Jump to content

Kangur

Użytkownik
 • Content Count

  7107
 • Joined

 • Days Won

  125

Kangur last won the day on January 3

Kangur had the most liked content!

Community Reputation

1334 Excellent

1 Follower

About Kangur

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

20801 profile views
 1. Kangur

  Obietnice.pl

  Zakończenie aukcji w niedzielę ( 29.03 ) o 19:50
 2. Jeżeli masz na myśli Aftermarket, to sugerowałbym używać na przyszłość raczej skrótu AM, a nie af.pl
 3. Kangur

  Koronawirus.

  Jak w każdej sytuacji szczególnej lub kryzysowej, na pewno znajdą się tacy, którzy wykorzystają swoje 5 minut, aby na tym ugrać jak najwięcej dla siebie. Np. rządy i operatorzy płatności bezgotówkowych już cieszą się ze zwiększonej popularności takiej formy płatności. Ale jako społeczeństwo mamy chyba wyjątkową szansę, by utrwalić w sobie solidne nawyki higieniczne. Na takich korzyściach możemy zyskać wszyscy.
 4. Obietnice.pl Gdyby komuś miała się przydać domena obietnice.pl ( np. na rozliczanie polityków lub samorządowców z obietnic wyborczych), to zapraszam na aukcję LM, od 10 zł. Ja kiedyś sam coś na niej zacząłem robić, ale ostatecznie odpuściłem. Link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2488044/
 5. Kangur

  Dzień dobry

  Domeny mogą zniknąć w ogóle, ale żeby nikt przez godzinę nie powitał na forum dziewczyny, to już kuriozum Cześć Ilona
 6. Kangur

  Sok.pl

  Nie chcieliście dać kontaktu pod tym adresem, z krótką informacją o możliwości jej nabycia? Nie liczyłbym na to, że każdy sam się domyśli, iż można ją kupić i przeszuka WHOIS.
 7. Kangur

  Wreszcie :)

  @Domeniacz. Przykro mi to pisać, ale naprawdę zaczynam Ciebie mieć za pieniacza forumowego, bo pisanie o głupku forumowym byłoby za bardzo nieeleganckie. Sprawdź sobie dokładnie co w tej sekcji widać, a później wyciągnij jeszcze raz swoje "epokowe" wnioski. _ Przy okazji miałbym prośbę i sugestię dla adminów. Czy wpisy osób ignorowanych mogłyby nie być widocznie również w sekcji "Najnowsze..."?
 8. Kangur

  Wreszcie :)

  W tej kwestii prawo jest jasne. Tylko trzeba je znać. A prawnik właśnie jest potrzebny dlatego, że wie o tym i zna się także na kwestiach formalnych i przygotuje tak pisma, aby się na nich nie potknąć. W Polsce trudno mówić o prawie precedensowym. --- @Domaniacz Jeżeli kierujesz do mnie jakieś pytania, to nie rób tego proszę, bo dodałem Ciebie do ignorowanych. Jedynie po prawej stronie w sekcji "Najnowsze posty na forum" mogę jakieś fragmenty Twoich wypowiedzi odczytać. Ale - sorry za szczerość - nie chce mi się odpowiadać na Twoje wywody,
 9. Kangur

  Wreszcie :)

  Nie przesadzaj. Mogę podać przykład innego abonamentu niż domenowego, czyli RTV. Urząd Skarbowy na wniosek Poczty Polskiej zajmuje wynagrodzenie za nieuregulowany abonament rtv. Sprawa trafia do prawnika, a ten wykazuje, że w zasadzie od wszystkich rodaków ten abonament jest bezprawnie pobierany, W rezultacie Poczta i fiskus oddają nie tylko to, co zajęli, ale i wcześniejsze wpłaty z ostatnich kilku lat. Ale to nie znaczy, że wszyscy Polacy są bandytami.
 10. Kangur

  Podroze.pl

  To już jest trwałe przekierowanie, bo trzeci rok raczej serwisu nie budują. Zwłaszcza, że serwis był na niej wcześniej. Uznali pewnie, że im się nie monetyzuje, ale ruch ma spory, więc chociaż z ruchu skorzystają, bez ładowania się w dodatkowe koszty.. Zresztą zagle.com.pl , które mają, przekierowali również na zagle.se.pl. Widać skupili się na innych kategoriach, a z przyjemności podróżniczych korzystają prywatnie
 11. Od początku 2017 roku, ZPR Media przekierowuje domenę podroze.pl na podroze.se.pl Pomijam fakt, że nie mają IDN'a. Ale jaki sens ma taki zabieg, poza wykazaniem dodatkowego ruchu na adresie Super Expressu?
 12. Przynajmniej ci, którzy mają googlowskie domeny. Bo nie zdziwię się jeśli będzie je faworyzował
 13. Kangur

  Wreszcie :)

  Jesteś z tych, którzy wszystko wiedzą lepiej i zawsze chcą mieć rację? Niczego nie interpretowałem, tylko powoływałem się na interpretację prawnika. Dla mnie jest to ciekawszy kierunek rozważań, niż Twoje - z czapy wzięte - przykłady. Pisz sobie co chcesz. Mnie to mało co interesuje. Ja poczekam na wyrok i jego uzasadnienie.
 14. Kangur

  Wreszcie :)

  Nie jestem prawnikiem, ale tak szybko nie serwowałbym wyroków. Poczekajmy na zakończenie sprawy, bo to, co dla jednego jest oczywiste, dla kogoś innego już niekoniecznie. Czuję, że prawnicy będą się mieli czym wykazać, bo wcale nie jestem pewien, czy niekorzystne rozporządzenie mieniem jest tutaj takie bezdyskusyjne. Zwłaszcza jeżeli wywiązali się z umowy i zarejestrowali domenę dla danego przedsiębiorcy, a ten z niej skorzystał. Może niektórzy przedsiębiorcy nawet na tym zarobili? Zebranie niektórych dowodów może być trudne: źródło: http://sprawy-karne.biz.pl/oszustwo-art-286-kk/
×