Skocz do zawartości

Pan_Grzegorz

Użytkownik
 • Zawartość

  3 969
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Ostatnia wygrana Pan_Grzegorz w Rankingu w dniu 2 Maj

Pan_Grzegorz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

598 Excellent

O Pan_Grzegorz

 • Tytuł
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

47 420 wyświetleń profilu
 1. Zobaczcie tę aukcję...

  Tak mało zabrakło do sprzedaży, o parę groszy nie mogą się dogadać, kupujący wziąłby chwilówkę i byłoby po sprawie.
 2. systemy płatności/USA, UK

  Być może szanowni forumowicze zechcą poradzić w jaki sposób najlepiej zorganizować otrzymywanie wpłat/donejtów od użytkowników z USA, UK, Kanady, Irlandii, Australii. Podmiot otrzymujący z Polski, cel jak najprostsze przekazanie pojedynczych wpłat z w.w. krajów, najlepiej tak aby wpłacający nie wiedzieli że środki trafiają do Polski. Najchętniej z pominięciem serwisów typu Patronite. Czy możecie polecić inne sposoby niż Paypal oraz Bitcoin? Interesuje mnie również stopień popularności Paypal, szczególnie w USA oraz UK. Będę wdzięczny za porady.
 3. bet-online.pl

  bet-online.pl Sprzedam domenę. Cena 300 zł. + 50 zł.(odnowienie) netto. Kontakt PW lub AM.
 4. czy bitcoiny zagrażają domenom?

  Temat to skrót myślowy, a pytanie bardzo zasadne , w jak dużym stopniu pojawienie się nowej możliwości inwestycyjnej jest w stanie wpłynąć na opłacalność inwestycji w domeny? Czy wartość użytkowa domen gwarantuje opłacalność inwestycji w nie jeżeli doszłoby do znacznego odpływu kapitału spekulacyjnego? Odnośnie głównego tematu. Dylematy szczególnie istotne dla nowych domen i domen globalnych, w mniejszym stopniu dotykają polski rynek. Na chwilę obecną moim zdaniem bardziej istotnymi czynnikami są: sytuacja gospodarcza i kierunek rozwoju internetu, szczególnie social media. Osobiście upatruję pewnej szansy dla domen wraz z rozwojem social media, szczególnie z pojawieniem się konkurencji dla FB(zmiana trendów z FB jako głównego kanału komunikacji, na własną stronę, a FB jedynie jednym z kanałów komunikacji, obok Instagrama, Snapchata, itd.) oraz marginalizacji pozycjonowania.
 5. czy bitcoiny zagrażają domenom?

  Co głupiego jest w tym temacie?
 6. Zrealizowane opcje

  Te domeny chyba należały do domainera? Przeoczenie?
 7. Czy to forum umiera?

  Zaskakujące jest to, że nie tak mało, a tak dużo osób jeszcze utrzymuje się na tym rynku. Większość osób nie ma żadnego pojęcia i nie potrafi uzasadnić dlaczego ktoś miałby kupić od nich domenę. Mało tego sami uważają, że dobra domena jest niepotrzebna, wystarczy przeczytać wyceny: "domena słaba, tylko pod własny projekt, na sprzedaż się nie nadaje." Skoro własna strona może stać na jakimś guano, to dlaczego cudza nie? Wszystko ma swoją przyczynę, czasy przerzucania z rąk do rąk gorących kartofli się skończyły, jeżeli ktoś podejmował zbyt wiele złych decyzji to się poparzył. Jeżeli ktoś jest naiwny i podnieca się tym ile to tysięcy procent można zarobić na jednej domenie nie biorąc pod uwagę całości to odpada z gry.
 8. Moja sugestia odnośnie funkcji "chat"

  Wam też przyblokowało logo di oraz ikonki Skrzynki odbiorczej i Powiadomień od kiedy zaczęły wyskakiwać te wkur*** dymki z czatem?
 9. Zrealizowane opcje

  Widzę, że domena właśnie zmieniła właściciela. To świetny adres, chyba mocno nie doceniony na tym forum sądząc po liczbie polubień.
 10. TaniePozyczki.pl

  Jedna z lepszych domen w tej branży, słowo pożyczki wg mnie jest lepiej odbierane niż kredyty, "tanie" jak najbardziej pasuje do podmiotu, łatwo wymówić i zapamiętać. Liczyłbym na średnią kwotę pięciocyfrową minimum.
 11. intro*pl klubbiznesu*pl ready*pl sparrow*pl tomato*pl

  Chyba czas na rozwiązanie zagadki.
 12. naturalna.pl

  Również liczyłbym na ok. 20 tys.
 13. 50groszy.pl 50gr.pl

  Wymyślanie nazw pod wyimaginowane projekty, które ma zrealizować ktoś inny to zdecydowanie nie jest dobra droga.
 14. intro*pl klubbiznesu*pl ready*pl sparrow*pl tomato*pl

  Nie wiem, ale to dobra sprzedaż. Jeżeli przewidziana jest jakaś nagroda za najtrafniejszą odpowiedź to strzelam 18.000 zł.
 15. Sok.pl

  Szczerze mówiąc sensu w porównywaniu potencjału kupców nie widzę, owszem zarówno przy kawa i sok mogą to być duże podmioty - koncerny, ale potencjał w wykorzystaniu tych domen jest nieporównywalny, a to chyba jest ważniejsze przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Dla koncernów produkujących soki taka domena prawdopodobnie będzie jedynie uzupełnieniem gdyż najważniejsze jest promowanie własnej marki, natomiast tematyka kawy jest tak szeroka, że umożliwia tworzenie społeczności, poprzez ciągłe dostarczanie jej wiedzy i zupełnie inny sposób prowadzenie marketingu, inne jej wykorzystanie mogłoby być marnotrawstwem. Zgoda, co do tego że wcale nie musi to tak rażąco wpływać na poziom ceny, jednak tutaj największym mankamentem jest liczba pojedyncza w domenie sok*pl, która mocno obniża jej potencjał cenowy. Takie są przynajmniej moje odczucia.
×