Jump to content

zibero

Użytkownik
 • Content Count

  559
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

zibero last won the day on November 10 2017

zibero had the most liked content!

Community Reputation

106 Excellent

About zibero

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

9437 profile views
 1. To jest jedna kwestia, szukana domena powinna być widoczna w lewym górym rogu w jakiś sposób odróżniająca się a tak to klient widzi imprezy.waw.pl itd. To nie jest prosprzedaż naszej domeny a tysiące alternatyw.
 2. Trochę potestowałem, aż tak krytycznie do tego nie podchodzę. Ważne, że jest wola wprowadzania zmian. Dla mnie najważniejsza jest strona sprzedaży domeny i to mi się najmniej podoba. Mam spore doświadczenie ze wspomnianym undeveloped.com, sporo moich uwag wprowadzili i maja bd skuteczność. Tu powinna być pełna indywiduazlizacja. Mimo wszystko AM w dalszym ciągu pozostaje w czołówce światowej.
 3. Zgadzam się. Nie wiem czemu to miałoby służyć przy sprzedaży domeny?! Kiedy wygasa ok. Informację o dacie rejestracji też uważam za niepotrzebną. Czy jest szansa, żeby to można było wyłączyć idywidualnie?
 4. Jestem mocno zawiedziony nowym wyglądem ... niestety. Nie można było pójść w stronę undeveloped.com? Minimalizm z pełną możliwością wyboru rzeczy, które mają się wyświetlać na stronie sprzedawanej domeny. Tak to jest "nasra.." Daje opcję ukryj informację o domenie i dalej wyświetla. Jakby można było wgrać własne tło to może jakoś by ta nazwa domeny by się odróżniała. itd.
 5. Zapraszam wszystkich na portal http://tokeny.pl, na którym będziemy starali się: - przedstawiać niezależne recenzje kryptowalut i tokenów - umieszczać ciekawe artykuły z rynku - edukować Poniżej podaję link do aktualnego rankingu wszystkich kryptowalut: http://tokeny.pl/ranking-kryptowalut
 6. lotnicze.eu fronty.eu fronty.eu Sprzedam poniższe domeny w pakiecie za 500 zł. samochodowe.eu elektronikasamochodowa.eu nagrobek.eu doradztwopersonalne.eu szwedzki.eu wedka.eu lotnicze.eu cygaro.eu fronty.eu
 7. zibero

  csd.com.pl

  Szanujcie swoją pracę i swoje domeny ...
 8. Miałem swojego czasu podobną: rejestracja auto - detailing pl i sprzedaż tego samego dnia za średnie xxxx
 9. Rezerwacja domeny to największa bzdura jaką widziałem w tej branży! Zupełnie niczemu to nie służy. Działa na za zasadzie "a nóż" wpadnie stówa lub dwie... yes, yes, yes ... jak trochę bardziej zorientowany Klient będzie wiedział jak szukać. Nie wiem kto tym dokładnie zarządza w Polsce ale to jest lekki dramat ... prywatny folwark kilku osób. Jest taki potencjał na świecie, że Polska to taka mała prowincja jak Jiangxi, Junnan, Liaoning, Zhejiang itd. Zyski uciekają wszystkim zainteresowanym ale kogo to obchodzi?! Życzę polskiemu rynkowi domen zburzenie betonu jak w PZPN
 10. krysztal.net wynik.net elektrowniawiatrowa.net ankiety.net festiwal.net inwestycja.net katalizatory.net kleje.net kopalnia.net krasnale.net krawat.net obudowy.net okularyprzeciwsloneczne.net paliwa.net pobieranie.net prawna.net rozwojosobisty.net sluchawki.net subiekt.net szablon.net terminarz.net wirusy.net tektura.net wniosek.net winnica.net wodamineralna.net abonent.net bezpieczniki.net dzwig.net koperty.net malarze.net praktyki.net sprzet.net przetarg.net ekologiczne.net Sprzedam tanio osobno lub w pakiecie. Domeny są dodane jako zewnętrzne do AM. Zapraszam do kontaktu.
 11. to powodzenia w zwierzakoposzukiwaniach.pl ps. zaproponowane przez Ciebie dla mnie lekko dramat... cheers
×