Jump to content

lufthansa

Użytkownik
 • Content Count

  2482
 • Joined

 • Days Won

  35

lufthansa last won the day on June 2

lufthansa had the most liked content!

Community Reputation

592 Excellent

About lufthansa

 • Rank
  No

Kontakt

 • Strona WWW
  http://HotelRobotniczy.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Fotel przed lapkiem

Recent Profile Visitors

17276 profile views
 1. Jak napisałem wcześniej - inaczej to odbieram. Ale...... owszem, masz prawo do swojego zacietrzewienia. Mnie w nie nie mieszaj.
 2. Zdumiewająco gładko przeszła podobna sytuacja w AM gdzie jako wyjaśnienie podano zapis z regulaminu. Co jako prawie były klient odebrałem - wolno nam, zasłaniamy się własnym regulaminem i co? A tu gdy PB dość konkretnie wyjaśnił problem to raban. Wyjaśnienie potraktujcie jako wyjaśnienie a nie jako pożywkę.
 3. Ciekawe czy ktoś przegrzał czy odzyskanie?
 4. Upieraj się do wo li = na ile cię stać (na odnowienia). Twoja wola. Edit: Rób co chcesz jak chcesz. Bez względu na to co napiszemy. To twoje pieniądze. Na pieniądze innych nie licz.
 5. Rejestrowanie takich domen to taki trochę jednoosobowy oscylator Art-b gdzie sam jesteś beneficjentem. Jesteś zadowolony ? OK! Nic komu do tego. Ale biznes na tym moze być jak na spanie coś tam pl. Nawet nie pamiętam chyba. A nocowanie.pl pamiętam....
 6. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:aEApRIgUmm8J:di.pl/topic/121239-rynek-domen-pl-twarde-fakty/%3Fdo%3DfindComment%26comment%3D658593+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
 7. To tak jak by powiedzieć - nie rodzą się kolejne pokolenia i nie dorastają tym samym do wieku w którym się zaczyna pracować u kogoś lub u siebie, "bo kto już chciał sobie coś kupić np. pod swój projekt, to już zrobił to dawno temu." - następnych klientów nie będzie bo się nie rodzą. A i następnych transakcji nie będzie bo: ilość sensownych i dobrych domen na rynku jest z roku na rok coraz mniejsza (bo z każdą kolejną transakcją pula dostępna do sprzedaży się pomniejsza).
 8. Przesłałem i .... coś czuję ze muszę zapytać abonenta. Bo spam nadal.
 9. AM jakiś odzew ? Na whois.co.pl nic. Odniesiecie się do problemu ?
 10. U mnie to wystąpiło 2015-03-24. Było to dla mnie karygodne. A jeśli jest nadal to nadal karygodne jest.
 11. Np. z @warszawa*co.pl, @amdinvest*co.pl - najwiecej. Pytanie do Aftermarket.pl - I co wy na to?
×