Skocz do zawartości

Pan_Grzegorz

Użytkownik
 • Zawartość

  3 997
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  40

Ostatnia wygrana Pan_Grzegorz w Rankingu w dniu 7 Wrzesień

Pan_Grzegorz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

629 Excellent

O Pan_Grzegorz

 • Tytuł
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

48 459 wyświetleń profilu
 1. Pan_Grzegorz

  kolektorysloneczne.pl

  nieaktualne
 2. Pan_Grzegorz

  Uwaga na literówki!

  o proszę ładne portfolio generyków można zbudować tanim kosztem
 3. Pan_Grzegorz

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Ciekawe, czy czeka nas wysyp podobnych ofert?
 4. Pan_Grzegorz

  Koniec domen?

  Osobiście nie rozumiem dlaczego niektórzy tak się boją tego Google(w domyśle wyszukiwarki, a nie korporacji). Przecież na na chwilę obecną Google nie jest już żadnym królem, a tym bardziej właścicielem infrastruktury całego Internetu, a staje się jedynie jedną z wielu aplikacji. Kolej rzeczy jest taka, że urządzenia mobile wypierają stacjonarne, treści video i zdjęcia wypierają tekst, a aplikacje strony internetowe, a domena jest jedynym łącznikiem tego wszystkiego. Dla wielu stron nawet całkowicie zniknięcie z Google nie miałoby większego znaczenia i ten trend będzie się nasilał. Opieranie marketingu o wyszukiwarkę to już echo minionej epoki.
 5. Pan_Grzegorz

  Koniec domen?

  Bardzo wartościowy artykuł, warto było go podlinkować.
 6. Pan_Grzegorz

  ochronadanych.pl

  ochronadanych.pl Domena z dużą ilością ofert i zapytań, nie tylko w ostatnim czasie. Promocyjna cena 15 tys. zł. netto, obowiązuje jedynie przez kilka dni. https://www.aftermarket.pl/domena/ochronadanych.pl?nostat=1&test_a=1&utm_source=direct_entry
 7. Pan_Grzegorz

  chrystus.pl

  Dla przykładu taki kanał: https://patronite.pl/langustanapalmie jest wspierany kwotą ~50 tys. zł/msc. tylko na samym Patronite, więc są osoby których taka rozrywka interesuje i są jeszcze w stanie za to płacić. Potencjał i możliwości zarobku widzę ogromne, ale sama domena do mnie szczególnie nie przemawia. Moim zdaniem warta jedynie kilka procent wartości np. domeny jezus*pl, czyli jakieś kilka tys. (bliżej 10 tys.) PLN.
 8. Pan_Grzegorz

  inwestycjepremium.pl

  Inwestycje są generalnie tym lepsze im są bardziej opłacalne i to właściwe kryterium ich oceny. Sam przedmiot inwestycji żadnego "prestiżu" nie dodaje. Gdybym zobaczył taką domenę pomyślałbym o sprzedaży szkoleń grupie naiwniaków, mnie taki adres zdecydowanie odstrasza, ale szanse na sprzedaż oczywiście jakieś tam są.
 9. Pan_Grzegorz

  Buticzanka.pl

  Ja mimo wszystko dałbym jej szansę, śledząc jak będzie kształtował się rynek. Oferta na kilkaset PLN do czasu odnowienia by mnie zadowoliła.
 10. Pan_Grzegorz

  okno.pl

  okno.pl Sprzedam opcję za 100 zł. netto + odnowienie.
 11. Pan_Grzegorz

  bronbezpozwolenia.pl

  Można by stworzyć jakiś format zarabiania wokół tematu, nie koniecznie polegający na sprzedaży, a raczej dostarczaniu informacji, a zatem byłby i sens zakupu takiej domeny.
 12. Pan_Grzegorz

  czarnoprochowa.pl

  Wg mnie zbyt szczegółowa i mało mówi niezorientowanym w temacie. Znacznie lepiej sprawdzają się inne frazy typu "legalna broń", stwarza to pewien przekaz i możliwości rozszerzenia tematu, a tutaj z góry zamykasz się jedynie w obrębie broni czarnoprochowej. Kiepska opcja jeżeli weźmiemy pod uwagę możliwość liberalizacji dostępu.
 13. Pan_Grzegorz

  posesja.pl

  Całkiem ciekawa domena, nie sprzedawałbym poniżej kilkudziesięciu tys. zł(20-30tys.).
 14. Pan_Grzegorz

  Jak zakwalifikować nazwę domeny ?

  domain hack
×