Jump to content

microstock.pl

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About microstock.pl

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

727 profile views
 1. Korepetycje.org - dostępna w Google Closeouts w łącznej cenie około 80zł.
 2. nawyk.com obozowicz.com ziola.biz bieganie.biz
 3. maslo.com.pl maslo.com.pl - na ile wyceniacie? Jaką taktykę byście przyjęli? Uderzać do firm, czy czekać?
 4. tanieubezpieczenia.com Jak wyceniacie?
 5. Takie januszowate te domeny... Może netflixhd miałby jakąś wartość, gdyby nie było zastrzeżonej nazwy.
 6. Matko Boska, ta wycena Ombeltusa... Ja bym tych domen nie chciał przejąć za friko, gdyby wygasały.
 7. Jaki CMS z jakimi ewentualnymi wtyczkami wybralibyście dla takiego serwisu: - użytkownicy wprowadzają aktualne ceny owoców w konkretnych miejscach Polski, które są składowane w bazie danych - liczona jest aktualna średnia cena konkretnych owoców (np. jabłek), średnia cena konkretnych podgrup owoców (np. jabłek golden), ranking najtańszych miast, najdroższych województw itp... - liczone są też różne rzeczy wg użytkowników (np. kto dodał najwięcej uaktualnień w miesiącu) Oczywiście zdaję sobie sprawy, że żaden CMS nie będzie miał powyższych opcji na "dzień dobry", ale co wybralibyście, żeby najłatwiej było rozwinąć w tym kierunku? Najchętniej open source :-)
 8. Jeszcze więcej wyników z google: - promocja przeloty: 5 wynik - przeloty malta: 3 wynik - promocje lotnicze do azji: 3 wynik - karaiby przelot: pierwsze 2 wyniki - karaiby tanie loty: 5 wynik - barcelona promocje: 2 wynik (barcelona promocja to samo) - maroko przelot: 2, 3 wynik - wakacje w styczniu: 2 strona - tanie wakacje w styczniu: 2, 3 wynik Wszelkie wpisy typu "lot za 5zł", "loty za 1zł", "bilety lotnicze za 5zł", "przeloty za 1zł" też dają świetne wyniki. Około 300 visits dziennie, 1400 hits dziennie, ~500 subskrybentów na liście mailingowej, ~400 autentycznych fanów na Facebooku.
 9. Rozeznaję się w możliwościach Też nie jestem przekonany o tym czy można to komercyjnie wykorzystać, ale widziałem, że na Allegro ktoś kupił tego typu fanpage za konkretną kwotę.
 10. Administruję kilkudziesięcioma stronami na Facebooku, które mają 100-30000 fanów. Są to strony typu community, czyli coś w stylu "Lubię weekendy", "Znowu się nie wyspałem", "Nienawidzę gubić klucze". Wiem, że mają jakąś wartość. Jak wyceniacie coś takiego?
 11. Co sądzicie o wartości tej domeny? www.przeloty.net W google dla haseł: - przeloty: 1 strona - przeloty tajlandia: 2 wynik - przeloty promocje: 4 wynik - bilety lotnicze za 1zł: 2 wynik - loty za 1zł: 5 wynik - ryanair promocje: 7 wynik I dużo innych dobrych wyników na pierwszych stronach Google.
 12. Domena coldplay.pl wystawiona jest na sprzedaż od 1zł bez ceny minimalnej wraz z nieoficjalnym polskim serwisem promującym zespół Coldplay oraz forum dyskusyjne będące częścią strony. Strona jest dobrze wypozycjonowana w Google: - hasło coldplay: trzeci wynik na pierwszej stronie - hasło coldplay polska: trzeci wynik na pierwszej stronie - hasło coldplay warszawa: czwarty wynik na drugiej stronie (subdomena http://warszawa.coldplay.pl) - hasło coldplay koncert bilety: siódmy wynik na drugiej stronie - hasło bilety coldplay: czwarty wynik na trzeciej stronie 1020 podstron jest zindeksowanych w Google. Kolejna ważna informacja: domena ma 6 lat. Została utworzona 26 stycznia 2006, jest opłacona do 26 stycznia 2013. Google dużo bardziej ceni stare domeny. Domena obecnie ma PR=2, ale jeszcze niedawno było PR=4, więc myślę, że łatwo będzie do tego powrócić (domena nie była promowana od 3-4 lat). http://allegro.pl/show_item.php?item=2223726971
×