Jump to content

maryuse

Użytkownik
 • Content Count

  3607
 • Joined

 • Days Won

  6

maryuse last won the day on May 4 2014

maryuse had the most liked content!

Community Reputation

83 Excellent

About maryuse

 • Rank
  Uzależniony

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9798 profile views
 1. Dziś o 20:00 zakończenie aukcji.
 2. content-marketing.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2486476/ Zapraszam
 3. Dziś zakończenie aukcji.
 4. Siemanko.pl Zapraszam zainteresowanych: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2482015/
 5. maryuse

  eobuwie.pl

  Dzień inwestora: http://marketrevolution.eu/wejscie-w-inwestorskie-buty-dzien-inwestora-w-ccc/?fbclid=IwAR1smC4yzL-rDJFBw9Mgxa-3icuixcRrzd1IlQNztULfvxCccHZaWmD1wFs
 6. Odświeżam stary temat... Startuje: https://gieldarolnicza.pl/ stara się o dofinansowanie: https://capitalclub.pl/inwestycje/1314-gieldarolnicza-pl Poniżej pozostałe serwisy przedsiębiorcy: https://market-rolniczy.pl/ https://agropet.pl/
 7. Bo nie ma zagospodarowanej domeny plotki jako płotki. Z pozostałą częścią Twojego wywodu nie polemizuję, bo także masz rację.
 8. Bo podczas wyszukiwania, gugle podpowiedzą: czy chodziło Ci o plotki, czy o płotki? A co do serwisów plotkarskich - wiem, że istnieją, ale nie czytam i dla mnie pudelek, kozaczek, czy nawet takie: skarpetka, krawacik, mankiecik, podpaska są lepszymi nazwami na tego typu serwisy.
 9. Na serwis plotkarski domena zdecydowanie się nie nadaje. Dla jednych oznaczać będzie: plotkarstwo jako czynność (paplanina) wymiany informacji, ale jednak prawdziwych informacji, dla drugich: plotkarstwo to informacje - mówiąc kolokwialnie - "z dupy". Poza tym serwisów tego typu jest dość. Chętnie natomiast zobaczyłbym busa z napisem plotki.pl i poniżej informacja: producent płotków ogrodowych - i tu właśnie: "zaskakujące zaskoczenie" - domena niby niewłaściwa, ale jednak prawdziwa. W guglach domena sama się wypromuje. Dawniej, gdy na wsiach nie było jeszcze chodników i ścieżek rowerowych, a ulicami chodziły samopas krowy, które wstrzymywały wszelki ruch samochodów, można było wielokrotnie ujrzeć obrazek, jak dwie kumoszki - oparte o płotek między zagrodami - godzinami plotkowały podczas, gdy powyższe krowy robiły co chciały. Indie, przy tym sielskim wizerunku, "nie dawały rady". To tak na marginesie płotków i plotek. Cena domeny to tyle, ile zaoferuje producent płotków ogrodowych, natomiast nie oczekiwałbym, aż ktoś zaoferuje tysiące, bo zapragnie utworzyć kolejny plotkarski portal.
 10. maryuse

  eobuwie.pl

  Dalszy ciąg tematu: https://www.esize.me by eobuwie.pl
 11. maryuse

  eobuwie.pl

  eobuwie.pl wybiera się na giełdę: https://strefainwestorow.pl/artykuly/debiut-ipo/20181024/eobuwie-debiut-ipo
 12. Zysk: - na poziomie 20 % w skali roku Dla Inwestora: - możliwość uzyskania stałego przepływu pieniężnego System inwestowania: - aukcja Rejestracja: - https://capitalclub.pl/konto/zaloz (to nie reflink) Za sam proces rejestracji w serwisie - jako Inwestor - możliwość uzyskania bonusu pieniężnego (po weryfikacji - 150 zł) po podaniu hasła: "Tajny Agent". Alternatywa dla zainwestowania wolnych środków finansowych.
 13. Tutaj ciekawe dane i statystyki: https://strefainwestorow.pl/artykuly/bitcoin/20180807/kryptowaluty-bitcoin-spadki
 14. Według najnowszej opinii prawnej obrót kryptowalutami nie powinien być opodatkowany podatkiem PCC: https://bitcoin.pl/wiadomosci/prawo-i-polityka/1602-wedlug-najnowszej-opinii-prawnej-obrot-kryptowalutami-nie-powinien-byc-opodatkowany-podatkiem-pcc Dla mnie największą porażką systemów prawnych jest ich "szerokość interpretacyjna". W dyskusji pomiędzy Wami istnieje konflikt interesów: Bazyli - bo żyje z interpretacji prawa Kryptowaluciarze - bo Państwo zawładnęło kryptowalutami, choć ich twórca chciał uwolnić społeczeństwa od fiatów. No i kwestia wolności gospodarczej: dla takiej interpretacji jak obecnie biznes, giełdy, podatki - to wszystko jest hamowane. Urzędnicy czasami zapominają kto ich utrzymuje.
×