Jump to content

tmi

Administrator
 • Content Count

  2726
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

tmi last won the day on June 30 2019

tmi had the most liked content!

Community Reputation

718 Excellent

1 Follower

About tmi

 • Rank
  Uzależniony

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  dot pl
 • Zainteresowania
  mam nadzieję na przyszłość

Recent Profile Visitors

21687 profile views
 1. Drodzy forumowicze! Jestem praktykantem w Młodzieżowym Ośrodku Terapii Uzależnień i zbieramy razem z chłopakami fundusze na dokończenie studia. Celem jest pokazanie, że czasami można coś zmienić w swoim życiu i to, że mamy w nim pewną sprawczość. Mam nadzieję, że pomożecie Zapraszam was do wsparcia pod adresem -> https://pomagam.pl/ij5jhtyb/ TMI
 2. Wyszukiwarka Google działa dłużej jak kilka lat.
 3. Jaki ma związek zasadność mojego pytania z tym ile rejestrator rezerwuje domen?
 4. Skąd wiecie dla kogo te domeny są rezerwowane przez tego rejestratora? Z tego co mi wiadomo dane osoby która rezerwuje nie są dostępne publicznie.
 5. Dodam tylko że w zeszłym tygodniu otrzymałem interpretację, że mogę nabyte na osobe prywatną kryptowaluty wprowadzić do działalności i sprzedać stosując podatek liniowy 19%. Niedługo się pewnie ukaże ta interpretacja w spisie.
 6. Niektóre krypto spadły o 99%. Kiedy wg Ciebie nastąpi faza desperacji?
 7. Coś wątek nie jest taki gorący. Jak tam wasze krypto?
 8. Ten wątek ma już cykliczność. Zawsze gdy jest pisane w nim dużo postów to znaczy że koniec jest bliski, później jest długo marazm. Wygląda na to że zawsze się tu (i nie tylko w tym przypadku) sprawdza metoda zakupów gdy jest totalny marazm niż "jednomyślna pogodność". Czekamy na następną bańkę.
 9. tmi

  Wypłata

  Bank ci przewalutuje, Sedo nie wie że podałes konto w innej walucie.
 10. Myślisz że znajdziesz tutaj odpowiedź?
 11. To artykuł z 2012 roku. Od tego czasu sporo się zmieniło - lata świetlne. Po tym artykule FB miał debiut i z $30 już obecnie jest $180 za akcję. Wątpie aby do 2020 coś na chwile obecną zagroziło FB pozycje. Nic takiego się nawet nie wyłania na rynku. Uzależnianie się od FB jest jak wiadomo niebezpieczne, dlatego zawsze lepiej mieć do komunikacji własną stronę. Mimo wszystko wg mnie nie ma trendu aby wychodzić z FB na własne strony.
 12. C/Z 45 Kto to miałby kupować przy takiej wycenie?
×