Skocz do zawartości

Tuśka

Użytkownik
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Good

O Tuśka

 • Tytuł
  Praktyk

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Szczecin
 1. Tuśka

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Dokładnie, automatycznie trafi do negocjacji wystawiając domenę w ofercie bez podawania ceny: https://pomoc.premium.pl/1339/oferta/ . Oczywiście, że zaglądamy Jednak wszystkie zgłoszenia prosimy kierować oficjalnym kanałem kontaktu: https://premium.pl/kontakt.html
 2. Tuśka

  Zablokowanie zapytań dla oferty

  Nie ma takiej możliwości. Można natomiast zablokować kontaktowanie się przez użytkowników z czarnej listy (opcja w ustawieniach).
 3. Tuśka

  Premium.pl - padł???

  Przed chwilą sprawdziłam i autoryzacja SMS działa prawidłowo. Nie widzę również takiego zgłoszenia do DOK, więc jeśli są jakieś problemy proszę je dokładnie je opisać (jaka przeglądarka, najlepiej zrzut ekranu po 'zalogowaniu') i przesłać do nas celem weryfikacji: pomoc@premium.pl.
 4. Tuśka

  premium.pl - uwagi i sugestie

  @szmiko podaj proszę nazwę domeny, która została "przechwycona" mimo że była wolna - bez sprawdzenia konkretnego przypadku nie możemy się odnieść do tego co piszesz. Natomiast w każdej chwili można zweryfikować ten mechanizm dodając dowolną *wolną* domenę - zapewniam że nie będzie przechwycona, bo system jest przed tym zabezpieczony. Być może opisujesz domenę w stanie book_blocked, czyli wygasającą po rezerwacji. Dodanie do przechwycenia takiej domeny rzeczywiście skutkuje rejestracją, natomiast nie jest to błąd, a usługa o bardzo konkretnym zastosowaniu. Jak wiadomo, przy domenach liczy się czas - domena w stanie book_block może być w każdej chwili zarejestrowana przez każdego, dlatego jeśli użytkownik nie ma w danej chwili pieniędzy na saldzie bądź możliwości płatności on-line, a chce zabezpieczyć daną domenę, wówczas może dodać ją do przechwycenia, system natychmiast ją zarejestruje, a użytkownik ma na płatność pięć dni. Owszem, przechwycenia kosztuje drożej niż rejestracja, dlatego też usługa jest bardziej sposobem "awaryjnym" niż do "codziennego użytku" - nie zachęcamy więc aby dodawać do przechwycenia domeny w stanie book_blocked jeśli zamiast tego można spokojnie użyć formularza rejestracyjnego.
 5. Tuśka

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Nie mamy podstaw aby samowolnie usuwać zamówienia użytkowników, ani też kryteriów, na jakich miałoby się to odbywać (domena nieprzechwycona? odnowiona? nie zaczęła wygasać? od dodania minęło więcej niż 3 miesiące? zarejestrowana z opcji?). Co więcej, użytkownicy oczekują, że podejmiemy wszelkich starań by zamówioną domenę przechwycić i dlatego składają zamówienie zamiast samemu przez lata monitorować jej status. Zatem usuwanie zamówień użytkowników wg subiektywnych kryteriów stoi w sprzeczności z przyjętym - i docenianym przez większość użytkowników - modelem.
 6. Tuśka

  premium.pl - uwagi i sugestie

  premium.pl nie rejestruje wolnych domen - jeśli ktoś przypadkiem doda do przechwycenia wolną domenę, to znajdzie się ona na liście do przechwycenia z adnotacją, że jest wolna oraz przyciskiem do rejestracji, np.: http://s1.zrzut.pl/O17VZj1.png
 7. Tuśka

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Dokładnie taki komunikat pojawia się przy odnawianiu opcji: http://s1.zrzut.pl/94NCMaF.png .
 8. Tuśka

  Premium.pl - padł???

  W premium.pl schodzą wpłaty z PayU. Jeśli nadal jest problem, prośba o szczegóły na pomoc@premium.pl lub pw.
 9. Tuśka

  Pytania dotyczące serwisu

  Będzie można jak domena zostanie przeniesiona już do premium.pl.
 10. Tuśka

  Premium.pl - padł???

  Już działa, przepraszamy
 11. Tuśka

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Przed chwilą sprawdziłam i działa, maile wychodzą prawidłowo. Prośba o ponowną weryfikację.
 12. Tuśka

  Premium.pl - padł???

  Najprawdopodobniej wiadomości zostaną odbite przez serwer pocztowy, wówczas nadawca dostanie komunikat zwrotny.
 13. Tuśka

  Premium.pl - padł???

  Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy już nad tym, niestety nie jestem w stanie podać dokładnego czasu przywrócenia usługi.
 14. Tuśka

  Pytania dotyczące serwisu

  Proszę o podanie nazwy domeny na pw.
 15. Tuśka

  Pytania dotyczące serwisu

  Informacje odnośnie konfiguracji dostępne są na stronie: https://pomoc.premium.pl/748/obsluga-kont-e-mail/ .
×