Jump to content

veider77

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About veider77

 • Rank
  Stażysta
 1. Witam, Mój znajomy dostał ostatnio email od kontrahenta z allegro. Chodziło o to , że mój znajomy miał wysłać przedmiot ale poleciał trochę w kulki i umówili się w końcu na konkretny dzień wysłania przedmiotu.Znajomy wysłał paczkę ale otrzymał w między czasie negatywa a więc odpłacił się tym samym w treści używając jednego wulgarnego słowa ''cham'' . Oto teść listu , którą przysłał ten kontrahent po otrzymaniu negatywa: Dzień dobry Zwracam się do Pana o polubowne wycofanie obraźliwego mnie komentarza, jaki Pan napisał w związku z niniejszą transakcją. Jestem wstrząśnięty i bardzo zdenerwowany, iż ktokolwiek nazwał mnie chamskim oraz co najgorsze złodziejem. Moralnie zostałem przez Pana upokorzony i obrażony na szerokim forum publicznym, Wrażenia po przeczytaniu Pańskiego komentarza były druzgoczące: zniszczone nerwy, nie przespane noce, rozstrój nerwowy. Dowodem niech będzie, iż dopiero dzisiaj zdecydowałem się na ugodowe zakończenie sprawy. Polubownie mogę zakończyć sprawę lecz na pewno nigdy nie zapomnę na natychmiastowych warunkach: - wycofania komentarza - pisemne przeprosiny - zadość uczynienia finansowe za poniesione straty moralne i psychiczne w kwocie dwudziestu tysięcy złotych. W przypadku nie przychylenia się do mej ugody: - składam doniesienie o popełnieniu przestępstwa na Policję - wnoszę sprawę do Sądu Cywilnego o rekompensatę za poniesione straty moralne i psychiczne w kwocie osiemdziesięciu tysięcy złotych - składam doniesienie do QXL Poland Sp. z o.o. (właściciela portalu Allegro) o zamieszczeniu obraźliwego komentarza z wnioskiem o jego usunięciem z poważaniem i oczekiwaniem na porozumienie Marek Fąfara I teraz: Czy kolega ma przekichane czy po prostu niema się czego bać ? Pozdrawiam i czekam na wszelkie opinie
 2. Witam, Też polecam active, Jest taka usługa , że kupując dowolną domenę dostajesz serwer 200gb/rok dożywotnio. Potem płacisz tylko za przedłużenie domeny (79zł) i serwer nadal pozostaje. Pozdrawiam.
 3. Już niedługo. Do 2012 roku powinna wejść waluta euro więc jak dla mnie ta domena też niema przyszłości. Pozdrawiam.
 4. Zdrowia , zdrowia i jeszcze raz pieniędzy
 5. Na moje oko to to jest samo tworzące się zaplecze Wiadomości z jakiegoś portalu automatycznie z kanału rss wklejają się na tą stronkę. Pozdrawiam.
 6. Jak ja odpisywałem to żadnych cen nie było
 7. A właśnie że są http://allegro.pl/item292103360_www_123sol..._aukcyjny_.html
 8. Gdzie dodałeś ? Pozdrawiam.
 9. uuu 16zł czy tam ile poszło w plecy za wystawienie aukcji
 10. 1.Nie mam pojęcia. 2.Tak dostałem. Spadam.
 11. Ponieważ kupując bazy lub wymieniając się uzyskałem do tego prawo
 12. Witam ponownie, Niestety nie posiadam żadnej firmy a bazy są kupowane lub z wymiany ale żadna z nich nie jest konkretnie podpisana jakimiś prawami autorskimi. Pozdrawiam.
 13. Witam, Mam do zaoferowania bazy danych.Bazy są moją własnością i mam prawa do ich dystrybucji. A oto lista baz: Bazy Językowe(słowniki): Angielsko-Francuski(3tyś) Angielsko-Niemiecki(10tyś) Angielsko-Włoski(3tyś) Angielsko-Polski(38tyś) Angielsko-Portugalski(1.3tyś) Angielsko-Hiszpański(7.5tyś) Niemiecko-Polski(30tyś) Polsko-Holenderski(15tyś) Polsko-Rosyjski(25tyś) Polsko-Hiszpański(1.1tyś) Polsko-Szwedzki(23tyś) Bazy Ogólne: Baza opisów gg(113!tyś) Opowiadania erotyczne(54) Znaczenia imion w obcych krajach(9tyś) Opisy imion(Wszystkie polskie) Kawały o chucku(4tyś) Cytaty(20tyś) Cytaty z irca,czata itp. (3.5tyś) Baza filmików z youtube(1tyś) Horoskop urodzinowy(od 1 stycznia do 31 grudnia) Katalogi SEO(2tyś) Kawały(7tyś) Dokładne opisy najpopularniejszych telefonów(800) Baza filmików z maxiora(17tyś) Przysłowia(od a do z) Sennik(3.7tyś) Sennik(3.3tyś) Śmieszne smsy(4tyś) Streszczenia(700) Kody do gier(3tyś) Wiersze(11tyś) Wiersze miłosne(150) Życzenia na każdą okazję(500) Kontakt GG: 9832876 email: veider77@o2.pl Pozdrawiam.
×