Jump to content

piotrekxk

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About piotrekxk

 • Rank
  Nowy
 1. BTC 250 USD edit. Chyba chwilowy błąd na jednej z giełd już naprawiony
 2. Jak na razie jest dobrze BTC rośnie kuponie po kursie 1.830 już ponad 2.000 dochodzi..
 3. Panowie, mam pytanie do bardziej obcykanych jeśli chodzi o BTC. Mianowicie jak pisałem wcześniej jestem dopiero początkujący, jeśli chodzi o giełdę. Chciałbym zainwestować parę tyś w BTC. Od razu mowie nie piszcie typu "ee ty początkujący daj sobie spokój" Nie. Wiem że jest ryzyko że można stracić wszystkie swoje pieniądze ok jestem przygotowany na taką ewentualność, trudno w końcu ryzyko musi być.Do tego jeśli chodzi o BTC to nic nie wiadomo jest to inwestycja w ciemno, także to doskonale wiem może upaść jak i wartość może wzrosnąć. Ale mam pytanie,gdyby ta Wirtualna waluta za kilka lat okazała się walutą realną, iż można nią będzie płacić normalnie jaką może mieć wartość? Ogólnie chciałem zapytać jakie macie teorię , bo wiadomo nikt tego nie wie, jak myślicie dokładnie ile tak Realnie może być wart 1 BTC? Czy może w przyszłości osiągnąć nawet MLN? Kilka lat temu można było zarobić teraz pieniądze niewyobrażalne inwestując w BTC, gdy jeszcze nie był tak popularny, pamiętam jak dziś gdy mój nauczyciel od Sieci mówił "Kiedyś ta Wirtualna waluta będzie popularna i będzie realną walutą". Teraz już jest bardzo popularna, co raz więcej ludzi w nią inwestują, i myślę, że teraz przez jakiś okres BTC będzie upadał będzie bardzo tracił gdyż niestety banki na tą chwile przerosła ta sytuacja takim kursem jaki nie dawno skoczył BTC. Musiała pęknąć bańka, gdyż narobiłoby to więcej szkód niż pozytywów.Ludzie którzy zainwestowali w BTC łyknęli haczyk przestraszyli się takim spadkiem i sprzedają, i będą sprzedawać, jak co raz to więcej ludzi wywali z swoich inwestycji BTC za kilka lat BTC będzie warty majątek. Taka moja teoria, jak na początkującego, może się myle, Dlatego jestem ciekawy, waszych opinii. Dziękuje
 4. Bitcoin jak na razie się utrzymuje co do góry zaraz w dół itp.. Trzeba czekać wytrwale..
 5. Znajomy mi to samo mówił on jednak Bitcoinami już interesował się kilka lat wstecz i nie zle na tym zarobił i w rychło czas sprzedał teraz także czeka i kazał czekać ale to jest loteria, zgadza się trzeba wyczuć dobry moment..
 6. około 4-5tyś na zainwestowanie czas nie gra roli na razie czekam ale nie wiem czy czekać tak długo aż się da czy ryzykować juz teraz Wiem przespałem ten okres ,ale miałem problemy osobiste które uniemożliwiły mi myśleniu o tych rzeczach..
 7. Opłaca się już teraz zainwestować w bitcoina czy czekać?
 8. Może Dyrektor Rydzyk zarzuci na nią sieci a tak po za tym 0zł
 9. więc tą cect.pl puszczę za te 1.2 zapewne masz 100% rację Geekboy68k mi się wydaję że ,iż osoba co chce ją zakupić chce ją wziąć pod swoją firmę po prostu. Co do Jincheng zaraz po tym jak ją zarejestrowałem ktoś napisał o wycenę zaproponowałem 1k i kontakt się urwał i żadnego zainteresowania nie było. Dziękuje wszystkim za szczere odpowiedzi. Dobrej Nocy.
 10. widzisz niby nic a za cect oferty były jak pisałem w 1 poście jest to firma telefonów krótka, ogólnie to zarejestrowałem ją z palca całkowicie dopiero potem sprawdziłem co to takiego.. Więc mam ja za tego 1.2 tysiaka puścić? Co prawda to moja 2 domena w życiu sprzedana by była i to by był rekord.
 11. Panowie tak naprawdę, nie otrzymałem co do wyceny domeny najbardziej zależy mi na cect.pl dostałem już od zarejestrowania domeny 3 oferty 500zł.800zł,1200zł wszystkie oferty odrzuciłem , gdyż jakiś anonim z forum raczej napisał mi bym jej nie puszczał za byle co bo domena ma wartość czy faktycznie tak jest? Wystawiona była na premium giełdzie za 2.5K ale nikt nie licytował.. Zastanawiam się nad ofertą tej ostatniej propozycji 1.2k
 12. Samsung Store na pewno nie jest nazwą zastrzeżoną ale "Samsung" Owszem i jeśli firma poprosi o stronę albo ją oddasz albo będziesz musiał jeszcze opłacić sąd.
 13. Jeśli chodzi o domeny to nigdy, nic nie wiadomo i trzeba ryzykować, zdaję sobie sprawę ,iż może to być skrót do czegoś innego. Jeśli chodzi o błędy oczywiście przepraszam.
 14. czy ktoś jeszcze się wypowie na ten temat miałem propozycję na allegro 600zł za cect.pl ale odmówiłem.
 15. czytałem ale kilka już takich domen już co były zarejestrowane sprzedałem do tego np jeśli chodzi o cect to com jak i eu też jest wystawione na sprzedaż.
×