Skocz do zawartości

apze

Administrator
 • Zawartość

  4 359
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  58

Zawartość dodana przez apze

 1. apze

  Zrealizowane opcje

  Kiedyś miałem domenę strzelby.pl. Ponad 10 lat temu. A jeszcze ze 3-4 lata temu opcję na nią. Pamiętam, że przechwyciłem w tym samym okresie pistolety.pl, którą mam do dziś. Zdaje się, że była w tym pakiecie także inna domena o podobnej tematyce i jeżeli mnie pamięć nie myli puścił je wszystkie trzy jeden podmiot. Dodam, że w tamtym okresie by przechwycić takie piękne domeny wystarczyło odświeżać stronę az.pl co 5 sekund za pomocą wbudowanej funkcji w przeglądarce Opera.
 2. Proszę mieć na uwadze, że to nie jest dział odpowiedni do rozmów na temat wycen domen. Proszę również bez OT.
 3. doctors.pl komandor.pl bialezeby.pl quick.pl matury.pl taksi.pl ropanaftowa.pl sportyzimowe.pl wrozenie.pl wyborysamorzadowe.pl 10 opcji za 100zł w komplecie. Transakcja AM.
 4. apze

  Saturn.pl

  Właśnie dowiedziałem się nieoficjalnie z KW, że adres saturn.pl został sprzedany na licytacji, która odbyła się 30.11.2011. Niestety nie można uzyskać oficjalnie kwoty, wiadomo jednak, że było to minimum 600.000zł brutto. Ponadto przypuszczam, że zainteresowany był tylko jeden więc licytacja prawdopodobnie zakończyła się na cenie startowej. Pozostaje jedynie obserwować whois i czekać na pojawienie się w nim takiego oto wpisu: Media Saturn Holding Sp. z o.o.
 5. wzdecia.pl masarz.pl euroservices.pl Transakcja AM lub Premium. Po 150zł netto sztuka.
 6. apze

  Domeny, których nie będę opłacał.

  Proszę o niezamieszczanie w wątku domen z założonymi opcjami oraz tych, dla których trwają aukcje.
 7. apze

  Sygnaturka (podpis) na di.pl

  A więc się wypowiem. Podczas prac nad zmianą skryptu myśleliśmy o tej kwestii i taka decyzja była celowa. Nie jest to przeoczenie. Tego nie widać, bo na bieżąco usuwamy spamerów, ale to poważny problem pomimo coraz to nowszych zabezpieczeń. Na forum każdego dnia pojawia się masa kont tworzonych pod SEO, konta botów i jest to dla nas duże wyzwanie, by ręcznie sprostać temu zadaniu. Skrypty i filtry nie są idealne. Kto uczestniczy w dyskusjach na innych forach wie do jakiego poziomu spamu może to doprowadzić. Niezależnie od nofollow/dofollow każde ograniczenie jest ewidentnie na plus w przypadku kwestii spamerskich. Nie sądzę też, żeby to przyczyniło się umierania forum.
 8. apze

  Uwaga na literówki!

  filmy.pl https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3314142&newsletter=1
 9. apze

  Nowy wygląd forum

  Daj screen.
 10. apze

  5p.pl

  Nie chciałem do tego nawiązywać, ale na przykładzie moich dotychczasowych domen z dwoma znakami również mogę stwierdzić że jedna oferta rocznie, maks dwie to wszystko co mnie spotkało.
 11. apze

  5p.pl

  Jak widać powyżej, trochę odstaję od reszty pod względem oceny domen 2znakowych Nie będę się rozpisywał o powodach takich wysokich kontrofert z mojej strony, ale nie każde negocjacje traktuję tak samo. Czasami w domu są większe wydatki, innym razem na giełdzie pojawia się lepsza domena pod inwestycję, a jeszcze innego dnia w tygodniu, gdy sprzeda się kilka domen po prostu nie ma potrzeby sprzedaży i można przesunąć horyzont wyjścia inwestycji stawiając wszystko na jedną kartę. Prawda jest jednak taka, że chyba nie udało mi się nigdy przekroczyć 20k za domenę 2znakową, choć nie mam pewności - pamięć zawodzi. Na pewno sprzedałem dwie po 10-20k, kilka po kilka tys, i około 10 do 1k. Szukam teraz postu w historii, ale nie mogę się doszukać; mianowicie kiedyś wklejałem link do postu gdzie takie domeny (rezerwacje na te domeny) oddawałem za darmo. Chyba ze 20 w ten sposób znalazło nowego właściciela. Rok 2005 zdaje się.
 12. apze

  Zrealizowane opcje

  butle.pl
 13. Dla mnie wartościowa jest ankieta o tyle, że sporo na niej zaznaczeń "0". Dzięki temu można wywnioskować jak wiele jeszcze przed nami.
 14. Kilka miesięcy temu sprzedałem kilka milionów sztuk zakupionych kilka lat temu. Miałem trzymać do 1USD/sztuka ;/
 15. apze

  Zrealizowane opcje

  likwidacjaszkod.pl
 16. apze

  Nowa strona NASK

  Jest też nowy profil: https://www.facebook.com/Rejestr-domeny-pl-1759033354401596/ Jak na firmę IT, w dodatku z rynku domen, nazw internetowych spodziewałbym się lepszego adresu fanpage. Krótszego!
 17. apze

  Zrealizowane opcje

  privateequity.pl
 18. Poszukuję osoby, która wykona autorski czytnik RSS webowy. Miło by było gdyby działał również pod mobile, lecz nie jest to konieczne. Nie mam na myśli prostego kodu - przeciwnie, chciałbym by program obsługiwał kilka reguł.
 19. apze

  www.sex.pl

  Panowie. Temat uważam za wyczerpany. Sprzedając sex.com.pl nikt by nie prosił autora o podkreślenie, że sprzedaje subdomenę. Osoby czytające ogłoszenie na di.pl z pewnością będą świadome zakupu po zapoznaniu się z tą dyskusją.
 20. wzornictwo.pl rzezba.pl paragon.pl pogoria.pl konsorcjum.pl Komplet 150zł
 21. apze

  tabletka.pl

  tabletka.pl Do uzgodnienia.
 22. apze

  Zrealizowane opcje

  Właśnie zrealizowały mi się 3 opcje w 3 sekundy: erka.pl swiatzdrowia.pl tabletka.pl Ten sam podmiot puścił właśnie swiatmedycyny.pl oraz diagnoza.pl - gratuluję właścicielom.
 23. apze

  Nowy wygląd forum

  Mi też się trochę nie podoba. Wygodniej korzysta się z forum po kliknięciu CTR + "-" czyli na 90%.
×