Skocz do zawartości

Kangur

Użytkownik
 • Zawartość

  7 012
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  113

Ostatnia wygrana Kangur w Rankingu w dniu 4 Październik

Kangur posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1 233 Excellent

1 obserwujący

O Kangur

 • Tytuł
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

19 463 wyświetleń profilu
 1. Kangur

  domek.pl

  Moim skromnym zdaniem domena jest bardzo fajna, zwłaszcza, że w .pl Tyle tylko, że w porównaniu z wersją podstawową (dom) niesie wyraźne ograniczenia w odniesieniu do domyślnego zastosowania. Domek sugeruje albo ograniczony rozmiar, a więc np. domek dla dzieci, albo przez swe zdrobnienie wyraża sobą pewną formę opiekuńczości lub uczuciowości (emocji). Tak więc - oprócz czegoś dla dzieci - pasuje jeszcze do domków ogrodowych, do ozdób domowych, miniatur, itp. Ale już do nieruchomości mniej. Chyba, że jako nisza, do bardzo małych domków.
 2. Kangur

  domek.pl

  Można by to porównać to innego zestawu: kwiaty vs kwiatki ?
 3. Kangur

  Odrzucone oferty

  Niektóre z Twoich domen są naprawdę prima sort. Ale gdy patrzę na inne, to zastanawiam się, czy to one tak przyciągają ciekawe oferty, czy to może Ty jesteś magnesem, do którego lubi tulić się pieniądz ?
 4. Kangur

  Domena z nazwą firmy

  Ale w tym przypadku, który jest mi troszkę znany firmy podają swoje dane w polu nazwa firmy, nr tel., adres. Nie ma więc mowy o anonimowości. Wystarczyło więc usunąć konta, które są nieaktywne lub mają fikcyjne lub nieuzupełnione dane.
 5. Kangur

  Czyzkowski.pl

  Chyba wcześniej nie było. Wyrok w sprawie domeny czyzkowski.pl wydany w dniu 22 grudnia 2016 r. - naruszenie praw powoda. https://www.piit.org.pl/__data/assets/pdf_file/0012/10254/Wyrok_48_16.pdf
 6. Kangur

  Domena z nazwą firmy

  Niekoniecznie każdy musi mieć domenę zawierającą nazwę swojego przedsiębiorstwa. A znam takich, którzy nadal nie mają swojej strony. Z czego ten trend może wynikać? Konta zakłada konkurencja lub jakieś firmy-krzaki?
 7. Jedna z największych firm dostarczająca urządzenia w kanale horeka i vending rozesłała właśnie taką informację: Jak myślicie - firma ta ugnie się pod wpływem ew. protestów swoich odbiorców, czy też niektóre z firm zakupią lub zarejestrują nowe domeny, choćby dziwolągi do potrzeb współpracy z tym dostawcą?
 8. Kangur

  plotki.pl

  Próbowałem coś na swojej brukowiec.pl nieco przewrotnego zrobić, ale nawet jeśli nie chce się czegoś wielkiego rozwijać to i tak potrzeba na to niemało czasu. Chwilowo odpuściłem i jest na sprzedaż. Plotki.pl jak najbardziej jest jedną z tych trafnych i (niestety) podobnych do plotek.pl Dlatego raczej widziałbym na niej nie tyle serwis plotkarski, czy jakąś szeptaną kampanię reklamową, np. sieci telefonicznej.
 9. Na tym forum taka różnica pomiędzy ceną nabycia a zbytu, chyba nie powinna nikogo dziwić Skoro domena jest warta tyle ile ktoś jest gotów za nią zapłacić, to do rejestracji domeny też można chyba zastosować podobne kryteria. Nie przyganiajmy "garnkowi". Za kłamstwa pewnie kasy nie wezmą, ale dobre kwoty za zbycie domeny wraz z zawartością, można im składać Tyle, że po co Nazwie taka strona skoro jest ona kierowana jednak do nieco innej grupy docelowej?
 10. Kangur

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Brawo Bazyli. Pisz tak ładnie, pisz. Niech się indeksuje A wszyscy, którzy mają mamy choć ciut brudku za pazurkami, nie będziemy protestować
 11. Kangur

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Szkoły uwodzenia i kursy flirtu są nadal popularne w sieci. Nadal jest wiele osób samotnych i nieśmiałych
 12. Kangur

  Reklamy z użyciem domen

  Pudrowanie (.pl) i tynk to odpowiednie skojarzenie, choć bardziej mi się z twarzą zawsze kojarzyło niż z elewacją
 13. Kangur

  Przyszłość parkowania domen

  Czyli co - po punkowemu mówiąc - no future ?
 14. Kangur

  Czego słuchacie?

 15. Kangur

  dokumenty.pl

  Archiwizacja, niszczenie lub ... podrabianie i handel "lewymi" dokumentami ?
×