Jump to content

cannot

Użytkownik
 • Content Count

  1145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Everything posted by cannot

 1. cannot

  tzu.pl

  tzu.pl Zapraszam na aukcję domeny tzu.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2475643/ Zakończenie jutro o 20:00
 2. funduszeinwestycyjne.com.pl szkodypowypadkowe.pl Zapraszam na ukcję: funduszeinwestycyjne.com.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2475641/?_track=43d5459b427f36cc6230abae86365695 szkodypowypadkowe.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2475642/?_track=01b65213ecd4cd66cfa0b7e24dc19b2d Zakończenie dzisiaj o 20:00 i 21:00
 3. cannot

  videodl.org

  Nie zarabia w lead.network?
 4. cannot

  pożyczka.pl

  Co do IDNów, mam książęce w pl, po kontakcie z abonentami nIDNa nie byli zainteresowani baaaaa nawet o cenę nie zapytali. pożyczka.pl poszła moim zdaniem za rozsądne pieniądze zwłaszcza, że NIDN jest niezagospodarowany.
 5. Ja bym to olał i zostawił domeny na aukcji
 6. Moim zdaniem odnośnik do "Skontaktuj się ze sprzedającym" powinien być bardziej wyeksponowany np. jako przycisk obok" Złóż ofertę"
 7. Nie, były to oferty od różnych osób. Może i faktycznie, brak reakcji na kontrofertę może być spowodowane prezentacją stanu negocjacji. W moim przypadku, są to zazwyczaj osoby z 0 kontem - pewnie świeże i nieobyte do końca z giełdą AM a tym bardziej z procesem negocjacyjnym.
 8. Często spotykacie się z takim zachowaniem klient? Ostatnio miałem kilka ofert, na każdą z nich złożyłem kontrofertę i żadna nie została zaakceptowana ani odrzucona, nie było też innych ofert ze strony kupujących. Moje kontroferty po prostu wygasły. Jak to u Was wygląda? Przyznam, że mnie to nieźle w k u r w i a i dotyczy zazwyczaj 0 kont. Czy problem leży po stronie kupujących czy może systemie negocjacji AM?
 9. To raczej mocne słowa. Historia mówi co innego
 10. Czy da się włączyć pokazywanie ilości złożónych ofert na domenie wystawionej na sprzedaż?
 11. Jeżeli domena ma ruch to może warto ją wykorzystać. Wrzuć na nią porównywarkę kredytów np. jak tutaj https://dkw.pl/kredyty-gotowkowe-pod-inwestycje-porownaj-najlepsze-oferty-kredytowe/
 12. jtm.pl - faktycznie gratulacje przy cenach 3 literówek po 100zł (sorry za ot)
 13. Jak jeszcze by ktoś szukał programów partnerskich to tu są ciekawe pp i wypłacalne: https://dkw.pl/programy-partnerskie-top-lista-jak-zarabiac-online/ Lista jest ciągle aktualizowana.
 14. W convertiser.com ebrokerpartner.pl lub volsor.com sprawdzałeś? (reflinki)
 15. darmowepozyczki.pl pozyczka.info Jestem ciekaw Waszej wyceny powyższych domen
 16. Już na domenie się coś dzieje. Sam jestem ciekaw powodów odwołania.
 17. I właśnie o takie coś mi chodziło. Wielkie dzięki ! Pora chyba przenieść domeny do Premium
 18. Czyli bez przekierowania tych domen na hosting i postawienia jakiejś mini strony nie ma możliwości zrobienia takiego przekierowania np. poprzez DNS?
 19. Mam kilka domen które obecnie są przekierowane na moją stronę. Jak zrobić, aby po wejściu na domenę pokazała się informacje, że jest na sprzedaż a potem przekierowała automatycznie na stronę?
 20. darmowepozyczki.pl Sprzedam darmowepozyczki.pl
 21. Po moim zgłoszeniu, aukcja kończąca się podczas "zawieszki" została przedłużona do jutra więc ukłon w stronę AM
 22. Przez AM straciłem domenę, nie mogłem zalicytować w aukcji. No kurwa to jest już przegięcie!!!!!!!! Wysłałem zgłoszenie do AM z maila na wp bo maile w domenach nie działają i dostaję co kilka sekund maila, że moje zgłoszenie zostało zarejestrowane - to już kilkunasty do tego samego zgłoszenia.
×