Skocz do zawartości

arexx

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O arexx

Ostatnie wizyty

1 314 wyświetleń profilu
 1. edusek.pl

  edusek.pl Sprzedam domenę edusek.pl Jakiś czas temu był tam serwis edukacyjny, po którym zostało trochę linków ze stron różnych szkół. Na parkingu radziła sobie słabo. Może przyda się komuś na zaplecze. Cena 100 netto. Domena wystawiona jest w Premium
 2. komiwojazer.pl komiwojażer.pl Sprzedam domenę komiwojazer.pl + IDN. Cena za komplet 100zł netto. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o wiadomość na priv lub złożenie oferty komiwojazer.pl
 3. premium.pl - uwagi i sugestie

  Według cenników, które u mnie się wyświetlają, przechwytywanie LIGHT w Premium jest od 100 aktywnych (niewygasających) domen.
 4. dzinn.pl dżinn.pl muzealnik.pl kworum.pl Zapraszam na kończące się aukcje Last Minute: dzinn.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-20 21:00:00 dżinn.pl cena wywoławcza 1zł koniec aukcji 2017-11-20 19:00:00 kworum.pl cena wywoławcza 20zł koniec aukcji 2017-11-17 19:40:00 muzealnik.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-17 20:50:00 zen.org.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-19 20:30:00
 5. matematyka.biz

  matematyka.biz Sprzedam domenę matematyka.biz za 150zł. W cenie zawarte jest przedłużenie o kolejny rok. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na priv to wystawię aukcję w Aftermarket.
 6. numerkonta.pl

  numerkonta.pl Mam do sprzedania domenę numerkonta.pl. Podaję link do akcji Last Minute w Dropped: numerkonta.pl Cena startowa 20zł.
 7. kontinuum.pl komputeo.pl kworum.pl Sprzedam tanio w cenach D2D domeny: kontinuum.pl komputeo.pl kworum.pl Osoby zainteresowane proszę o złożenie oferty poprzez Dropped lub Premium.
 8. kompilator.pl komputeo.pl kontinuum.pl zmiennik.pl Mam do sprzedania w cenach D2D domeny: - kompilator.pl - komputeo.pl - kontinuum.pl - zmiennik.pl Osoby zainteresowane proszę o składanie ofert przez Aftermarket.pl.
 9. Witam Mam do sprzedanie następujące .PL-ki w cene 100zł netto/szt. cya cyrkiel dyrektywy encyclopedia fleksja generatorstron konsoleta kworum muzealnik obrotomierz placowki próbka przejsciowka rokszkolny translatia Domeny wystawione na sprzedaż w premium.pl. Oferta ważna do końca tygodnia. Zapraszam również do składania ofert na pozostałe domeny z mojego porfolio.
 10. Popularność domeny można sprawdzić w serwisie alexa.com. Np. dane dla di.pl są dostępne pod adresem: http://www.alexa.com/siteinfo/di.pl Przybliżoną liczbę odwiedzin podają właśnie na podstawie danych alexa.com strony jak np. ranksays.com czy rank2traffic.com. Dane nie są do końca wiarygodne, ale lepsze to niż nic.
 11. Poszukuję abonenta domeny naming.pl

  Archive.org pokazuje, że domena była przekierowana kiedyś na synonim.pl, DNSy również są takie same. Na synonim.pl jest podany numer telefonu - można by spróbować zadzwonić...
 12. ddspzoo - gorzej niż hiena

  A mi hurtowe rezerwowanie przez niektóre firmy prawie wszystkich spadających domen też się nie podoba. Dużo domeniarzy ma jakieś ulubione domeny lub serwisy zapleczowe, których nie warto przedłużać, ale warto ponownie zarejestrować za te 10zł. A tak to nie dość, że trzeba czekać 30 dni na wygaśnięcie domeny, to jeszcze dochodzi 14 dni na wygaśnięcie rezerwacji. Przez te 14 dni domena może całkowicie stracić pozycję w wyszukiwarkach i resztę linków zwrotnych. Rozumiem, że taka czy inna firma rezerwuje jakieś domeny, które jest szansa sprzedać, ale rezerwowanie wszystkiego jak leci powoduje tylko szkody dla innych domeniarzy.
 13. konsoleta.pl

  konsoleta.pl
 14. starostwa.pl

  starostwa.pl Domena na aukcji Last Minute od 1zł w Dropped. starostwa.pl Zapraszam do licytacji.
 15. tomik.pl

  tomik.pl Mam do sprzedania domenę tomik.pl. Miał tam powstać serwis dotyczący poezji. Domenę można wykorzystać również pod księgarnię. Aukcja 7 dni w serwisie Premium dostępna pod adresem https://premium.pl/tomik.pl Licytacja od 250zł/netto BCM.
×