Skocz do zawartości

Domeniarz

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Domeniarz

 • Tytuł
  Stażysta
 1. Kody promocyjne firmy AZ.PL

  Jeśli jest możliwość - ja również poproszę.
 2. Problem w tym, że to AZ zyskuje na tym "pojedynku", a nie Pana firma! Wesołych Świąt. Prosto z mostu - czy tego typu zapisy już nigdy nie wrócą do regulaminu AZ? Dlaczego Wasza firma potrzebowała takiego impulsu, by usunąć te zapisy?
 3. Co to za myślenie w ogóle. Powiedz o skrypcie większości użytkowników AZ - na pewno się "ucieszą"... Po prostu potrzebna jest wygodna funkcja rejestrowania hurtowego i tyle. Oby przed styczniem!
 4. W pełni popieram. Może wyślemy do nich wiadomość z prośbą w tej sprawie? W sumie to im powinno zależeć na klientach.
 5. Prosimy o jasną deklarację - czy raz na zawsze można przestać kojarzyć firmę AZ z niebezpiecznym zapisem w regulaminie? Czy zniknie on w głównym regulaminie i nie wróci? Napisała Pani jak, jakby nie obowiązywał tylko dla tej promocji. Jak już wspomniano wyżej - wiadomość do wszystkich użytkowników byłaby wielkim plusem. Poza tym warto chyba umieścić odpowiednią wiadomość na stronie głównej. Dla dobra AZ!
 6. Witam. Zajrzyjcie na stronę AZ - po ACTIVE24 teraz oni wchodzą ze świetną ceną. Problem jest jeden - ten zapis w regulaminie... Dla mnie przez to odpada oferta AZ. Sądzę, że wielu domeniarzy to odstrasza. Szkoda. A więc - jak dotąd wygrywa oferta DomenyTanio za 9 zł +VAT! Pozdrawiam.
 7. tasting domen *.com

  Witam. Widzę, że interesujecie się testowaniem domen COM. http://tasting.dotcomgenie.com Polecam ten serwis. Przeznaczony właśnie dla domeniarzy - kilka centów za tasting, usuwa się automatycznie po 5 dobach i wiele innych. Trzeba im wpłacić minimum 50 dolarów na to konto do testów, ale nie ma problemu z późniejszym przeniesieniem tych środków na "normalne" konto u nich i wykorzystanie tej kasy na domeny lub hosting. Może komuś się przyda. Pozdrawiam.
 8. Kody promocyjne firmy AZ.PL

  Drogi kliencie! Twój kod promocyjny to: 06459414077 Zafunduj sobie "ucztę zakupową" z wykorzystaniem 15% rabatu na każde zamówienie powyżej 100 zł netto na www.az.pl. Nie zwlekaj, ta szczególna oferta wygasa o północy dnia 2007-11-18 więc zacznij juz teraz!
 9. Po co ludzie kupują ruch domenowy?

  Spotkaliście się jeszcze z innymi przeznaczeniami? Dlaczego nie pojawiła się tu zażarta dyskusja?
 10. Witam. Chciałbym rozpocząć taki miły wątek związany z domenami. Co z zakupionym od domeniarzy ruchem robią zazwyczaj kupujący? Zawsze się zastanawiałem. Rozkręcenie nowego serwisu i przez to przyciągnięcie internautów? Może AdSense? Przekierowania na sklepy internetowe? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 11. A właśnie - jak to jest z tym ROCZNIE? Do końca roku 2007 mogę 25 domen zarejestrować, a od początku roku 2008 - "nowy limit"?
 12. Sprzedawanie ruchu zamiast parkingu?

  Czy coś się u Was zmieniło w kwestii sprzedawania ruchu? Szkoda, by wątek umarł!
 13. Haczyk dla domeniarzy w regulaminie AZ

  A planują takie coś wprowadzić? Skąd informacja i kiedy to może wejść w życie? Pozdrawiam.
 14. Kody promocyjne firmy AZ.PL

  Ma ktoś wolne kody AZ? Teraz sam jestem w potrzebie!
 15. Wpadł już ktoś jakoś na tym? Dobrze, że dowiedziałem się o tym zapisie "przed szkodą".
×