Jump to content

AfterMarket.pl

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

AfterMarket.pl last won the day on October 10 2018

AfterMarket.pl had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent

About AfterMarket.pl

 • Rank
  Praktyk
 • Birthday 09/26/2006

Recent Profile Visitors

2790 profile views
 1. W temacie aukcji domen z literką "ì": Traktujemy poważnie wszelkie sygnały o zdarzeniach, które mogą wprowadzać w błąd naszych użytkowników. Tuż po otrzymaniu pierwszej takiej wiadomości podjęliśmy decyzję o anulowaniu wszystkich trwających aukcji z tą literką oraz podjęliśmy prace nad systemowym zabezpieczeniem, aby takie aukcje były automatycznie blokowane. Z użytkownikiem, który zakupił omawianą tutaj domenę fìlmy.pl, również znaleźliśmy satysfakcjonujące rozwiązanie.
 2. @smokwawelski: zauważ proszę, że oferta tego użytkownika została złożona 2 tygodnie temu ( 2018-09-16 17:32), użytkownik ten od dłuższego już czasu jest zablokowany i nie może brać udziału w aukcjach.
 3. @dezso: jeśli konto użytkownika ma włączone polskie fakturowanie to aby bonus został dodany do salda użytkownik powinien zafakturować ten przychód (podobnie jak ma to miejsce w przypadku sprzedaży domen). Proszę o przejście na stronę https://www.aftermarket.pl/newreverses.php i kliknięcie na link "Kliknij tutaj aby wystawić fakturę".
 4. @przemek30: przelewy dla użytkowników są realizowane zawsze w ciągu 5 dni roboczych, nic się nie zmieniło w polityce firmy. I każdy użytkownik, również założyciel tematu, który zgłaszał się do supportu z takim pytaniem, otrzymał podobną odpowiedź.
 5. @przemek30: pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, domeny są przetransferowane natomiast nie otrzymaliśmy z NASK potwierdzeń, na podstawie których domeny są dodawane do panelu i oczekujemy na ponowienie tych komunikatów ze strony NASK @Warszawiak: prosiłbym o zgłoszenie do supportu z podaniem przykładowej domeny
 6. Powyższe problemy wynikały z błędów komunikacji z serwerem po stronie EURid, błędne zamówienia zostały anulowane. Z naszej strony przepraszam za tą sytuację.
 7. @morderrca: pracujemy nad tym problemem, najprawdopodobniej dzisiaj będzie uaktualniona lista domen wygasających
 8. @barat: pracujemy nad tym problemem, najprawdopodobniej dzisiaj będzie uaktualniona lista domen wygasających
 9. Czy w AfterMarket.pl wpisuje Pan API Key? Nie należy w tym polu wpisywać hasła tylko właśnie API Key, dane te można znaleźć w panelu ParkingCrew na stronie https://www.parkingcrew.com/usercp.php?mode=loggedin
 10. @zabaco: ustawienia powiadomień można zmienić na https://www.aftermarket.pl/newsletter.php#mailnotification natomiast jeśli chodziło Ci o możliwość wyboru kiedy takie powiadomienia zostaną wysłane to obecnie nie mamy takiej funkcjonalności
 11. @Shakal: wpisy dotyczące domeny głównej - to są wszystkie wpisy dotyczące samej domeny (np. nazwadomeny.pl), nie subdomen (typu www.nazwadomeny.pl, tekst.nazwadomeny.pl). Wpisy dla domeny głównej powinny mieć puste pole "Host", wpisy dla subdomen powinny mieć tylko nazwę subdomeny (to co jest przed .nazwadomeny.pl) - posługując się powyższymi przykładami: www, tekst
 12. @Shakal: we wpisach dotyczących domeny głównej pozostawiaj puste pola "Host", na liście będą potem oznaczone jako "@" W razie wątpliwości co do poprawności wpisów napisz proszę do supportu.
 13. O planowanym zamknięciu usługi iReseller.pl informowaliśmy kilkukrotnie, po raz pierwszy na początku listopada 2015, czyli 4 miesiące wcześniej. Powiadomienie wyszło z takim wyprzedzeniem z jakim było to tylko możliwe, a okres który pozostawał wtedy do zamknięcia usługi pozwalał w naszej ocenie na przygotowanie do zmian, zaplanowanie przez resellerów dalszej działalności biznesowej i spokojne wytłumaczenie klientom tej sytuacji o co też prosiliśmy (ponieważ my nie inicjujemy kontaktu z klientami resellerów). Niestety, jak zapowiadaliśmy, kontynuowanie programu resellerskiego nie było już możliwe.
 14. @Baba Jaga: rozumiem, natomiast czy obecnie ma Pani kłopot z kontaktem telefonicznym? sygnały o braku dostępności infolinii 2 tygodnie temu ciężko zweryfikować.
×