Jump to content

maxy

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About maxy

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

4110 profile views
 1. portfele.com.pl tabletennis.pl Domeny od 1 zł bcm.
 2. maxy

  okazje24.pl

  okazje24.pl Okazja - obniżka ceny na domenę okazje24.pl do 690 zł Oferta ważna tylko dzisiaj: https://www.aftermarket.pl/domena/okazje24.pl
 3. maxy

  okazje24.pl

  Odkopuję po 7 latach. Warto sprzedać za kilkaset zł czy potrzymać jeszcze?
 4. maxy

  niu.pl

  Dziwię się, że nju mobile nie kupiło tej domeny.
 5. Nie ma po prostu takiego słowa jak iphony. Czy to miała być liczba mnoga? Jeżeli tak to spolszczona powinna wyglądać ajfony.pl (co ciekawe zajęta jest ). Po drugie nikt nie otworzył by na tym strony bo Apple mógłby odebrać ją bez problemu.
 6. maxy

  hrp.pl

  Tak wiem.... dzięki.
 7. maxy

  hrp.pl

  Tak wiem, że 3 literówki chodzą tyle na aukcjach ale konkretnie chodziło mi o wycenę tych konkretnych 3 literek, które mają znaczenie. (human resources projects) dla klienta końcowego. Gdyby to była inna domena to bym sprzedał spokojnie za 1 czy 2k. Mam w portfolio 2 domeny 3-literowe HRP i SOR, które uważam są więcej warte niż jakaś tam 3-literowa domena. Ale być może mi się tylko wydawać, że są warte więcej dlatego pytam o zdanie innych.
 8. maxy

  hrp.pl

  hrp.pl Rzadko daje coś do wyceny ale teraz potrzebuję pomocy. Ile waszym zdaniem warta może być domena hrp.pl. Dosyć często miałem oferty na tą domenę. Najwięcej oferowali mi 5 tyś zł i był to właściciel domeny com.pl. Wówczas nie chciałem słyszeć o ofercie poniżej 10 tyś zł. Potem zaproponowałem jednak sam sprzedaż za 5 tyś bo domenami już się nie zajmuję prawie w ogóle ale brak odzewu. Rynek hr dopiero się rozwija w Polsce. Mieszkam w UK i tutaj w zasadzie większość ludzi pracuje przez agencje. Znowu mam ofertę na domenę ale nie chcę schodzić już poniżej 5k. Czy ja oczekuję za dużo? Może realia się dużo zmieniły a ja trochę jestem w tyle? Dzięki za sugestie.
 9. Domena iphony.pl dla mnie bez wartości natomiast biznes.info.pl całkiem ok. Nie tak dawno sprzedałem biznes.net.pl za kilkaset zł więc myślę, że ta może być warta podobnie lub nawet trochę więcej.
 10. portfele.com.pl Witam, Keyword całkiem dobry ale czy ma szansę jako com.pl? Z góry dzięki za porady bo nie wiem czy przedłużać
 11. Kilka lat temu miałem kilkanaście zapytań rocznie o domenę hrp.pl a od dwóch lat może ze 2 zapytania. Tak więc temat pomimo, że powinien być popularny na razie nie jest... przynajmniej w Polsce. Za granicą agencje rekrutacyjne to potężny biznes. Może kiedyś przyjdzie i do nas. Na razie więc nie wróżę sukcesu w sprzedaży Twojej domeny i wyceniam na max kilkaset zł.
 12. centrumkonferencji.pl Kilka lat temu wystawiłem tą domenę na Allegro i wysłałem mailing ale ale max co oferowali to 1500 zł chociaż zgłosiło się kilka firm. Nie sprzedałem a teraz nie wiem czy warto przedłużać. Z tymi domenami już czasami nie nadążam. Co myślicie? Warta coś?
 13. W sumie nie wspomniałem jak się historia zakończyła. Aftermarket stanął na wysokości zadania i obiecał pokryć koszty kary dla Sedo. Ponoć takie sytuacje nie będą miały już miejsca. Brawo Aftermarket i dziękuję. Natomiast obsługa z Sedo pozostawia wiele do życzenia.
 14. maxy

  icall.pl

  icall.pl Warta coś waszym zdaniem? Warto przedłużać? Dzięki
 15. Już wspomniałem, czekam na odpowiedź. Do AM też napisałem.
×