Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

vul last won the day on February 26

vul had the most liked content!

Community Reputation

900 Excellent

About vul

 • Rank
  Nadworny Badacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

21924 profile views
 1. Sprawdziłem teraz testowo i nie mogę odbierać wiadomości dla moich domen. Gdy chciałem się skontaktować wyskakuje takie info: Gdzie się to zmienia w panelu aby można było się skontaktować ze mną?
 2. Jak się sprawdza masowo domeny (https://www.aftermarket.pl/Domain/Check/) to nie można ich potem zaznaczać/wybierać. I druga kwestia: nie jest to przyjazne narzędzie dla hurtowników ponieważ kopiując nazwy domen wraz ze statusem i wklejając gdziekolwiek (np. chcąc zbadać wolne domeny pod względem wybranych parametrów) nie jest to "zbite" w jedną linijkę. Tworzy się kilka linijek. Dałoby to radę zmienić żeby było tak jak w starej wersji?
 3. ~1-3 uu/dziennie każda wg PC jak miałem przez chwilę
 4. Podbijam i informuję o cenie. Obydwie domeny w komplecie za 150 zł netto. Zainteresowanych zapraszam.
 5. Nie, nie czyści (screen). Chodzi mi o takie działanie jak było wcześniej- podaję tekst dowolny z domenami i w wyniku mam same domeny.
 6. Czy w nowym AM jest gdzieś czyściciel domen? Bo nie umiem znaleźć.
 7. Zapytam: co stoi na przeszkodzie aby na życzenie klienta przywrócić starą, dobrą wersję AM? Wszystko już jest, działa i jest obyte. Myślę, że to kwestia kilku kliknięć i kolejna duszyczka będzie zadowolona. Nie wiem czy jest sens tracić tyle czasu i nerwów na przyswajanie nowej wersji zamiast zająć się pracą. Latami szło dobrze i nie było problemu, domeny chyba się sprzedawały prawda? Nowych rejestracji i odnowień w AM chyba też nie brakowało. Taka refleksja na dzisiejszy poranek. Dziękuję i pozdrawiam.
 8. BartX

  tobie już działają PM ?

  1. Show previous comments  1 more
  2. BartX

   BartX

   trochę Ci Am namieszał, nie

    

  3. vul

   vul

   Ty mi piszesz na aktualizacji statusu- wszyscy mogą zobaczyć o czym piszemy :D

   Pisz priv jak coś :P

    

   Tak- trochę namieszali. Stara wersja lepsza była.

  4. damien

   damien

   No, trochę widzimy. :) I to na boku forum się pojawia :D

 9. Aha, to zwracam honor- myślałem, że dotyczy nazwy sprzedającego
 10. Rozumiem i wierzę. Ale u mnie się nic nie zmieniło. W dalszym ciągu mam taki sam jak zawsze. Login wybrałem zupełnie inny.
 11. Włączyłem odpowiednią opcję i widzę, że mój nick na giełdzie jest taki sam jak zawsze. Mimo, że ustawiłem inny login to nic się nie zmieniło. Gdzie widzisz, że pozmieniały się loginy domainerów na giełdzie? U mnie to nie zadziałało. Nie wiem dlaczego. Z tego co widzę to można tylko zobaczyć jakie domeny zostały wystawione na sprzedaż i ile transakcji zostało w danym okresie sfinalizowanych. Więcej informacji nie ma. Chyba, że źle patrzę. O co dokładnie Ci chodzi w tym "kompletny spis wszelkich wydarzeń na koncie od jego zarejestrowaniu na giełdzie"?
 12. U mnie została ta sama nazwa co na starym AM pomimo, że ustawiłem nowy login. Dodatkowo teraz sprawdziłem i nie wiem czemu ale pisze mi takie coś: Gdzie to się zmienia aby było wszystko widoczne? Faktycznie na mojej ofercie sprzedaży domeny pisze, że sprzedający chce pozostać anonimowy. W sumie to opcja dobra ale z ciekawości pytam czy takie coś idzie zmienić?
 13. kasyno24.online Cena 2500 zł i robię deal. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 14. chwilowk.pl pozyczk.pl Sprzedam dwie finansowe literówki (chwilowka/i oraz pozyczka/i). W komplecie taniej. Obydwie wystawione na AM więc zapraszam zainteresowanych do składania ofert.
 15. vul

  Sex.sb

  Droga wolna, wystarczy zarejestrować [klik]
×