Jump to content

lufthansa

Użytkownik
 • Content Count

  2468
 • Joined

 • Days Won

  33

lufthansa last won the day on March 10

lufthansa had the most liked content!

Community Reputation

584 Excellent

About lufthansa

 • Rank
  No

Kontakt

 • Strona WWW
  http://HotelRobotniczy.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Fotel przed lapkiem

Recent Profile Visitors

16939 profile views
 1. BiuroNieruchomosci.pl Kpl. w tej cenie w krótkim czasie ofertowym. https://premium.pl/agencjanieruchomosci.com.pl agencjanieruchomosci.com.pl, agencjanieruchomosci.net.pl, biuronieruchomosci.com.pl, biuronieruchomosci.pl, biuronieruchomości.pl, dzialkibudowlane.com.pl, dzialkibudowlane.info.pl, ofertynieruchomosci.pl, ofertynieruchomości.pl, ogloszenianieruchomosci.pl, ogłoszenianieruchomości.com.pl, ogłoszenianieruchomości.pl
 2. Wyborne. W punkt.
 3. Czy pomijając sam fakt informacji o fakcie robicie coś z tym? Akurat ten adres jest mi obcy więc zakładam próbę ingerencji. Po otrzymaniu informacji - 3 razy zalogowałem się błędnie i otrzymałem info - co mnie cieszy. Reasumując - mozna coś z tym zrobić ? Oflagować, dodać na czarną listę itp ?
 4. Za archive.org z 22.03.2019 Statystyki: 317055 zarejestrowanych domen 112025 zarejestrowanych użytkowników - obecnie Zarejestrowani użytkownicy: 110902 239338 domen na sprzedaż 1441 aukcji domen
 5. Właśnie zgłosiłem Was do bana czasowego. Na forum trudno o dobre treści i informacje. Pytanie retoryczne - ile to się mozna spierać kto ma jakiego...... ? Informacja (temat) fajna ale rzygam tymi sporami.
 6. Nie pamiętam całego wątku dlatego pytam. Czy możliwy jest lub możliwy będzie dostęp do ostatniej wersji starego AM ? Kontrolnie. Łatwiej się poruszać i coś sprawdzać w starym. Np na miesiąc ?
 7. Szkoda że przed migracją nie były wysłane informacje o stanie konta usera. Ile, domen, ile zleconych do przechwycenia, ile opcji, kasy na koncie itd. Zakładam że to nadal jest wykonalne.
 8. Zamiast czuć rozczarowanie i ogromny niesmak dopytaj o zasady i podstawy prawne, regulamin usługi itp. Bo info typu że można kasę pod zastaw i tyle, to trochę mało.
 9. true love story pl Był efekt dropped jest efekt lovestory
 10. Może warto to uściślić datami. Co i jak do kiedy. Aby uniknąć po części tego co opisał (wyliczył) Apze.
 11. Czy z dniem wprowadzenia nowego cennika groszowe opłaty będą wprowadzone z automatu - bo domeny są w panelu? Czy robicie "delete" ?
 12. 1. Wybrali drogę sporu - źle bo nie zapłacili. 2. Kupili czyli zapłacili - też źle bo wydali piniędze z "moich" podatków abonamentów itp.. I tak źle i tak niedobrze. Wygrywają nazwa.pl - home.pl i inni oferujący w latach 2006 -2010 domeny za 0 zł.
 13. Czytam ze zrozumieniem ale nie rozumiem. Jaśniej.
 14. Dopytam. Dziadów czy przodków ?
 15. Tak mi się przypomniało biorąc pod uwagę czas rejestracji domeny......
×