Skocz do zawartości

Kangur

Użytkownik
 • Zawartość

  6 951
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  99

Ostatnia wygrana Kangur w Rankingu w dniu 23 Grudzień 2017

Kangur posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1 146 Excellent

O Kangur

 • Tytuł
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

18 965 wyświetleń profilu
 1. Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Jeżeli ktoś "minusowy" bierze udział w aukcji Waszej domeny, warto napisać zawczasu do supportu AM. Mogą wtedy anulować licytację takiego użytkownika. Gdy ja im taką prośbę wysłałem, zadziałali szybko i skutecznie. Tak sobie jeszcze pomyślałem, że fajna byłaby możliwość zaznaczenia opcji w Ustawieniach sprzedaży: Automatyczne anuluj aukcje użytkownika z nieopłaconymi transakcjami.
 2. Zmiany na Facebook'u a domeny.

  Pisaliśmy o tym nieraz, że osoby, które opierają swój biznes w oparciu o FB, wcześniej czy później muszą liczyć się z kłopotami. Albo przynajmniej z dużo wyższymi kosztami tego kanału komunikacji To naturalna kolej rzeczy. Przy tej okazji powraca pytanie kiedy zniknie lub kiedy odejdzie w cień Facebook? http://antyweb.pl/facebook-zniknie-do-2020-roku-twierdza-analitycy-czy-rzeczywiscie-tak-sie-stanie/
 3. Wklejam link do informacji o możliwej partnerskiej współpracy przy serwisach w branży spożywczej / gastronomicznej http://fonti.pl/wspolpraca/ Gdybym miał ktoś jakieś konkretne pytania, to najlepiej zapraszam na priv.
 4. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Przeczytałem jedną stronę Waszych wpisów i poczułem się jak dinozaur odkopany ze skamieliny , który trafił w nieznany mu świat Życzę wszystkim powodzenia w tych spekulacjach.
 5. zakup na raty

  Wydaje mi się, że apetyt na wykorzystanie czyjegoś potknięcia może niekiedy zakłócić to, co w ludziach ludzkie. Ale skoro nadchodzą Święta BN, to może warto przy takiej okazji przypomnieć sobie okolicznościowy klasyk, tzn. Opowieść wigilijną Karola Dickensa, by nie iść w ślady Scrooge'a
 6. Nigdy bym się nie spodziewał

  GDDKiA prowadzi osobne strony internetowe dla bodajże każdego odcinka budowanych dróg szybkiego ruchu na domenach zawierających słowa kluczowe związane z danym odcinkiem. Np. s5korzensko-wroclaw.pl radomicko-leszno-drogas5.pl leszno-kaczkowo-drogas5.pl
 7. Sprzedaż domen - dylematy z rozliczaniem PIT

  Nie jest ważne jak Ty to rozumiesz. Liczy się się interpretacja fiskusa. A ich wyroki są niezbadane...
 8. Sprzedaż domen - dylematy z rozliczaniem PIT

  Chodzi o sprzedaż prowadzoną w sposób zorganizowany i ciągły. Było o tym na forum wielokrotnie. A odpowiadając na pytanie Szmiko. Powszechnie do kosztów uzyskania przychodów zalicza się wydatki, co do których podatnik jest w stanie wykazać ich bezpośredni związek z prowadzoną działalnością gospodarczą lub z pracą. Warto pamiętać, że jeżeli wpisze się przychody i koszty w wierszu "Inne źródła, niewymienione w wierszach od 1 do 4" , to w razie kontroli będziesz musiał te przychody i koszty udowodnić. Zapraszasz więc kontrolujących do zapoznania się z całą historią operacji, aby wykazać zasadność zadeklarowanych pozycji. Nie jestem też pewien, czy koszt poniesiony w jednym roku, można wpisać do "innych źródeł" w latach kolejnych? Tak więc chyba warto podpytać o to jakąś zorientowaną księgową albo te koszty sobie odpuścić.
 9. Przede wszystkim warto sprawdzić, czy są w Szwecji firmy działające w podobnej branży, z podobną nazwą? Jeżeli są, to warto zwrócić uwagę na to, aby nie upodobniać się do nich, zarówno pod kątem wyglądu strony, logotypu jak i nazwy domeny. Bo to może grozić pozwem jako czyn nieuczciwej konkurencji. Jeżeli żadna z tych kwestii nie ma tutaj miejsca, to możesz próbować skorzystać z tej pierwszej, z myślnikiem lub poszukać czegoś innego, co mogłoby się dobrze kojarzyć na tamtejszym rynku. Ale raczej bez e- lub -24.
 10. Zarabianie na blogu podróżniczym

  Zwykły podróżnik, który dostaje co miesiąc na konto ... 6-cyfrową kwotę. https://turystyka.wp.pl/dawniej-ksiegowa-dzis-wzieta-podrozniczka-nigdy-nie-przypuszczala-ile-bedzie-zarabiac-6181307704957057a
 11. Domana za 1mln zł - ankieta

  Trzeba by mieć niesamowicie pojemne i mocne kieszenie i dobrze zabezpieczone "klejnoty" przed zduszeniem W takiej sytuacji dla samego komfortu każdy by miliardami płacił
 12. Domana za 1mln zł - ankieta

  Brakuje więcej, ale forex.pl to fajny przykład. Nie oceniając jej wartości, warto zauważyć, że katalog wartościowych domen nie jest zamknięty raz na zawsze. Jedne z czasem tracą swą wartość a inne, niespodziewanie mogą stać się atrakcyjne. Nawet jeśli do niedawna nie były w ogóle zarejestrowane.
 13. Domana za 1mln zł - ankieta

  Co ta zabawa ma wnieść? Ma pokazać jak bardzo ludzie sugerują się wcześniejszymi transakcjami, np. tak jak w przypadku opony.pl ? Gdyby tylko kraj obiegła wiadomość o ciekawej transakcji np. na domeny handel.pl, ogloszenia.pl , oferty.pl, moda.pl, dom.pl, samoloty.pl, auta.pl czy samochody.pl , a nie było informacji o zakupie opony.pl, to ktoś by ją w takiej ankiecie w ogóle umieścił?
 14. Domena za 1 mln zł

  Dla porządku wspomnę jeszcze o takiej domenie jak biznes.pl
 15. Domena za 1 mln zł

  Muzyka.pl to nazwa bez tego czegoś? Bezduszna? Każda jedna osoba z tego forum chciałaby mieć tego generyka u siebie, a Ty piszesz, że to nazwa bez tego czegoś? Czy dzisiaj jest Dzień Krytykowania Ładnych Domen ? Nie pisz, że na takiej domenie nie da się oferować produktów/usług kierowanych m.in. do młodzieży, bo i tak w to nie uwierzę. To, że młodzież używa chętnie nowomowy, wcale nie oznacza, że nazwa ta będzie w nich budziła negatywne skojarzenia i spowoduje rezygnację z zakupów. Przekaz reklamowy, konkretne kampanie mogą być nasycone specyficznym słownictwem, kierowanym do precyzyjnie określonej grupy docelowej, ale sama domena nikomu w niczym nie będzie przeszkadzała. Poza tym mody się zmieniają. Co kilka lat pojawiają się nowe modne określenia, a markę buduje się na długie lata.
×