosi do tematu, że ktoś odrzucił ofertę za 10, 100, 1000, 10 000 czy 100 000 zł, skoro nie doprowadziło to do sprzedaży? Ok, ktoś może zobaczyć - on odrzucił ofertę 5k za ekstracośtam.pl to ja za swoją extracośtam.pl też będę odrzucał - ale czy z samego odrzucania coś wynika? Prócz tego, że to nadal my, a nie ktoś inny płaci za przedłużenie? Na wartość domeny nie ma to żadnego wpływu, co najwyżej na samopoczucie, ale to też chwilowe ("jestę hardkorę" może się z czasem zamienić "kurde, trzeba było brać forsę i w nogi" :P). No ale to tylko moje zdanie/narzekanie, nikomu oczywiście nie zabraniam klikać co ślina na klawiaturę przyniesie. ;-)
 6. 8 punktów
  Zwłaszcza że już sprzedana do KK. ;-)
 7. 8 punktów
  dziś miła dla mnie niespodzianka marketbudowlany.pl mam nadzieje że coś warta
 8. 8 punktów
  działalność pl 3800 netto
 9. 7 punktów
 10. 7 punktów
  ortoptysta*pl 650zł netto Moja pierwsza sprzedana domena po około 2 tygodniach od rejestracji "z palucha". Cieszy bo "branża" bardzo niszowa a ja bardzo początkujący
 11. 7 punktów
  Może i masz rację, ale od razu przypomniał mi się stary dowcip, podawany na szkoleniach działów sprzedaży. Firma sprzedająca buty rozważała pozyskanie klientów w Afryce. Wysłała dwóch swoich przedstawicieli by zrobili rozpoznanie tego rynku. Ci zaś przysłali dwa zupełnie odmienne wnioski w swoich raportach. Jeden napisał, że nie ma tam szans sprzedać butów, bo wszyscy chodzą boso. Drugi z kolei napisał, że jest tam olbrzymi potencjał dla ich firmy i potencjalna żyła złota, bo prawie nikt jeszcze nie ma butów
 12. 7 punktów
  Nie moja sprzedaż ale warta odnotowania. Poszla za 2490 USD na Sedo.
 13. 7 punktów
  Czytając ten wątek od początku nasuwa mi się tylko jedno: cały ten dział "wycena i opinia" jest tak szkodliwy i głupi, że już od dawien dawna powinno go tu nie być. Oczywiście nie ja o tym decyduje, wyrażam tylko swoją opinię.
 14. 7 punktów
  Może nie .pl ale kolejny paluch więc myślę, że warty odnotowania. Jak się później okazało zrzucona po włoskiej federacji Mahjonga (chwile wisiała zaindexowana w google). niskie 5 iksów.
 15. 7 punktów
  marketing.com.pl
 16. 6 punktów
  Minęło 8 lat od ostatniego wpisu w tym wątku. Dyskusja się jakoś urwała i chyba motywacja do hejtowania mnie spadła. Domeny nie kupiła hurtownia, bo się bali. Domenę niedługo po tym kupiło jednak Google. Wiedzieli, że w sądzie nie mają szansy, gdyż nie mieli zarejestrowanego znaku towarowego "gmail" (rejestrację znaku wspólnotowego zablokował im Daniel Giersch od gmail.de) O kwocie nie wolno mi rozmawiać, ale mogę Wam zdradzić, że się opłacało ;) Pozdrawiam Was ;) 39 letnia "Dziewczynka"
 17. 6 punktów
  przed chwilą showbiznes.pl
 18. 6 punktów
 19. 6 punktów
 20. 6 punktów
 21. 5 punktów
  Jeśli zmienisz nick na Judasz, to jakieś 30 srebrników powinieneś dostać
 22. 5 punktów
  Motywy kierujące tobą przy rejestracji domen na zawsze chyba pozostaną zagadką dla mnie. Jesteś jak magik który wyciąga z kapelusza najbardziej nieoczekiwane przedmioty tak, że publice kopara opada bo np. zamiast standardowego gołębia wyciągasz 3 cyganów grających polkę na akordeonach ( vide polands.pl)... Powracając do tematu, zjawisko buticzanek to chyba jakaś internetowa patologia polegająca na tym, że kobiety ściągają chłam i podróby z aliexpress po to żeby bez działalności gospodarczej, na lewo, sprzedać to jako oryginał na FB i Insta. Gdyby one miały kupować domeny i tworzyć strony to wiązałoby się to rejestracją działalności i prowadzeniem sklepu co jest przeciwieństwem buticzanki. Innymi słowy, jeśli buticzanka potrzebuje witryny www to już nie jest buticzanką.
 23. 5 punktów
 24. 5 punktów
  Odpowiadam nie. A to z prostej przyczyny: Zaraz namnoży się nam tutaj "specjalistów" od SEO, archeologów tematów i innych wodolejów. Forum i bez tego ledwo zipie. Indeksowane linki w stopce to nic dobrego.
 25. 5 punktów
  poland24 pl = 12tys. netto


×