Jump to content

maxy

Użytkownik
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maxy

 1. maxy

  e-hurtownia.pl

  Dzięki, bardzo cenna rada.
 2. maxy

  e-hurtownia.pl

  Domena była wystawiona na last minute od 10 zł. Wróciła mi na konto. Szczerze mówiąc tego się nie spodziewałem ale dalej w nią wierzę
 3. e-hurtownia.pl Kiedyś myślałem, że domena jest coś warta. Teraz zastanawiam się, czy ją opłacać. Pomożecie podjąć decyzję?
 4. Dzięki za sugestie i wyjaśnienie. Bardzo mi to pomogło.
 5. Mam do Was prośbę. Na własny project o zasięgu międzynarodowym szukam odpowiedniej domeny. Kompletnie wypadłem z tematu domen dlatego pytam doświadczonych. Czy te nowe końcówki są bezpieczne? Jak to w ogóle działa i kto tym zarządza? Na projekt związany z rynkiem terapii holistycznych mam zarezerwowane kilka domen narodowych jak uk, us, de, pl i kilka innych ale tak naprawdę nie chciał bym być kojarzony z konkretnym krajem chociaż zastanawia mnie dlaczego zoom.us używa końcówki us skoro ma com. Co do mojej domeny to niestety com, net, org, info zajęte chciaż pod com nic nie ma a dnsy wskazują na sedoparking. Niestety na sedo nie ma domeny na sprzedaż. Moje pytanie jest następujące? Czy warto markę i długoletnią pracę opierać na nowej końcówce np space, life, site etc. Dzięki z góry za mądre wskazówki i pozdrawiam.
 6. portfele.com.pl tabletennis.pl Domeny od 1 zł bcm.
 7. maxy

  okazje24.pl

  okazje24.pl Okazja - obniżka ceny na domenę okazje24.pl do 690 zł Oferta ważna tylko dzisiaj: https://www.aftermarket.pl/domena/okazje24.pl
 8. maxy

  okazje24.pl

  Odkopuję po 7 latach. Warto sprzedać za kilkaset zł czy potrzymać jeszcze?
 9. maxy

  niu.pl

  Dziwię się, że nju mobile nie kupiło tej domeny.
 10. Nie ma po prostu takiego słowa jak iphony. Czy to miała być liczba mnoga? Jeżeli tak to spolszczona powinna wyglądać ajfony.pl (co ciekawe zajęta jest ). Po drugie nikt nie otworzył by na tym strony bo Apple mógłby odebrać ją bez problemu.
 11. maxy

  hrp.pl

  Tak wiem.... dzięki.
 12. maxy

  hrp.pl

  Tak wiem, że 3 literówki chodzą tyle na aukcjach ale konkretnie chodziło mi o wycenę tych konkretnych 3 literek, które mają znaczenie. (human resources projects) dla klienta końcowego. Gdyby to była inna domena to bym sprzedał spokojnie za 1 czy 2k. Mam w portfolio 2 domeny 3-literowe HRP i SOR, które uważam są więcej warte niż jakaś tam 3-literowa domena. Ale być może mi się tylko wydawać, że są warte więcej dlatego pytam o zdanie innych.
 13. maxy

  hrp.pl

  hrp.pl Rzadko daje coś do wyceny ale teraz potrzebuję pomocy. Ile waszym zdaniem warta może być domena hrp.pl. Dosyć często miałem oferty na tą domenę. Najwięcej oferowali mi 5 tyś zł i był to właściciel domeny com.pl. Wówczas nie chciałem słyszeć o ofercie poniżej 10 tyś zł. Potem zaproponowałem jednak sam sprzedaż za 5 tyś bo domenami już się nie zajmuję prawie w ogóle ale brak odzewu. Rynek hr dopiero się rozwija w Polsce. Mieszkam w UK i tutaj w zasadzie większość ludzi pracuje przez agencje. Znowu mam ofertę na domenę ale nie chcę schodzić już poniżej 5k. Czy ja oczekuję za dużo? Może realia się dużo zmieniły a ja trochę jestem w tyle? Dzięki za sugestie.
 14. Domena iphony.pl dla mnie bez wartości natomiast biznes.info.pl całkiem ok. Nie tak dawno sprzedałem biznes.net.pl za kilkaset zł więc myślę, że ta może być warta podobnie lub nawet trochę więcej.
 15. portfele.com.pl Witam, Keyword całkiem dobry ale czy ma szansę jako com.pl? Z góry dzięki za porady bo nie wiem czy przedłużać
 16. Kilka lat temu miałem kilkanaście zapytań rocznie o domenę hrp.pl a od dwóch lat może ze 2 zapytania. Tak więc temat pomimo, że powinien być popularny na razie nie jest... przynajmniej w Polsce. Za granicą agencje rekrutacyjne to potężny biznes. Może kiedyś przyjdzie i do nas. Na razie więc nie wróżę sukcesu w sprzedaży Twojej domeny i wyceniam na max kilkaset zł.
 17. centrumkonferencji.pl Kilka lat temu wystawiłem tą domenę na Allegro i wysłałem mailing ale ale max co oferowali to 1500 zł chociaż zgłosiło się kilka firm. Nie sprzedałem a teraz nie wiem czy warto przedłużać. Z tymi domenami już czasami nie nadążam. Co myślicie? Warta coś?
 18. W sumie nie wspomniałem jak się historia zakończyła. Aftermarket stanął na wysokości zadania i obiecał pokryć koszty kary dla Sedo. Ponoć takie sytuacje nie będą miały już miejsca. Brawo Aftermarket i dziękuję. Natomiast obsługa z Sedo pozostawia wiele do życzenia.
 19. maxy

  icall.pl

  icall.pl Warta coś waszym zdaniem? Warto przedłużać? Dzięki
 20. Już wspomniałem, czekam na odpowiedź. Do AM też napisałem.
 21. Całe szczęście, że za grosze tak naprawdę. 149 Euro z czego ponad 70 euro miało iść do Sedo . Oczywiście nie zamierzam zapłacić nawet jak bym miał iść z tym do sądu. Po pierwsze na Sedo jest możliwość wybrania języka polskiego ale regulaminu po polsku to już nie ma. I z jednej strony się cieszę bo jak oferowałem firmie która powinna być zainteresowana tą domenę i wystałem link do oferty w Sedo to nie odpowiedzieli a po kilku miesiącach sobie przypomnieli. Właśnie się zastanawiam, że domena była może usunięta ale ktoś mógł mieć dostęp przez bezpośredni link? Zobaczymy co dalej z tego wyniknie.
 22. Z tego ca widzę to jest procentowa. To po prostu ich stracony zarobek. Ręcę opadają po prostu. Obecny właściciel nie sprzeda jej za kwotę za jaką się sprzedała na Sedo.
 23. Właśnie dostałem odpowiedź od Sedo, że powinienem pilnować czy domeny na liście są aktualne i dowalili mi karę finansową. Ja nawet na Sedo nie wystawiałem, bo to zrobił automatycznie Aftermarket. Nawet z tego co pamiętam to konto zakładałem na Sedo przez AM. Czy jest jakaś szansa na uniknięcie kary finansowej? Z góry dzięki za wszystkie rady.
 24. Witajcie. Dostałem info z Sedo, że sprzedali właśnie moją domenę. Problem w tym, że ja domeny nie opłaciłem kilka miesięcy temu i ktoś ją przechwycił. Jak to z tym Sedo działa w ogóle? To była by moja pierwsza sprzedaż przez Sedo.
 25. Cena obniżona do 200 zł. Bardzo dobre 3-literówki
×