Jump to content

mwyczolkowski

Użytkownik
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Days Won

  23

mwyczolkowski last won the day on March 24

mwyczolkowski had the most liked content!

Community Reputation

292 Excellent

About mwyczolkowski

 • Rank
  Dyskutant
 • Birthday 04/23/2014

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7052 profile views
 1. Pisz na support mi zmienili z tego samego powodu bez problemu.
 2. Natomiast nadal nie wiem co się dzieje z domeną po realizacji opcji : nie ma jej w liście domen do opłacenia ani nigdzie nie mogę znaleźć. Czas od realizacji już około 2 godziny.
 3. U mnie czyści: https://imgur.com/a/iLhcUsw
 4. Formularz do rejestracji domen już czyści . A jak mam pytanie, czy znalazł ktoś miejsce gdzie można obejrzeć zrealizowane opcje? W starym AM była zakładka "zrealizowane opcje", teraz jedynym chyba potwierdzeniem realizacji opcji jest wiadomość mejlowa z tego co widzę.
 5. Dokładnie tak jak poniżej smogwawelski, w profilu sprzedającego opcja :"pokaż listę wydarzeń na giełdzie" i tam wszystko, co wystawiono, co usunięto, jaką ustawiono cenę , jak ją zmieniono... i tak niektórzy mają od 2012 roku historię do przejrzenia Wcześniej nie było takiej informacji, aktywowałem konto od razu na początku i na pewno nie było.
 6. Sprzedaż -> zmiana wyglądu ofert sprzedaży -> odnośnik do profilu. Dodam, że AM udostępniło dla wszystkich - przeglądanie aktywności każdego użytkownika , który nie chce być anonimowy - kompletny spis wszelkich wydarzeń na koncie od jego zarejestrowaniu na giełdzie Taki pamiętnik dostępny dla każdego.
 7. Jak tak przeglądam jakie loginy koledzy wybierali przy zakładaniu/weryfikacji konta i wiedząc jaki sam wybrałem miałbym prośbę czy istnieje szansa na ponowny jednorazowy wybór? Nie było NIGDZIE informacji, że wybrany login staje się z automatu nazwą kupującego, zazwyczaj taki wybór loginu = wybór jakiegoś smiesznego/głupiego/dziwnego słowa lub przezwiska z lat szczenięcych ... a teraz się z tym zostało jak Himilsbach z angielskim
 8. Na plus lista sprzedanych domen za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnieniem na to w jaki sposób domena została sprzedana: " na aukcji", "przez negocjacje", "kup teraz" itp.
 9. Nowy serwis jak na razie na minus. Brak narzędzi jak już ktoś wspominał, brak możliwości sprawdzenia domen do rejestracji jak są w tekście "śmieci" typu data itp. A jak dostałem na mejla informację o domenach przechwyconych na giełdzie to wygląda ona tak:
 10. Warta odnotowania sprzedaż, platforma SEDO.
 11. Dlaczego nie będę mógł sprzedać domeny .at , którą utrzymuje w AM, mało tego specjalnie je tutaj przeniosłem po zakupie?
 12. i jeszcze dodam , że nie w złotówkach
 13. w sumie nie mam zakazu publikowania ceny a więc podaję , na złość wszystkim przeciwnikom nowych domen: prawie 10 tys.
 14. Kontakt przez parking, negocjacje mejlowe - szybkie i zadowalające obie strony (aczkolwiek po transakcji jak i zdecydowaniu kupującego wydaje mi się, że można było zacząć negocjacje z wyższego pułapu...) , sprzedaż z małymi komplikacjami (kraj rezydencji kupującego) ale zakończona przez escrow.com z sukcesem.
×