Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  75

vul last won the day on June 7

vul had the most liked content!

Community Reputation

902 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

22244 profile views
 1. Do wystawienia na parking i sprawdzenia jaki mają faktyczny ruch nie potrzebujesz ani "Wujka Google" ani porad. Sprawdź a potem będziemy pisali o szczegółach.
 2. Ogłoszenie dla osób, które poszukują faktycznego ruchu (bez botów, nabijania i inkszych takich). Paczka 415 domen, które od początku tego roku do teraz wygenerowały ruch na poziomie 75300 uu. Domeny są wszystkich możliwych kategorii, począwszy od literówek (smasung*pl, wikipedai*pl, faceboik*pl, zalykaj*pl), idąc przez finansówki/brandable (bramkowo*pl, forumchwilowki*pl, elixir-sesje*pl) a na domenach po szkołach/parafiach kończąc. Totalny misz masz ale możliwe, że gdzieś tam czają się perełki Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego, pewnego ruchu pod swoje projekty i pomysły to zapraszam na priv. To pierwszy z katalogów, który mam na sprzedaż ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak coś to mogę załatwić tego znacznie więcej ale kwestia indywidualnych ustaleń. Najlepiej bym to sprzedawał w paczkach albo od razu całość ale jakby ktoś bardzo chciał jakąś konkretną tematykę czy konkretną ilość ruchu z tej paczki to mogę pobawić się i "zważyć" odpowiednią ilość. Piszcie jak coś na priv. edit: w sumie o czymś zapomniałem to teraz dopisuję. Ruchu od początku będzie znacznie więcej ponieważ bardzo duża liczba domen z tego katalogu była przez kilka miesięcy podpięta do programów partnerskich i PC nie zapisywał statów wtedy. Sporo też tam mam domen o tematyce filmowej a swego czasu mocno to promowałem w PP. Więc myślę, że spokojnie można dołożyć ~30000 uu które jakby "pochłonęły" programy partnerskie.
 3. dieselforum.pl Domena po kilkuletnim forum na temat silników Diesla i nie tylko (screen). Ruch 50-60uu/dzień. Jak ktoś potrzebuję taką tematykę lub ma pomysł i możliwości zagospodarowania to zapraszam- z pewnością się dogadamy. Pisać na priv. Domena świeża, cały rok można korzystać.
 4. Jeżeli domena z ruchem ma zerowy lub minimalny CTR to dobieram słowa kluczowe i bardzo często pomaga (chociaż nie zawsze). Najlepszy theme wg. mnie: CleanPeppermint
 5. Sprawdziłem teraz testowo i nie mogę odbierać wiadomości dla moich domen. Gdy chciałem się skontaktować wyskakuje takie info: Gdzie się to zmienia w panelu aby można było się skontaktować ze mną?
 6. Jak się sprawdza masowo domeny (https://www.aftermarket.pl/Domain/Check/) to nie można ich potem zaznaczać/wybierać. I druga kwestia: nie jest to przyjazne narzędzie dla hurtowników ponieważ kopiując nazwy domen wraz ze statusem i wklejając gdziekolwiek (np. chcąc zbadać wolne domeny pod względem wybranych parametrów) nie jest to "zbite" w jedną linijkę. Tworzy się kilka linijek. Dałoby to radę zmienić żeby było tak jak w starej wersji?
 7. ~1-3 uu/dziennie każda wg PC jak miałem przez chwilę
 8. Podbijam i informuję o cenie. Obydwie domeny w komplecie za 150 zł netto. Zainteresowanych zapraszam.
 9. Nie, nie czyści (screen). Chodzi mi o takie działanie jak było wcześniej- podaję tekst dowolny z domenami i w wyniku mam same domeny.
 10. Czy w nowym AM jest gdzieś czyściciel domen? Bo nie umiem znaleźć.
 11. Zapytam: co stoi na przeszkodzie aby na życzenie klienta przywrócić starą, dobrą wersję AM? Wszystko już jest, działa i jest obyte. Myślę, że to kwestia kilku kliknięć i kolejna duszyczka będzie zadowolona. Nie wiem czy jest sens tracić tyle czasu i nerwów na przyswajanie nowej wersji zamiast zająć się pracą. Latami szło dobrze i nie było problemu, domeny chyba się sprzedawały prawda? Nowych rejestracji i odnowień w AM chyba też nie brakowało. Taka refleksja na dzisiejszy poranek. Dziękuję i pozdrawiam.
 12. BartX

  tobie już działają PM ?

  1. Show previous comments  1 more
  2. BartX

   BartX

   trochę Ci Am namieszał, nie

    

  3. vul

   vul

   Ty mi piszesz na aktualizacji statusu- wszyscy mogą zobaczyć o czym piszemy :D

   Pisz priv jak coś :P

    

   Tak- trochę namieszali. Stara wersja lepsza była.

  4. damien

   damien

   No, trochę widzimy. :) I to na boku forum się pojawia :D

 13. Aha, to zwracam honor- myślałem, że dotyczy nazwy sprzedającego
 14. Rozumiem i wierzę. Ale u mnie się nic nie zmieniło. W dalszym ciągu mam taki sam jak zawsze. Login wybrałem zupełnie inny.
 15. Włączyłem odpowiednią opcję i widzę, że mój nick na giełdzie jest taki sam jak zawsze. Mimo, że ustawiłem inny login to nic się nie zmieniło. Gdzie widzisz, że pozmieniały się loginy domainerów na giełdzie? U mnie to nie zadziałało. Nie wiem dlaczego. Z tego co widzę to można tylko zobaczyć jakie domeny zostały wystawione na sprzedaż i ile transakcji zostało w danym okresie sfinalizowanych. Więcej informacji nie ma. Chyba, że źle patrzę. O co dokładnie Ci chodzi w tym "kompletny spis wszelkich wydarzeń na koncie od jego zarejestrowaniu na giełdzie"?
×