Jump to content

Antonio Lux Torpeda

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Antonio Lux Torpeda

 • Rank
  Nowy
 1. Nazywam się Kamil Grund i jestem trenerem NLP. NLP czyli programowanie neurolingwistyczne jest doskonałym instrumentem skutecznej komunikacji i zmiany osobistej, czerpiącym z takich dziedzin jak neuronauka, językoznawstwo, kognitywistyka, neurobiologia, neuropsychologia, informatyka, marketing, techniki negocjacji, hipnoza. NLP oferuje wiele skutecznych technik perswazji, stosowanych w korporacjach, firmach sprzedażowych czy reklamie. NLP to także świat polityki: mistrzowskie przemowy Baracka Obamy. Więcej o mnie NLP na http://eranlp.pl
 2. Poszukuje skryptu, serwisu, usługi dzięki któej będę mógł za małe pieniądze regularnie sprawdzać na jakiej pozycji znajduje się moja strona w wyszukiwarce Google. Znacie coś dobrego?
 3. Agencja Interaktywna Apogeum z pomorza oferuje usługi w zakresie promocji stron w internecie. W skład usługi wchodzi pozycjonowanie, marketing na blogach, forach, serwisach ogłoszeniowych. Krótko mówiąc będzie o Twojej stronie głośno w sieci. Zaufało na już setki firm - nie zawiedliśmy!
×