Skocz do zawartości

apze

Administrator
 • Zawartość

  4 351
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  58

Zawartość dodana przez apze

 1. Dla mnie wartościowa jest ankieta o tyle, że sporo na niej zaznaczeń "0". Dzięki temu można wywnioskować jak wiele jeszcze przed nami.
 2. Kilka miesięcy temu sprzedałem kilka milionów sztuk zakupionych kilka lat temu. Miałem trzymać do 1USD/sztuka ;/
 3. Zrealizowane opcje

  likwidacjaszkod.pl
 4. Nowa strona NASK

  Jest też nowy profil: https://www.facebook.com/Rejestr-domeny-pl-1759033354401596/ Jak na firmę IT, w dodatku z rynku domen, nazw internetowych spodziewałbym się lepszego adresu fanpage. Krótszego!
 5. Zrealizowane opcje

  privateequity.pl
 6. Poszukuję osoby, która wykona autorski czytnik RSS webowy. Miło by było gdyby działał również pod mobile, lecz nie jest to konieczne. Nie mam na myśli prostego kodu - przeciwnie, chciałbym by program obsługiwał kilka reguł.
 7. www.sex.pl

  Panowie. Temat uważam za wyczerpany. Sprzedając sex.com.pl nikt by nie prosił autora o podkreślenie, że sprzedaje subdomenę. Osoby czytające ogłoszenie na di.pl z pewnością będą świadome zakupu po zapoznaniu się z tą dyskusją.
 8. wzornictwo.pl rzezba.pl paragon.pl pogoria.pl konsorcjum.pl Komplet 150zł
 9. tabletka.pl

  tabletka.pl Do uzgodnienia.
 10. Zrealizowane opcje

  Właśnie zrealizowały mi się 3 opcje w 3 sekundy: erka.pl swiatzdrowia.pl tabletka.pl Ten sam podmiot puścił właśnie swiatmedycyny.pl oraz diagnoza.pl - gratuluję właścicielom.
 11. Nowy wygląd forum

  Mi też się trochę nie podoba. Wygodniej korzysta się z forum po kliknięciu CTR + "-" czyli na 90%.
 12. strateg.pl

  strateg.pl Zapraszam z ofertami.
 13. Nowy wygląd forum

  Szukamy błędów. Cannot ubiegł nas z tematem. Reklamy pod pierwszym postem zostaną zlikwidowane. Czat prawdopodobnie zmieniony na inny. Po prawej faktycznie się rozpada di.pl, zrobimy porządek. Stopki widoczne są po zalogowaniu. Co jeszcze...?
 14. Atak pchisingowy z wykorzystaniem klona DI forum???

  Wydało się. Można zapytać wykonawcę, kiedy zapytaliśmy o wycenę aktualizacji. Było to na kilka tygodni przed założeniem wątku, który masz na myśli.
 15. ForSale.pl

  ForSale.pl
 16. Jest jeszcze Sedo MLS. W teorii najlepiej utrzymywać domeny w premium.pl i dodać jako domeny zewnętrzne do aftermarket.pl oraz sedo.com. Można też utrzymywać domeny w AfterMarket.pl, a dodać do premium.pl jako zewnętrzne i również później na sedo.com.
 17. Zrealizowane opcje

  Dziś 3 opcje, a dzień jeszcze trwa. eWycieczki.pl e-Wycieczki.pl ForSale.pl
 18. Dzień Dobry, Miło mi zaprezentować nowe forum, po małej przerwie. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjami oraz wylania w tym temacie krytyki jak i pochwał. Mam nadzieję, że tego drugiego będzie więcej. Forum było testowanie wraz z nowymi modyfikacjami (dziękujemy DawPi) jednak w innych warunkach, tak więc może coś nie działać. Mamy świadomość kilku błędów, liczymy jednak, że pomożecie znaleźć nam więcej. Prosimy też o wyrozumiałość. Chcieliśmy jak najszybciej uruchomić forum, toteż pewne rzeczy będziemy zmieniali jeszcze teraz na żywym organizmie. Proszę zerknijcie też, na poniższe zasady, które zostały zaktualizowane. Chętnie poznamy uwagi i wprowadzimy (być może) zmiany za waszymi sugestiami. Pozdrawiam, apze
 19. Czy to forum umiera?

  Mówisz o tych postach skasowanych w związku z naruszeniem regulaminu czyli brakiem poszanowania dla pewnych, jasnych reguł? Myślę, że te działa wprost przeciwnie są wyrazem właśnie szacunku względem osób, które te zasady respektują. To forum ma jasno określonych adminów, którzy w dobrej wierze ustanowili pewne zasady, wielokrotnie z resztą już zmieniane, zawsze gdy na jakieś konferencji, spotkaniu w Krakowie, Wrocławiu, nad jeziorem czy tutaj na di.pl ktoś racjonalnie przekona ich do pewnej zmiany. Jeśli jakiś użytkownik chce być ponad wszystkimi to faktycznie di.pl nie jest dla niego. Chaosem i wyzwiskami takie osoby mogą zasilić na przykład forum gazeta.pl. Agora ucieszy się z każdego darmowego kontentu. Jeśli to mało, to zawsze można też udzielać się w komentarzach na onet.pl. Brak moderacji (między innymi) zaprowadził konkurencyjne forum - domaintalk - ... na parking. Ilekroć odwiedzałem to forum to spotykałem się z OT i wysypem ofert tych samych userów. Po kilku miesiąca było to już nudne, przestałem na nie zaglądać. Poza wyczerpaniem w dyskusjach wielu podstawowych tematów, ja upatruję duży udział czatu w spadku liczby postów. W brew pozorom osób jest na nim niewiele, ale są to osoby aktywne, i rozwiązują one tam swoje problemy, dzielą się pewnymi informacjami, zamiast tutaj na forum. Jest o szybsza forma rozmowy, przeciwnie do forum i ta funkcja zjada część kontentu. Także osoby, które ze sobą polemizowały na łamach di.pl zżyły się ze sobą, wymieniły numery telefonów, komunikatorów, adresy itd. Już nie rozmawiają o domenach przez di.pl a bezpośrednio.
 20. MarskoscWatroby.pl Wyproznienie.pl Komplet 1000zł AM
 21. olowek.pl fakir.pl wylot.pl
 22. naturalna.pl

  Odpowiedziałbym kwotą na pewno nie mniejszą niż 30 000 netto. Sądzę, że skusiłbym się zawołać i więcej. Świetna na brand i idealnie wpasowuje się w obecne trendy. Zawsze warto zawołać największą kwotę jaka chodzi po głowie i ewentualnie zejść z ceny. Wyjście z propozycją 4000zł jak tutaj kolega sugeruje jest zamknięciem się na większą kwotę, która może mieścić się w budżecie kupującego, a przy tak dobrej domenie jest to bardzo prawdopodobne.
×