Skocz do zawartości

AfterMarket.pl

Użytkownik
 • Zawartość

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez AfterMarket.pl

 1. AfterMarket.pl

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  W temacie aukcji domen z literką "ì": Traktujemy poważnie wszelkie sygnały o zdarzeniach, które mogą wprowadzać w błąd naszych użytkowników. Tuż po otrzymaniu pierwszej takiej wiadomości podjęliśmy decyzję o anulowaniu wszystkich trwających aukcji z tą literką oraz podjęliśmy prace nad systemowym zabezpieczeniem, aby takie aukcje były automatycznie blokowane. Z użytkownikiem, który zakupił omawianą tutaj domenę fìlmy.pl, również znaleźliśmy satysfakcjonujące rozwiązanie.
 2. AfterMarket.pl

  Zobaczcie tę aukcję...

  @smokwawelski: zauważ proszę, że oferta tego użytkownika została złożona 2 tygodnie temu ( 2018-09-16 17:32), użytkownik ten od dłuższego już czasu jest zablokowany i nie może brać udziału w aukcjach.
 3. AfterMarket.pl

  Administrator zablokował możliwość licytacji

  @zabaco: ta blokada jest od roku 2013.
 4. AfterMarket.pl

  Dropped - Padł ?

  @dezso: jeśli konto użytkownika ma włączone polskie fakturowanie to aby bonus został dodany do salda użytkownik powinien zafakturować ten przychód (podobnie jak ma to miejsce w przypadku sprzedaży domen). Proszę o przejście na stronę https://www.aftermarket.pl/newreverses.php i kliknięcie na link "Kliknij tutaj aby wystawić fakturę".
 5. AfterMarket.pl

  Wypłaty środków z AfterMArket

  @przemek30: przelewy dla użytkowników są realizowane zawsze w ciągu 5 dni roboczych, nic się nie zmieniło w polityce firmy. I każdy użytkownik, również założyciel tematu, który zgłaszał się do supportu z takim pytaniem, otrzymał podobną odpowiedź.
 6. AfterMarket.pl

  Dropped - Padł ?

  @przemek30: pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, domeny są przetransferowane natomiast nie otrzymaliśmy z NASK potwierdzeń, na podstawie których domeny są dodawane do panelu i oczekujemy na ponowienie tych komunikatów ze strony NASK @Warszawiak: prosiłbym o zgłoszenie do supportu z podaniem przykładowej domeny
 7. AfterMarket.pl

  p.eu

  Powyższe problemy wynikały z błędów komunikacji z serwerem po stronie EURid, błędne zamówienia zostały anulowane. Z naszej strony przepraszam za tą sytuację.
 8. AfterMarket.pl

  Dropped - Padł ?

  @morderrca: pracujemy nad tym problemem, najprawdopodobniej dzisiaj będzie uaktualniona lista domen wygasających
 9. AfterMarket.pl

  Mala ilosc domen do przechwcenia na AM

  @barat: pracujemy nad tym problemem, najprawdopodobniej dzisiaj będzie uaktualniona lista domen wygasających
 10. AfterMarket.pl

  Problem z połączeniem kont ParkingCrew z aftermarket

  Czy w AfterMarket.pl wpisuje Pan API Key? Nie należy w tym polu wpisywać hasła tylko właśnie API Key, dane te można znaleźć w panelu ParkingCrew na stronie https://www.parkingcrew.com/usercp.php?mode=loggedin
 11. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @zabaco: ustawienia powiadomień można zmienić na https://www.aftermarket.pl/newsletter.php#mailnotification natomiast jeśli chodziło Ci o możliwość wyboru kiedy takie powiadomienia zostaną wysłane to obecnie nie mamy takiej funkcjonalności
 12. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @Shakal: wpisy dotyczące domeny głównej - to są wszystkie wpisy dotyczące samej domeny (np. nazwadomeny.pl), nie subdomen (typu www.nazwadomeny.pl, tekst.nazwadomeny.pl). Wpisy dla domeny głównej powinny mieć puste pole "Host", wpisy dla subdomen powinny mieć tylko nazwę subdomeny (to co jest przed .nazwadomeny.pl) - posługując się powyższymi przykładami: www, tekst
 13. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @Shakal: we wpisach dotyczących domeny głównej pozostawiaj puste pola "Host", na liście będą potem oznaczone jako "@" W razie wątpliwości co do poprawności wpisów napisz proszę do supportu.
 14. AfterMarket.pl

  iReseller

  O planowanym zamknięciu usługi iReseller.pl informowaliśmy kilkukrotnie, po raz pierwszy na początku listopada 2015, czyli 4 miesiące wcześniej. Powiadomienie wyszło z takim wyprzedzeniem z jakim było to tylko możliwe, a okres który pozostawał wtedy do zamknięcia usługi pozwalał w naszej ocenie na przygotowanie do zmian, zaplanowanie przez resellerów dalszej działalności biznesowej i spokojne wytłumaczenie klientom tej sytuacji o co też prosiliśmy (ponieważ my nie inicjujemy kontaktu z klientami resellerów). Niestety, jak zapowiadaliśmy, kontynuowanie programu resellerskiego nie było już możliwe.
 15. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @Baba Jaga: rozumiem, natomiast czy obecnie ma Pani kłopot z kontaktem telefonicznym? sygnały o braku dostępności infolinii 2 tygodnie temu ciężko zweryfikować.
 16. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @Baba Jaga: w jakich dniach/ porach to było? infolinia nie działa całodobowo. W każdym razie infolinia dla kupujących działa poprawnie, a w razie zajętości/problemu z połączeniem prosimy o korzystanie ze wsparcia poprzez e-mail, tam odpowiadamy w większym zakresie czasowym
 17. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @Baba Jaga: ze sprawdzenia wynika, że infolinia działa poprawnie; jeśli klient nie mógł się dodzwonić to prawdopodobnie linia była zajęta rozmową z innym klientem
 18. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @Baba Jaga: przekazałem tą sytuację do sprawdzenia zaraz po zgłoszeniu do klienta. Natomiast Zibero pytał o konkretną sprawę dlatego poprosiłem o kontakt mailowy, ponieważ tego typy sprawy przez telefon nie mogą zostać rozwiązane.
 19. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @zibero: prosimy o kontakt mailowy, w tego typu sytuacjach wymagane jest zgłoszenie poprzez e-mail
 20. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @ArturZ: w panelu (https://www.aftermarket.pl/settings.php) można wybrać opcję "Jestem płatnikiem VAT i chcę otrzymać fakturę od polskiej firmy", wtedy taki użytkownik będzie otrzymywał polskie faktury VAT. Jeśli chodzi o rozszerzenie tej możliwości na wszystkie firmy to pracujemy nad tym.
 21. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @hans_2000: jak opisałem wyżej zajmujemy się tym, wiadomość o realizacji opcji jest wysyłana także przez NASK, zatem zawsze taka informacja powinna dotrzeć na adres e-mail abonenta.
 22. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @hans_2000: informowaliśmy o przekazaniu tego zgłoszenia do działu technicznego, sprawa jest w trakcie sprawdzania. Jak widzę domena jest prawidłowo dostępna na koncie, czy chodzi o ponowne wysłanie maila związanego ze zgłoszonym problemem? Jeśli tak to nie jest to możliwe natomiast weryfikujemy tą sprawę i na przyszłość nie powinno być problemów.
 23. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @prostek: powodów może być wiele, wliczając kwestie związane z przeglądarką, zainstalowanymi dodatkami, systemem operacyjnym, blokadami po stronie operatora internetu, oprogramowania firewall. Na początek spróbuj użyć innej przeglądarki lub innego komputera, w razie dalszych problemów napisz proszę do supportu podając dane na temat używanego oprogramowania, przeglądarki itp.
 24. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @szdarek: wyślij proszę zgłoszenie do supportu podając nazwę domeny
 25. AfterMarket.pl

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  @vul: napisz proszę do supportu
×