Jump to content

Pan_Grzegorz

Użytkownik
 • Content Count

  4059
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Pan_Grzegorz last won the day on May 1

Pan_Grzegorz had the most liked content!

Community Reputation

699 Excellent

About Pan_Grzegorz

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

49366 profile views
 1. Również uważam, że wykorzystanie domeny w branży o której pisze pshemec byłoby ciekawym zabiegiem. Wg mnie 10 tys. to dobra cena dla obu stron.
 2. Oczekiwałbym kwoty na poziomie 20-30 tys. PLN.
 3. Daleko mi nawet do marzenia o sprzedaży w cenach o jakich niektórzy piszą, więc nie mam o czym się wypowiadać, inna kwestia że nie widzę powodów żeby spodziewać się sprzedaży powyżej kilkudziesięciu tys. zł i to przedział nisko-średni, chyba że domena ma istotny ruch. Wówczas można by myśleć jak istotna jest to wartość na podstawie generowanych zarobków. Po prostu można zakładać, że to dobra literówka, ze stałym, branżowym ruchem, który któś może chcieć wykorzystać.
 4. Masz jakieś informacje o kliencie, który zamierza wyłożyć taką sumę? Ja nic o tym nie wiem. Dla mnie to ładniejsza dwuliterówka i nic więcej, jeżeli nie ma znacznego ruchu, a jeżeli takowy posiada to zmienia to obraz sytuacji proporcjonalnie do tego ruchu. Poza tym skąd wiesz, że ruch jest randomowy? Może dla kogoś to jest ruch branżowy.
 5. Pierwsze co należy zrobić to sprawdzić ruch, w tym wypadku może on znacznie wpłynąć na wartość.
 6. Mam podobne zdanie, ładna domena, poinformuj mnie gdyby trafiła na aukcję.
 7. Sam sobie na to odpowiedz, po prostu widzę pewien powiew świeżości na rynku.
 8. Wydaje mi się Panowie, że zbyt szybko skreślacie projekt. W co.pl też mało kto wierzył. Przede wszystkim te domeny wyglądają naprawdę interesująco. ".pl." w środku nazwy tworzy pewną symetrię, jakby rozdzielając dwa keywordy. Wygląda to oryginalnie i nowatorsko, zachęca do wejścia na stronę choćby z ciekawości.
 9. Nie wiem, czy spadek ruchu, ale spadek ilości ofert na pewno, choć AM pewnie ma inne dane.
 10. Odnośnie tej nowej funkcjonalności z prośbą o sprzedaż na raty coś jest nie tak od początku do końca. Dostaję widomość z informacją: Nie widzę od kogo jest ta prośba, nie mam możliwości kontaktu. Przecież w praktyce warunki ratalne ustala się podczas negocjacji. Jedyne możliwości jakie mi pozostały to odrzucenie oferty lub tworzenie jakiegoś schematu domyślnego. Ludzie, zróbcie tak jak wcześniej, żeby można było normalnie się skontaktować z człowiekiem i ustalić warunki. Teraz odrzuciłem ofertę i nie mam możliwości kontaktu do kupca, porażka na całej linii.
 11. Maile odnośnie ofert i kontrofert jak dla mnie są priorytetowe, często wchodzą tu w grę większe sumy i dobrze mieć takie potwierdzenie operacji na mailu, a nie tylko gdzieś w systemie. Nie likwidowałbym tego, a co najwyżej zrobił opcjonalne.
 12. U góry pojawia się tabela Wolne domeny, a poniżej Najważniejsze domeny i dodatkowo większość osób będzie musiała przewinąć stronę żeby to zobaczyć, gdzieś po boku Domeny na giełdzie. To co jest u góry jest opcją pierwszego wyboru i kupujący dostaje tutaj największy chłam - dajecie komunikat: po co masz przepłacać na giełdzie wybierz coś z wolnych domen. Rozumiem promowanie siebie jako rejestratora, ale chyba Aftermarket to głównie giełda domen, a przynajmniej tak było do tej pory, bardzo krótkowzroczna strategia i kolejny strzał w domainerów.
 13. Podczas składania oferty w aukcji wyskakuje okienko potwierdzające chęć złożenia oferty, są 2 opcje Tak i Nie, uważam że Tak powinno być po lewej stronie, a nie po prawej - tak jest intuicyjnie i w większości stron,programów, aplikacji, itd. Jeżeli ktoś podejmuje działania szybko i intuicyjnie to przejdzie do kolejnej operacji, myśląć że zatwierdził ofertę.
 14. Niesłuchane rzeczy dzieją się na moim koncie, patrzę na stronę Aftermarket, nie podejmowałem żadnych działań i nagle samo z siebie pojawia się kilkaset zamówień do opłacenia. Już nie pamiętam liczb bo zaczęły się one co chwilę zmieniać, 600, 480, 320, 225, 160, itd. Zatrzymało się na 20 i taka cyfra widnieje w ikonie, a na liście nie ma niczego. Mam nadzieję, że podobnie nie będzie z pieniędzmi i domenami.
×