Jump to content

Kangur

Użytkownik
 • Content Count

  7089
 • Joined

 • Days Won

  124

Kangur last won the day on August 9

Kangur had the most liked content!

Community Reputation

1312 Excellent

1 Follower

About Kangur

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

20400 profile views
 1. Dzięki za podpowiedź czym jest empatia? --- Powodzenia Lataralus! Bez względu na to, czym będziesz zajmował się w przyszłości, warto zbierać doświadczenia i wyciągać z nich wnioski
 2. To co tutaj robisz? Sztuczne oddychanie? Kultura wypowiedzi jest wskazana nawet wtedy, gdy rozmawia się indywidualnie z głuchym, a nie tylko przy przemowach do tłumów.
 3. Może i to dobrze, że odżywają takie dyskusje, ale gdyby ktoś nie zauważył to podpowiem, że robicie spory OT
 4. Zlecenia.przez.net był tym dużym i został przejęty już w 2014 roku przez Freelancer.pl Mylę się?
 5. Jednak chyba warto coś dodać, bo ludzie mogą nie być pewni, czy to trójka w dużym lotku, czy szóstka w kumulacji?
 6. Kiedyś na Obietnice.pl chciałem zbierać obietnice wyborcze. Myślałem też o ew. współpracy z Watchdog, ale na planach się skończyło. W końcu wystawiłem ją za drobne na sprzedaż.
 7. Dosyć istotna jest rosnąca siła niektórych marek. Instagram, Facebook, Twitter, Booking, Zalando, etc. etc... To tam ludzie spędzają coraz więcej czasu i często w pierwszej kolejności tam kierują swe kroki, aby zaspokoić swe potrzeby. Ja sam zauważyłem, że jeżeli szukam gdzieś indywidualnego noclegu, to już nie szukam go w wyszukiwarce, lecz od razu na Booking*com. Dopiero gdy tam nie trafię na nic odpowiedniego, jestem gotów rozważyć inne strony. Mocną stroną hasztaga jest to, że można z niego bezpłatnie korzystać w różnych serwisach ze sporą ilością użytkowników. Ale nie jest on zamiennikiem domen. Hasztag może być wsparciem jakiejś akcji, ale marki się w oparciu o niego nie zbuduje.
 8. Zacznę od tego, że nie oglądam tv prawie wcale i poza tym wątkiem nigdzie się z tym hasztagiem nie spotkałem. Wpisałem więc ten adres w przeglądarkę i w wyszukiwarkę na początek. To, że na tym adresie nie ma porządnej stronki, to już jest - wg mnie - błąd. Chyba, że chcą pomóc w ten sposób dzieciom pod podobnymi adresami z tą frazą. Z Twittera nie korzystam. Na Instagramie i na FB nigdy się z nim nie spotkałem. ale w końcu go namierzyłem. Zastanawiam się jednak do kogo chcą politycy z taką kampanią hasztagową dotrzeć i po co? Chcą w ten sposób wrzucać codzienne instrukcje dla swoich "żołnierzy" lub hejterów? Przecież hasztag może wpisać każdy, ale kto po nim będzie czegoś szukał? Poza tym może powstać jeden wielki szum informacyjny, bo również przeciwnicy mogą takie hasztagi wpisywać. Na hasztag nikt nie ma wyłączności. W mojej wyobraźni zamiast trafnie skoncentrowanego przekazu kierowanego do konkretnej grupy docelowej, może zrobić się z takiej kampanii jeden wielki bałagan. A odpowiadając na Twoje pytanie bardziej konkretnie. Na Wikimedii znalazłem informacje o kampanii reklamowej Platformy z 2011 roku. Oto ich autobus, a nim napisy: "Platforma Obywatelska" Adres www ich strony partyjnej oraz slogan wyborczy "Zrobimy więcej". Nie ma adresu zrobimywiecej.pl https://pl.wikipedia.org/wiki/Platforma_Obywatelska#/media/Plik:POL_Platformobus_01.jpg
 9. Piszmy proszę na przyszłość "Usunięty temat", a nie "Zniknięty temat". Bo wpis się indeksuje i jeszcze ludzie faktycznie pomyślą, że ktoś tu jedną flaszkę za dużo wystawił
 10. Jeżeli ktoś buduje społeczność w takich serwisach i potrafi na tym zarabiać (zwiększać popularność marki / ilość followersów), to takie hasztagi mogą mu pomóc zwiększyć zasięg, oszczędzając trochę środków na kampaniach płatnych. Jest to więc raczej alternatywa dla takich kampanii, a nie dla domen.
 11. Czyli można śmiało wyciągnąć stare i mało oryginalne wnioski mówiące, że ludzie nadal nie kochają płacenia większych kwot za domeny? I, że należy takie większe transakcje traktować jako rzadkie?
 12. I teraz się niejeden zastanawia. Skoro kilkaset domen dziennie zmienia abonenta, to czyje to domeny? I dlaczego nie moje?
 13. Na pewno chciałeś mnie zacytować?
 14. Ponad 2,1 tys. rejestracji dziennie domen polskich. Nie licząc tzw. wynalazków. Czyli ludzie szukają domen. Ile jest rocznie transakcji na rynku wtórnym?
 15. To dla utrzymania porządku, pisz często o znaczących, polskich transakcjach, zamiast krytykować poszerzanie wiedzy o innych końcówkach.
×