Jump to content

Tobi

Użytkownik
 • Content Count

  1488
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Tobi last won the day on April 15

Tobi had the most liked content!

Community Reputation

262 Excellent

About Tobi

 • Rank
  Domainer
 • Birthday 06/10/1977

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  414964
 • Skype
  tobi_24

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

9481 profile views
 1. Jest jakiś ruch?
 2. Ale kolega wie, na jakie forum trafił? Czy dodaje tę samą ofertę wszędzie jak leci?
 3. whois nie działa mi od wczoraj, może ktoś sprawdzić czy u niego działa? przeładowuje stronę po wpisaniu captcha i tak w kółko
 4. No i jeszcze taka ciekawostka: https://nowy.aftermarket.pl/pozyczki-spolecznosciowe/
 5. Tobi

  Forum zle dziala.

  Taka sytuacja...
 6. A jednak http://nogimeblowe.pl ktoś kupił, jest przekierowana. Też pracowałem w tej branży i może leży tu jakieś parę stówek, nie powiedziane, że nie.
 7. "tę" domenę A jest jakiś popyt na te nóżki?
 8. No to jedziemy z tematem. A już myślałem, że domeny umarły a tu proszę, taki duży gracz inwestuje w rozwój. https://nowy.aftermarket.pl/ Myślę, że to zainteresuje nas najbardziej Wyłączone funkcje: https://nowy.aftermarket.pl/tag/wylaczone/
 9. Podeślij listę, szpiegowanie ludzi to moje hobby i trochę praca.
 10. Tego 'nie wiem' - w sensie nie dysponuję wiedzą u źródła. Rozpatruję to od strony technicznej i wyrażam swoje zdanie. Nie trzeba blokować/usuwać mechanizmu, wystarczy go zablokować do użytku.
 11. Dyskusja jest czysto akademicka. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby "rezerwację" w postaci opcji zostawić w niezmienionej formie, przy usunięciu samej rezerwacji jako takiej.
 12. Gdybym ja miał decydować, to wywaliłbym rezerwacje, a przywrócił testy.
 13. Tobi

  kawior.eu

  Jest brak odzewu, bo to taka domena, która nie jest ani dobra, ani zła. Ciężko pochwalić, ciężko skrytykować. Gdyby była to kompletna ninja, to na pewno ktoś by Ci to napisał. Jest potencjał na te niskie xxx i ja bym to sprzedał. Pieniądz lubi pracować. Nie ma co kisić tej domeny, bo nie ma za bardzo potencjału. Rynek też już przeżywał lepsze chwile niż obecnie, teraz mamy trochę patową sytuację - domeny "premium" czekają na swoich milionerów, wszystko w miarę sensowne jest przechwytywane i tam toczy się walka. Jednak te naprawdę dobre domeny mają założone opcje, już dawno. Jak masz dużo czasu i chęci, to pobaw się w przechwytywanie, może za te zarobione parę stówek złapiesz coś ciekawego. Powodzenia!
 14. Tobi

  kawior.eu

  Jaka domena, taki odzew. .Eu sprzedasz jak się pofatygujesz i roześlesz trochę mailingu do potencjalnie zainteresowanych, ewentualnie zostaje Ci allegro. Szału nie ma, tyle powiem.
 15. Tobi

  flet.pl

  Zastanawiałem się czy licytować ale w sumie nie widziałem przeznaczenia dla tej domeny. Ale krótka i dźwięczna, fakt.
×