Jump to content

arexx

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About arexx

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

1855 profile views
 1. converter.pl datownik.pl dziatwa.pl formatka.pl komputermania.pl kontinuum.pl kwiz.pl lekturki.pl ludzkosc.pl pedia.pl pisak.pl po-angielsku.pl po-polsku.pl podpowiedz.pl puzzler.pl szyfrogram.pl teleporter.pl tescik.pl wyrazy.pl zmiennik.pl Sprzedam tanio w cenach D2D następujące domeny: converter.pl datownik.pl dziatwa.pl formatka.pl komputermania.pl kontinuum.pl kwiz.pl lekturki.pl ludzkosc.pl + IDN pedia.pl pisak.pl po-angielsku.pl po-polsku.pl podpowiedz.pl + IDN puzzler.pl szyfrogram.pl teleporter.pl tescik.pl + IDN wyrazy.pl zmiennik.pl Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam na priv albo do złożenia oferty przez Aftermarket lub Premium.
 2. Zgadza się. Chociaż transfer domen .pl też może być związany z kosztami np. jeśli jakaś domena jest zarejestrowana w "promocji" np. w nazwa.pl... No ale wracając do Aftermarket, całkowita likwidacja domen zewnętrznych to bardzo zły pomysł. Już lepsza byłaby konieczność wykupienia pakietu za możliwość wystawiania domen zewnętrznych (np. 1zł za 100 domen na rok) albo uzależnienie liczby domen zewnętrznych możliwych do wystawienia od liczby domen w AM (np. masz 100 domen w Aftermarket, możesz wystawić 1000 domen zewnętrznych).
 3. Dokładnie tak mogłoby to wyglądać. Tylko najpierw Aftermarket powinien pobrać wpłatę od kupującego, bo jednak transfer domen globalnych jest płatny.
 4. Jeśli chodzi o domeny zewnętrzne, to może wystarczyłoby wprowadzić nakaz transferu domeny do Aftermarket w celu finalizacji transakcji? Pozwoliłoby to zachować kontrolę nad sprzedażą przez Aftermarket bez konieczności rezygnacji z domen zewnętrznych.
 5. mapa.biz Cena: 200zł Do kupienia przed Dropped.pl
 6. wyrazy.pl podpowiedz.pl sluchacz.pl tescik.pl pedia.pl kwiz.pl po-polsku.pl po-angielsku.pl czytankowo.pl Odstąpię niedrogo poniższe domeny związane z edukacją. wyrazy.pl podpowiedz.pl + IDN sluchacz.pl + IDN tescik.pl + IDN pedia.pl kwiz.pl po-polsku.pl po-angielsku.pl czytankowo.pl Domeny są wystawione w Premium i Aftermarket.
 7. A może domena wygasła i trzeba ją reaktywować przy transferze? Koszt reaktywacji dla .app to chyba od $179 w górę.
 8. converter.pl Odstąpię za niedużą kwotę domenę converter.pl. Jakby ktoś był zainteresowany proszę o ofertę przez Aftermarket albo wiadomość na Priv.
 9. arexx

  norc.pl

  norc.pl Odstąpię za symboliczną kwotę domenę po serwisie z widokami ulicy (street view). Serwis ma sporo linków zwrotnych i radził sobie nieźle w wyszukiwarkach do czasu nałożenia blokady w Google. Ostatnio domena była na parkingu gdzie miała kilka klików dziennie, ale zarabiała bardzo mało. Jakby ktoś był zainteresowany proszę o oferty w Premium lub Aftermarket.
 10. jezdnia.pl kustosz.pl mieszek.pl przelotka.pl sluchacz.pl wyrazy.pl teleporter.pl bitmapa.pl komputermania.pl Sprzedam tanio następujące domeny: jezdnia.pl kustosz.pl mieszek.pl przelotka.pl sluchacz.pl + IDN wyrazy.pl teleporter.pl bitmapa.pl komputermania.pl Zapraszam do składania ofert przez Premium albo do kontaktu na priv.
 11. arexx

  zmiennik.pl

  zmiennik.pl Do sprzedania poprzez Premium domena zmiennik.pl Cena 100zł netto. Link do oferty: https://premium.pl/zmiennik.pl Zanim wygaśnie możliwe jest również jej przeniesienie i sprzedaż przez Dropped.
 12. arexx

  edusek.pl

  edusek.pl Sprzedam domenę edusek.pl Jakiś czas temu był tam serwis edukacyjny, po którym zostało trochę linków ze stron różnych szkół. Na parkingu radziła sobie słabo. Może przyda się komuś na zaplecze. Cena 100 netto. Domena wystawiona jest w Premium
 13. komiwojazer.pl komiwojażer.pl Sprzedam domenę komiwojazer.pl + IDN. Cena za komplet 100zł netto. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o wiadomość na priv lub złożenie oferty komiwojazer.pl
 14. Według cenników, które u mnie się wyświetlają, przechwytywanie LIGHT w Premium jest od 100 aktywnych (niewygasających) domen.
 15. dzinn.pl dżinn.pl muzealnik.pl kworum.pl Zapraszam na kończące się aukcje Last Minute: dzinn.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-20 21:00:00 dżinn.pl cena wywoławcza 1zł koniec aukcji 2017-11-20 19:00:00 kworum.pl cena wywoławcza 20zł koniec aukcji 2017-11-17 19:40:00 muzealnik.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-17 20:50:00 zen.org.pl cena wywoławcza 10zł koniec aukcji 2017-11-19 20:30:00
×