Skocz do zawartości

Pan_Grzegorz

Użytkownik
 • Zawartość

  4004
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  42

Ostatnia wygrana Pan_Grzegorz w Rankingu w dniu 15 Styczeń

Pan_Grzegorz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

643 Excellent

O Pan_Grzegorz

 • Tytuł
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

48767 wyświetleń profilu
 1. Pan_Grzegorz

  Zabawne ilustracje.

  Szukam pomysłowej osoby, której można zlecić tworzenie zabawnych ilustracji. Nie mam na myśli odzwierciedlenia humoru za pomocą samego obrazu jak np. karykatura, ale zestawienie obrazu z tekstem. Przykład mogą stanowić rysunki na poniższych stronach: https://www.facebook.com/bohater1/ https://www.facebook.com/panibukowapl/?eid=ARBJVzz6U5rJLrPeP0JlidSWvL-W4ge3sfSWvHyeOyFRegRTDgtJrC19XgxtaYhtsRxU50x0aZN1BTXo Jeżeli znacie kogoś kto tworzy takie rzeczy lub podobne strony to proszę o informację. Jeżeli ktoś z użytkowników jest gotowy podjąć się takiego zlecenia proszę o kontakt - wymagane portfolio i umiejętność wyceny swojej prac(nie interesuje mnie humor polityczny, a taki dotyczący dnia codziennego). Jeżeli wiecie gdzie szukać podobnych artystów to podpowiedzcie. Z góry dziękuję.
 2. Pan_Grzegorz

  Top100 największych sprzedaży ccTLD w 2018

  Nie zaprzeczam, że hiszpańskojęzyczne dobrze się sprzedają ponieważ nie mam żadnych informacji na ten temat, nie śledzę rynku, dlatego pytam. Niestety wszystkie .co, które widzę na liście to nazwy własne(ponadnarodowe projekty) lub angielskie keywordy. Może coś przeoczyłem.
 3. Pan_Grzegorz

  Top100 największych sprzedaży ccTLD w 2018

  Nie chciałbym wchodzić zbytnio w polemikę Alexis, ponieważ zapewne polegnę, w końcu to Ty jesteś milionerem, ale czy to nie było czasem tak, że w prawdzie promowałeś inwestycję w .co, ale te hiszpańskojęzyczne? Jakoś mało rzucają się w oczy sprzedaże hiszpańskojęzycznych .co na tej liście, sporo ich tam było?
 4. Pan_Grzegorz

  IDN-jednoliterowe

  Jest to przykład domen, które nie sposób wykorzystać do żadnego dochodowego biznesu. 10 lat temu takie okazy, podobnie jak jakieś dziwne, niszowe generyki krążyły z konta na konto i zapisywały się na listach sprzedaży. Niestety kapitał do ich zakupu pochodził z przerzucania tych kartofli, a nie był zasilany przez klientów końcowych, gdyż zwyczajnie tego typu domeny nie nadają się do rozsądnego zagospodarowania. IDN to para do już istniejącego non-IDNa, a nie samodzielna domena, jednoliterowy IDN nie jest parą z niczym.
 5. Pan_Grzegorz

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Jeżeli nie prowadzą biznesu nakierunkowanego na rozrywkę i przedmioty zbytku to słabo robią, Fb dziś to już nie Fb z przed 5 lat, jako narzędzie marketingowe słabo się sprawdza, ograniczanie zasięgów, treści dostosowane do post-Millenialsów i nieprzewidywalny sposób zarządzania.
 6. Pan_Grzegorz

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Z domainerami jest jak z taksówkarzami, albo dziennikarzami - mało który pojmuje, że świat się zmienia i trzeba dostosować się do nowej rzeczywistości.
 7. Na co czekasz? Dlaczego nie zaczniesz akcji?
 8. Pan_Grzegorz

  telemed.pl

  telemed.pl Dobra okazja na inwestycję: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2401259
 9. Pan_Grzegorz

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Za jaką kwotę sprzedała się ii*pl?
 10. Pan_Grzegorz

  kolektorysloneczne.pl

  nieaktualne
 11. Pan_Grzegorz

  Uwaga na literówki!

  o proszę ładne portfolio generyków można zbudować tanim kosztem
 12. Pan_Grzegorz

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Ciekawe, czy czeka nas wysyp podobnych ofert?
 13. Pan_Grzegorz

  Koniec domen?

  Osobiście nie rozumiem dlaczego niektórzy tak się boją tego Google(w domyśle wyszukiwarki, a nie korporacji). Przecież na na chwilę obecną Google nie jest już żadnym królem, a tym bardziej właścicielem infrastruktury całego Internetu, a staje się jedynie jedną z wielu aplikacji. Kolej rzeczy jest taka, że urządzenia mobile wypierają stacjonarne, treści video i zdjęcia wypierają tekst, a aplikacje strony internetowe, a domena jest jedynym łącznikiem tego wszystkiego. Dla wielu stron nawet całkowicie zniknięcie z Google nie miałoby większego znaczenia i ten trend będzie się nasilał. Opieranie marketingu o wyszukiwarkę to już echo minionej epoki.
 14. Pan_Grzegorz

  Koniec domen?

  Bardzo wartościowy artykuł, warto było go podlinkować.
×