Skocz do zawartości

arexx

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O arexx

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

1585 wyświetleń profilu
 1. wyrazy.pl podpowiedz.pl sluchacz.pl tescik.pl pedia.pl kwiz.pl po-polsku.pl po-angielsku.pl czytankowo.pl Odstąpię niedrogo poniższe domeny związane z edukacją. wyrazy.pl podpowiedz.pl + IDN sluchacz.pl + IDN tescik.pl + IDN pedia.pl kwiz.pl po-polsku.pl po-angielsku.pl czytankowo.pl Domeny są wystawione w Premium i Aftermarket.
 2. arexx

  Wygórowana cena za transfer domeny .app

  A może domena wygasła i trzeba ją reaktywować przy transferze? Koszt reaktywacji dla .app to chyba od $179 w górę.
 3. arexx

  converter.pl

  converter.pl Odstąpię za niedużą kwotę domenę converter.pl. Jakby ktoś był zainteresowany proszę o ofertę przez Aftermarket albo wiadomość na Priv.
 4. arexx

  norc.pl

  norc.pl Odstąpię za symboliczną kwotę domenę po serwisie z widokami ulicy (street view). Serwis ma sporo linków zwrotnych i radził sobie nieźle w wyszukiwarkach do czasu nałożenia blokady w Google. Ostatnio domena była na parkingu gdzie miała kilka klików dziennie, ale zarabiała bardzo mało. Jakby ktoś był zainteresowany proszę o oferty w Premium lub Aftermarket.
 5. jezdnia.pl kustosz.pl mieszek.pl przelotka.pl sluchacz.pl wyrazy.pl teleporter.pl bitmapa.pl komputermania.pl Sprzedam tanio następujące domeny: jezdnia.pl kustosz.pl mieszek.pl przelotka.pl sluchacz.pl + IDN wyrazy.pl teleporter.pl bitmapa.pl komputermania.pl Zapraszam do składania ofert przez Premium albo do kontaktu na priv.
 6. arexx

  zmiennik.pl

  zmiennik.pl Do sprzedania poprzez Premium domena zmiennik.pl Cena 100zł netto. Link do oferty: https://premium.pl/zmiennik.pl Zanim wygaśnie możliwe jest również jej przeniesienie i sprzedaż przez Dropped.
 7. arexx

  edusek.pl

  edusek.pl Sprzedam domenę edusek.pl Jakiś czas temu był tam serwis edukacyjny, po którym zostało trochę linków ze stron różnych szkół. Na parkingu radziła sobie słabo. Może przyda się komuś na zaplecze. Cena 100 netto. Domena wystawiona jest w Premium
 8. komiwojazer.pl komiwojażer.pl Sprzedam domenę komiwojazer.pl + IDN. Cena za komplet 100zł netto. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o wiadomość na priv lub złożenie oferty komiwojazer.pl
 9. arexx

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Według cenników, które u mnie się wyświetlają, przechwytywanie LIGHT w Premium jest od 100 aktywnych (niewygasających) domen.
 10. dzinn.pl dżinn.pl muzealnik.pl kworum.pl Zapraszam na kończące się aukcje Last Minute: dzinn.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-20 21:00:00 dżinn.pl cena wywoławcza 1zł koniec aukcji 2017-11-20 19:00:00 kworum.pl cena wywoławcza 20zł koniec aukcji 2017-11-17 19:40:00 muzealnik.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-17 20:50:00 zen.org.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-19 20:30:00
 11. arexx

  matematyka.biz

  matematyka.biz Sprzedam domenę matematyka.biz za 150zł. W cenie zawarte jest przedłużenie o kolejny rok. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na priv to wystawię aukcję w Aftermarket.
 12. arexx

  numerkonta.pl

  numerkonta.pl Mam do sprzedania domenę numerkonta.pl. Podaję link do akcji Last Minute w Dropped: numerkonta.pl Cena startowa 20zł.
 13. kontinuum.pl komputeo.pl kworum.pl Sprzedam tanio w cenach D2D domeny: kontinuum.pl komputeo.pl kworum.pl Osoby zainteresowane proszę o złożenie oferty poprzez Dropped lub Premium.
 14. kompilator.pl komputeo.pl kontinuum.pl zmiennik.pl Mam do sprzedania w cenach D2D domeny: - kompilator.pl - komputeo.pl - kontinuum.pl - zmiennik.pl Osoby zainteresowane proszę o składanie ofert przez Aftermarket.pl.
 15. Witam Mam do sprzedanie następujące .PL-ki w cene 100zł netto/szt. cya cyrkiel dyrektywy encyclopedia fleksja generatorstron konsoleta kworum muzealnik obrotomierz placowki próbka przejsciowka rokszkolny translatia Domeny wystawione na sprzedaż w premium.pl. Oferta ważna do końca tygodnia. Zapraszam również do składania ofert na pozostałe domeny z mojego porfolio.
×