Jump to content

szmiko

Użytkownik
 • Content Count

  951
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

szmiko last won the day on March 7

szmiko had the most liked content!

Community Reputation

407 Excellent

About szmiko

 • Rank
  Spamer

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

10954 profile views
 1. W pełni się z Tobą zgadzam, jest to typowy śmieć, który sprytnie lawiruje na pograniczu prawa. Już przecież nieraz federalni się za nich brali. Mafia teterowa ma się dobrze...
 2. Po to, żeby np. nie trzymać całej kasy na jednej giełdzie, wybrać bardziej płynną, przyjazną, zdywersyfikować środki.
 3. @necik Nie na wszystkich giełdach kupisz za USD.
 4. Ja czekam na ostatni zjazd i się załaduje. Po ostatnim zrzucie 2 miliony BTC zmieniło właścicieli. Po tym zjeździe będzie pewnie konkret panika i następni oddadzą BTC za bezcen. A halving się zbliża.
 5. @polo333 Tylko, że gotówkę niedługo zeżre inflacja. Zobacz co robi FED, co robi nasz NBP. W USA niedługo będą zrzucać $ z helikopterów... Gotówka to akurat jedna z gorszych lokat kapitału.
 6. Obecnie na pewno nie są postrzegane w kategorii inwestycji. Ludzie w tej chwili na gwałt inwestują w kruszce, krpytowaluty, walory fizyczne. Nikomu z "ulicy" nie przychodzi do głowy żeby władować kasę w domenę. A czy będzie to miało przełożenie na wzrost wartości, zainteresowania? W dłuższej perspektywie wątpię. Owszem, jak się będzie utrzymywać sytuacja ograniczeń w handlu, to może co niektórzy będą szukali nowych kanałów dystrybucji. Ale ilu ich będzie? Jeżeli domeny nie sprzedawały się w czasach prosperity, to tym bardziej nie będą w czasach, w których ludzie będą się martwić żeby chleb kupić, czy znaleźć pracę. Branża inwestycyjnie wymiera, a dobijają ją ceny przedłużeń naszych .pl
 7. Cóż, lepiej wcześniej niż później. Rynek PL tonie, nie ma co się czarować. Dobrze w NASK-u imprezka trwa
 8. szmiko

  Koronawirus.

  Wrocław generalnie pusty, studenci robią koronalia, papieru toaletowego i suchego żarcia brakuje w większych sklepach. Paniką bym tego nie nazwał Jedzenia jakiś czas temu na 40 dni kupiłem, żeby później sobie w brodę nie pluć. Raczej pod kątem niewychodzenia z domu, niż jakby miało zabraknąć. A koszty żadne.
 9. @keyword nie porównuj siebie do innych Masz jedno z lepszych portfolio i możesz sobie pozwolić na zupełnie inną strategię zabawy w ten biznes. Prawda jest taka, że ten rynek jest w mocnym dołku.
 10. szmiko

  polskisklep.eu

  Dobra cena.
 11. @melooSporo jest całkiem dobrych. Reszta to śmieci, fakt. Raczej bym inwestował wiadomo w ETH, DASH, ZEC, LTC, BTG, OMG, BCC, GNT i może TRX i XLM (choć nie jestem zwolennikiem, gdzie jest miliardy coinów). Ale nie w tej chwili, bo zaraz może się zacząć głębsza korekta do okolic 8500$, a alty wtedy najbardziej w dupę dostaną, bo są mocno napompowane.
 12. wow, spadły mi kapcie. Gratulacje! Okładka w The Time gratis ^^
 13. @meloo Moja historia z Game jest kiepska, jeżeli o tym nie wspominałem. Skupowałem jak był po 3-12 zł. Sprzedalem jak był za 22-23 zł. Wszedłem ponownie jak był za 7-8 zł z myślą, że teraz to musi odbić, Koniec znasz. Po tej akcji dokupiłem po 25 gr, żeby uśrednić. Mam parę tysięcy, ale już złotówki nie dołożę do tego projektu. Za dużo kłamstw i ściem. Exit pump moim zdaniem już był. Ekipa jak jeszcze ma jakieś monety, to będzie chciała się ich pozbyć puszczająć fake newsy, bo już taką strategię stosowała... Nowy właściciel niewiele zmieni, za dużo jest innych coinów. A game rewolucyjny nie jest. Nawet żaden sklep z grami go nie chciał. Jak wystrzeli, to będzie to czysta spekuła żeby znowu zostawić kilka tysięcy ludzi z ręką w nocniku. Jakbym miał zainwestować obecnie, to max 1000 zł. Amen i życzę rozważnych zakupów.
 14. DietCatering.pl Jak ktoś chce robić najsłynniejszej fitnessce w Polsce konkurencję, to zapraszam. Aftermarket.pl Premium.pl
×