Jump to content

vul

Użytkownik
 • Content Count

  2,115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

vul last won the day on February 26

vul had the most liked content!

Community Reputation

894 Excellent

About vul

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  di.pl

Recent Profile Visitors

21,603 profile views
 1. Niekoniecznie. Można zastosować znów zasadę z sedo, że przy domenach zewnętrznych nie ma możliwości komunikowania się (ew. kilka prostych szablonów). Wtedy jest to jakby kolejny minus dla domen zewnętrznych (część osób z tego powodu przeniesie do AM aby mieć możliwość odbierania wiadomości/pisania z kupującym) a jednocześnie nie blokuje możliwości innym- "zewnętrznym" domainerom i odpada ten diabelski 1 gr Nie oszukujmy się- jak ktoś wystawi domenę zewnętrzną i dostanie ofertę od klienta to nie będzie anulował i czekał na odzew z innego kanału.
 2. A takie rozwiązanie jak w sedo.com? (personal ID, które wpisuje się w strefę DNS jako cname lub txt). Może takie coś? Nie znam się na tym od strony technicznej ale wiem, że takie coś tam praktykują i nie mają problemu ze sprzedażą domen.
 3. ekasyno.online hotcash.online forsa.online kobiety.online quattro.online griffon.online intershop.online bumerang.online Dobra oferta dla chcących zainwestować w domeny .online Lista domen, które mogę sprzedać w bardzo dobrych cenach. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to pisać na priv- dogadamy szczegóły. Możliwy zakup całej paczki- wtedy spory rabat. ---
 4. vul

  netlix.pl

  netlix.pl Sprzedam domenę netlix.pl (ruch ~30uu wg PC). Fajna literówka. Zapraszam zainteresowanych na PRIV.
 5. Przepraszam, że wyręczę Przemka ale z całą odpowiedzialnością mogę napisać- tak, w premium nie można "nagle" dołączyć do aukcji domeny przechwyconej.
 6. Jeżeli taka będzie możliwość to okay- układ sprawiedliwy.
 7. Widzę, że już działa to, że trzeba przenieść domenę do AM jeżeli chce się złożyć kontrpropozycję jako sprzedający. I powiem szczerze, że teraz to już zupełnie wolę aby nie było domen zewnętrznych Musiałem widocznie poczuć to na własnej skórze. Chciałem odpisać ze stosowną kontrpropozycją i odpowiedzieć na zadane pytanie ale system zwrócił mi uwagę abym najpierw przeniósł domenę. Wg mnie na jedno wychodzi bo aby cokolwiek zrobić to i tak trzeba mieć domenę w AM. Przeniosę, dam kontrę a klient odpisze: "aha, no to nie- za drogo". A znając życie to dowcipnisiów w stylu "dam 1 czy 50 zł i o coś zapytam tak dla śmiechu" będzie sporo... Do tego płacić za to 1gr dziennie za sztukę? Pozdrawiam
 8. Dokładnie. Jeżeli chodzi o globalne to masz rację- można to rozwiązać "kaucją" na poczet ceny kupna domeny. Zwłaszcza jeżeli chodzi o nowych użytkowników. Ze zweryfikowanymi i posiadającym "plusowe gwiazdki" niebezpieczeństwo nieopłacenia jest mniejsze. Kwestia już podejścia AM do tego tematu. edit: ew. tak jak to robi SEDO/escrow.com itp. Po prostu kupujący wpłaca całość na konto AM jako pośrednika sprzedaży i wtedy sprzedający ma 100% pewności, że otrzyma środki. Transfer domeny globalnej nie będzie wtedy żadnym problemem. Pozostaje jedynie kwestia rozwiązania "transfer lock XX dni" ale to również można na kilka sposobów rozwiązać.
 9. Wyjaśnij jeszcze raz co masz na myśli. Wg mnie pomysł @arexx'a jest dobry. Chodzi mu o to, że trzymasz domenę u innego rejestratora ale wystawiasz na giełdzie AM. Gdy masz klienta zainteresowanego zakupem to we własnym interesie jako sprzedający robisz transfer domeny do AM (nie płacisz przecież za tę operację). Gdy domena jest już w AM i support sprawdzi, że wszystko jest okay- następuje sfinalizowanie transakcji. Rozwiązanie wg. mnie bardzo ciekawe.
 10. Dużo przydatnych informacji
 11. chomiczkuj.pl naturalniespoko.pl krewetkiwakwarium.pl Sprzedam 3 domeny z ruchem. Staty (screen) z ParkingCrew z ostatnich kilkunastu dni. chomiczkuj.pl dziennie ~120uu naturalniespoko.pl dziennie ~200uu krewetkiwakwarium.pl dziennie ~90uu Kupując całość macie 400uu/dziennie zweryfikowanego ruchu. Wygasanie: chomiczkuj.pl [318 dni] naturalniespoko.pl [236 dni] krewetkiwakwarium.pl [273 dni] Domeny chomiczkuj.pl oraz krewetkiwakwarium.pl mają dość ciekawą historię (screen). Zapraszam zainteresowanych. Oferty składać od razu przez premium.pl (wszystkie domeny są na giełdzie) a wszelkie zapytania/sprawy inne tutaj na PRIV.
 12. Zapewne chodziło o to: https://hostit.pl/blog/671,nask-wycofuje-rezerwacje-domen.html
 13. okami-wydawnictwo.pl sp2lezajsk.com.pl aviopolska.pl labellarestauracja.pl front1945.cieszyn.pl twojekartylosu.pl charyzmatycy.pl barpremium.pl Domeny pod SEO*. Podaję niektóre staty (Majestic). Zachęcam do sprawdzenia pozostałych parametrów swoim softem. Wszystkie domeny mają ruch. Zapraszam zainteresowanych do kontaktu na PRIV. okami-wydawnictwo.pl TrustFlow: 19 CitationFlow: 17 Ext Back Links: 4119 Ref Domains: 12 Wpisy z archive.org: 15 Domena wygasa za: 266 dni sp2lezajsk.com.pl TrustFlow: 18 CitationFlow: 8 Ext Back Links: 33 Ref Domains: 14 Wpisy z archive.org: 29 Domena wygasa za: 333 dni aviopolska.pl TrustFlow: 17 CitationFlow: 9 Ext Back Links: 109 Ref Domains: 24 Wpisy z archive.org: 181 Domena wygasa za: 88 dni labellarestauracja.pl TrustFlow: 17 CitationFlow: 8 Ext Back Links: 89 Ref Domains: 23 Wpisy z archive.org: 36 Domena wygasa za: 145 dni front1945.cieszyn.pl TrustFlow: 14 CitationFlow: 16 Ext Back Links: 138363 Ref Domains: 9 Wpisy z archive.org: 19 Domena wygasa za: 324 dni twojekartylosu.pl TrustFlow: 13 CitationFlow: 11 Ext Back Links: 548 Ref Domains: 7 Wpisy z archive.org: 38 Domena wygasa za: 166 dni charyzmatycy.pl TrustFlow: 12 CitationFlow: 13 Ext Back Links: 6522 Ref Domains: 692 Wpisy z archive.org: 170 Domena wygasa za: 59 dni barpremium.pl TrustFlow: 12 CitationFlow: 11 Ext Back Links: 89 Ref Domains: 12 Wpisy z archive.org: 21 Domena wygasa za: 343 dni
 14. Podbijam. Cena KT tej domeny to 150 zł. Zainteresowanych zapraszam na PRIV.
 15. Wszystko działa poprawnie. Co do DNS'ów- przecież jak byk widać, że ma ustawione poprawne czyli od AM. Od kiedy to DNS'y mają związek z takim problemem? Prędzej to przekierowanie było ustawione błędnie. Oczywiście jeżeli w ogóle taki problem występował a nie była to kiepska reklama innej domeny
×