Skocz do zawartości

edanny

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O edanny

 • Tytuł
  Nowy
 1. www.aflofarma.pl

  www.aflofarma.pl
 2. Sprzedaż domeny na aukcji SEDO

  Witam Chciałbym wystawić na sprzedaż domenę. Mam na myśli aukcję, a dokładnie taki rodzaj aukcji, w której podobno SEDO nie pobiera opłaty za wystawienie, a tylko pobiera prowizję od sprzedaży:15% Czy to prawda? Druga sprawa to certyfikacja konta. Wymagany jest numer telefonu i wysyłają jakiś KOD PIN, z tego co zrozumiałem. Czy numer tel. Nie jest wykorzystywany, w celach zarobkowych/marketingowych czy faktycznie służy tylko do certyfikacji konta? I Wreszcie czy założenie konta i wystawienie aukcji faktycznie jest bezpłatne? Proszę o opinie ponieważ nie miałem jeszcze styczności z tym na SEDO.
 3. www.uslugi24h.pl

  www.uslugi24h.pl Link do aukcji, z domeną: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2146559
 4. Witam, Mam takie pytanko.. Wystawiamy domenę na sprzedaż, w serwisie aukcyjnym "aftermarket.pl". Można podczas trwania aukcji wybrać dodatkową opcję "promowanie domeny", bodajże za 25zł. Tu moje pytanie... Promowanie wygląda, w ten sposób, że dana domena jest promowana na stronie głównej, w rubryce "Promowane Domeny"...Taka "promocja" działa tylko, w obrębie serwisu aftermarket.pl ? Czyli jeśli ktoś "nie wejdzie" na stronę główną serwisu to nie ujrzy oferty sprzedaży naszej domeny? Dobrze rozumiem?
 5. www.aflofarma.pl

  www.aflofarma.pl Domena na sprzedaż: www.aflofarma.pl
 6. www.aflofarma.pl

  www.aflofarma.pl
 7. Parking domeny

  Coś mi podpowiedział Znalazłem darmowy na hostinger.pl (opinie mają kiepskie, ale na moje potrzeby powinno wystarczyć) oraz płatny 15zł/rok (inny usługodawca). Czyli co..? Pozostaje mi zrobic stronę (wizytówkę) w HTML-u lub WordPress i wrzucić na serwer:) Dzięki za pomoc!!
 8. Parking domeny

  Dziękuje. to konkretna odpowiedź. dokładnie jest tak jak piszesz. Domena jest zarejestrowana, w aftermarket.pl. Jeśli wpiszę, przeglądarkę jej adres to otwiera się witryna www.aftermarket.pl, z info, iż domena jest na sprzedaż. I właśnie chcę to osiągnać, z ta różnicą, że wpisując adres domeny, ma wyświetlać się pusta storna internetowa (nie do końca pusta, z informacją o sprzedaży i kontaktem do mnie). Czytając regulamin (chyba sedo) natknąłem się na info, że zabrania się "reklamowania" własnej domeny zaparkowanej u nich. Cop jak dla mnie wykluczałoby sens jej parkowania (nie mam zamiaru zarabiać na parkowaniu domeny. Parking ma być tylko darmową wizytówką, reklamą oferty sprzedaży). Jak piszesz baner...Ale on bedzie przekirowywał na aftermarket lub np. ParkingCrew. Strona ma być "pusta". Więc dam radę to osiągnac jakimkolwiek parkingiem czy muszę wykupić hosting (przy okazji czy znajdę darmowy hosting na np. 30-60dni)?
 9. Parking domeny

  "Da radę zaparkowac i da radę podpiąc hosting".... Tzn.? Rozumiem, że wystarczy zaparkować i da radę to zrobić (wraz z możliwością udostepniania linków)? Wolałbym nie podawać nazwy domeny...Sens ma na pewno:)
 10. Parking domeny

  Witam, Posiadam domenę, która chciałbym gdzieś zaparkować lub wynająć pod nią hosting. Z racji tego, iż jestem zielony, w temacie pragne zapytać sie doświadczonych kolegów i koleżanki:) Może napisze o co mi chodzi....Domena jest, z końcówką ".pl", załóżmy, że nazywa się www.domena.pl. Chciałem sprzedać tą domenę i utworzyć taką "stronę wizytówką" gdzie na stronie będzie tylko tyle" Domena na sprzedaż. Kontakt...........". To wszystko. Po prostu ktoś kto wpiszę nazwę domeny, w przeglądarkę ma ujrzeć prostą witrynę z kontaktem. Adres domeny musi być, w 100% zgodny, tzn. www.domena.pl , a nie np. www.domena.biz.pl. Więc czy muszę wykupić specjalnie hosting czy wystarczy zaparkować gdzieś domenę (tutaj pytanie, ponieważ gdzies wyczytałem, że "usługodawca parkingu" nie pozwala na linkowanie do adresu domeny, reklamę i udostępnianie kontaktu do właściciela domeny)? Reasumując.....Adres oryginał,w 100%, najlepiej za darmo, możliwość dowolnego rozpowszechniania, udostępniania przez mnie linku do "strony".... Da radę zaparkować czy hosting? Gdzie, jak i ewentualnie za ile?
 11. Witam, Jestem Nowy więc pragnę powitać szanownych forumowiczów:) Napisałem tutaj, żeby nie zakładać nowego tematu, ponieważ wydaje mi sie, że jest on zbliżony do moich wątpliwości. Mianowicie mam na myśli tzw. "Cybersquatting". Cyt.:"praktyka rejestrowania domen internetowych znanych marek, osób lub nazw identycznych z nazwą wybranej firmy i odsprzedawania ich po zawyżonej cenie. Cybersquatter to "dziki lokator internetowy"- Źródło Wikipedia. Jak dobrze rozumiem zajwisko "cybersquatting'u"- w praktyce wygląda tak.... Znana marka produkująca samochody (nazwa marki: "SuperAuto") posiada swoją stronę firmową o adresie: "www.superauto.com". Teraz ktoś rejestruje domenę o nazwie: "www.superauto.pl"- dopuszcza się "cybersquatting'u"? Dobrze rozumiem? Z kolei, rejestrując domenę o nazwie: "www.superautos.com"- chyba już nie popełniamy tego "występku"? Czy jednak tak? I czy ma znaczenie, w takim przypadku posiadanie przez firmę "SuperAuto" tzw. Znaku zastrzeżonego (patantowego)? Druga srpawa jak sprawdzić czy dana marka/firma i jej adres internetowy posiada znak zastrzeżony oraz skąd "wiedzieć" czy np. dodanie na końcu nazwy domeny tej jednej literki "S", w tym przypadku (lub innych, w innym przypadku), które jednocześnie mogą zmienić znaczenie nazwy-domeny, podlega pod cybersquatting?
 12. Znak towarowy w domenie .pl

  Witam, Jestem Nowy więc pragnę powitać szanownych forumowiczów:) Napisałem tutaj, żeby nie zakładać nowego tematu, ponieważ wydaje mi sie, że jest on zbliżony do moich wątpliwości. Mianowicie mam na myśli tzw. "Cybersquatting". Cyt.:"praktyka rejestrowania domen internetowych znanych marek, osób lub nazw identycznych z nazwą wybranej firmy i odsprzedawania ich po zawyżonej cenie. Cybersquatter to "dziki lokator internetowy"- Źródło Wikipedia. Jak dobrze rozumiem zajwisko "cybersquatting'u"- w praktyce wygląda tak.... Znana marka produkująca samochody (nazwa marki: "SuperAuto") posiada swoją stronę firmową o adresie: "www.superauto.com". Teraz ktoś rejestruje domenę o nazwie: "www.superauto.pl"- dopuszcza się "cybersquatting'u"? Dobrze rozumiem? Z kolei, rejestrując domenę o nazwie: "www.superautos.com"- chyba już nie popełniamy tego "występku"? Czy jednak tak? I czy ma znaczenie, w takim przypadku posiadanie przez firmę "SuperAuto" tzw. Znaku zastrzeżonego (patantowego)? Druga srpawa jak sprawdzić czy dana marka/firma i jej adres internetowy posiada znak zastrzeżony oraz skąd "wiedzieć" czy np. dodanie na końcu nazwy domeny tej jednej literki "S", w tym przypadku (lub innych, w innym przypadku), które jednocześnie mogą zmienić znaczenie nazwy-domeny, podlega pod cybersquatting?
×