Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

vul last won the day on September 30

vul had the most liked content!

Community Reputation

913 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

22994 profile views
 1. vul

  Ciekawe artykuły o domenach

  Być "partnerem weekendu" w gazeta.pl to już z góry musi być masakra. Szkoda komentować.
 2. vul

  Sedo

  Co dokładnie Cię interesuje?
 3. Dziwne, bo whois wskazuje, że jednak została przechwycona a poprzedni abonent stracił prawa <screen>
 4. vul

  Sprzedaż przez SEDO

  Ostatnimi czasy dosyć często się to zdarza na ParkingCrew. Powodów może być kilka, nigdy tak naprawdę nie wiemy co za tym idzie. Nowy layout sprzedaży SEDO nie ma w sumie nic wspólnego z parkowaniem u nich- LP parkingu wygląda tak samo. Sprawdzałeś współpracę z PC w temacie parkowania? Robiłem kilka razy testy i zawsze wychodziło, że SEDO gorzej płaci. Faktem fakt było to już jakiś czas temu ale wątpię, że coś się zmieniło na plus. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
 5. Dobre parametry domeny zawsze w dobrej cenie.
 6. Super domena o dużym potencjale. W sumie generyk; rynek bardzo bogaty. Problem w tym, że zapomniałeś odnowić/zarejestrować tej domeny. Jest wolna- masz jeszcze czas.
 7. vul

  t-onlie.de

  Podbijam i zapraszam zainteresowanych. We wrześniu domena (do obecnej chwili) wygenerowała 1979uu i zarobek $8,06. Trzy dni nie była podpięta pod parking a kierowała na pewien PP. Można więc już stwierdzić, że miesięcznie generuje na 100% 2300uu/$10 (na parkingu). Zapraszam na priv zainteresowanych.
 8. Przed zainicjowaniem transferu zmień dane abonenta domeny z Twoich na "Twoje".
 9. Minął rok od powyższego. Dwa miesiące temu zacząłem wytężoną pracę mającą na celu zwiększenie zarobków z parkingu. Użyłem do tego celu mojego softu, doświadczenia i kwoty 7600 zł. Efekt: zwiększyłem swoje portfolio o 838 domeny (wszelkiej maści rozszerzenia) i dochody miesięczne o min. $350-400. Nie liczę "niespodzianek parkingowych" i ew. przyszłych sprzedaży. Włożone środki zwrócą się na 100% po około 5,5-6 msc. Może szybciej- nigdy nic w parkingu/domenach nie wiadomo. Czy warto?- niech każdy sam sobie odpowie. Dla mnie najważniejsze to fakt nabycia nowej wiedzy opartej nie na suchej analizie czy gdybaniu a realnych "eksperymentach". I z góry przyznam- szedłem zupełnie nową dla mnie ścieżką. Obecnie pracuję nadal, nie zamierzam zostawiać tematu. Takie info dla zainteresowanych tematem parkowania w 2019. edit: literówki w tekście
 10. vul

  ParkingCrew dziwna akcja

  Czy macie też takie przypadki: screen? Czym to wg Was jest spowodowane? Z chęcią poznam opinie.
 11. vul

  t-onlie.de

  t-onlie.de Ruch 100% DE więc jak ktoś potrzebuje albo ma pomysł wykorzystania to zapraszam na priv. 120-150uu/dzień będzie. Staty za wczoraj i dzisiaj do obecnego czasu: screen Dla niezorientowanych: to jest literówka jednego z większych niemieckich portali informacyjnych (~150-170 mln wejść / msc). edit: literówka największego niemieckiego portalu informacyjnego
 12. vul

  agroport.pl

  agroport.pl Ponad 10 lat było pod domenę jakieś forum rolnicze "screen". Ruch ponad 20uu/dzień (wg ParkingCrew). Wersja .com.pl w użyciu przez firmę (Port Darłowo). Oprócz tego zajęte .com, .eu. Miałem 2 zapytania już o domenę ale do niczego nie doszło. Być może potencjał jest- nie zastanawiałem się głębiej nad tematem. Zainteresowanych zapraszam na priv- cena do ustalenia.
 13. vul

  nur.com

  Źródło: namebio.com
 14. vul

  paypall.pl

  paypall.pl Ruch 5-10uu/dzień. Zainteresowanych zapraszam na priv.
×