Skocz do zawartości

tmi

Administrator
 • Zawartość

  2 692
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  64

Ostatnia wygrana tmi w Rankingu w dniu 20 Sierpień

tmi posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

681 Excellent

O tmi

 • Tytuł
  Uzależniony

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  dot pl
 • Zainteresowania
  mam nadzieję na przyszłość

Ostatnie wizyty

20 077 wyświetleń profilu
 1. zdjecia.pl

  Moim zdaniem tak, dawniej był trend na domeny stricte generyczne. Teraz raczej brandable - generyczne.
 2. zdjecia.pl

  10 lat temu byłaby to domena top
 3. Wróżenie z fusów bądź pobożne życzenia. Równie dobrze można by teraz zacząć wrzucać tutaj dowolnie randomowe liczby które nic nie znaczą. Średni koszt transakcji obecnie to kilka USD. Według mnie tu nie chodzi o techniczne aspekty (tutaj bije BTC choćby ethereum czy Bitcoin Cash - szybkie i tanie transakcje) tylko o pompowanie balona na nieregulowanych rynkach na całym świecie. Jest w dalszym ciągu ukryty potencjał na pompę czyli emisja tetherów.
 4. Zawsze coś jest przyczyną pęknięcia baniek Co do szukania dołków to trzeba poszukać dobrej wróżki. O ile na rynku akcji można określić że jest już naprawdę tanio to na rynku krypto niestety wg mnie się nie da tego określić bo to nie reprezentuje żadnej wartości. Do końca miesiąca zamykają się giełdy BTC w Chinach więc można spodziewać się wzmożonej podaży do tego okresu. Nie mniej jednak "janusze" w większości się wyprzedali już z pewnością i ich ból prędko się nie zagoi zanim znowu wejdą na kolejnej górce W efekcie na kolejną bańkę trzeba będzie trochę poczekać. Miłą niespodzianką byłoby jasne stanowisko Chin, że giełdy mogą sobie handlować tylko ICO zostało zbanowane. Jedno jest pewne - ktoś na insider tradingu musiał teraz zarobić dużo kasy
 5. Możesz rozwinąć? Chodzi mi o powiązanie Forex z ENS
 6. Kwestia z Chinami wg mnie jest mało istotna w porównaniu do sprawy z Tetherami https://medium.com/@bitfinexed/are-fraudulent-tethers-being-used-for-margin-lending-on-bitfinex-5de9dd80f330 Ostatnio emisja tetherów przyśpieszyła co można zaobserwować tutaj: http://omniexplorer.info/lookupadd.aspx?address=3MbYQMMmSkC3AgWkj9FMo5LsPTW1zBTwXL
 7. Ale jak to? Przecież to miała być długa zima dla Bitcoin Cash Spadek trudności był do przewidzenia. Musisz zaczac myśleć bardziej niezaleznie Alexis.
 8. Chodziło mi raczej o to, że pewnie jesteś szczęśliwy iż udało Ci się mi udowodnić twoje twierdzenia odnośnie zmiany trudności. Jak pisałem wcześniej, dla mnie praktycznie bez znaczenia jest informacje o wzrośnie trudności między 4 a 5x. To jak, shortujesz BCH?
 9. Ciesze się Twoim szczęściem iż miałeś rację!
 10. W pełni się zgadzam. Po prostu dla mnie spieranie się czy zmiana będzie x4 czy x5 nie ma sensu, dla moich założeń to nie jest na tyle istotne abym poświęcał temu szczegółową analizę kodu źródłowego BCH.
 11. Ale dlaczego mamy się zakładać? Dla mnie nie ważne kto z nas ma rację tylko dążę do poznania faktów. Poddałeś wątpliwość co do zmiany twierdząc, że będzie ona wynosić 400%. Dobrze by było gdybyś wyjaśnił swój tok rozumowania. Ja wyjaśnię Ci mój: Obecnie ostatnie 2016 bloków zostało wykopane z szybkością średnią 2.2 minuty. Zostało 110 bloków więc średnia będzie ok 2 minuty ostatnich 2016 bloków czyli wykopanie zajęło ~2.8 dni. Prędkość jest dostosowywana tak aby kopanie ze średnią mocą ostatnich 2016 bloków było rozłożone przez następne 2 tygodnie aż do kolejnej zmiany - to jest 14/2.8 = 5. Co by się pokrywało z danymi na stronie http://bch.xbt.it/
 12. Według http://bch.xbt.it/ odstęp między ostatnimi 2016 blokami wynosi 2.2 minuty co daje x5. Jednak nie czytałem kodu źródłowego na GitHubie więc opieram się tylko na tych źródłach które podałem. Czy w takim wypadku skoro przewidujesz spadek kursu czy robisz short'a?
 13. Przypuszczalna zmiana trudności będzie wg strony http://bitcointicker.co/bccnetworkstats/ zwiększona o 600%. Dla BTC spadnie ok 3.5%. Automatycznie kopanie BCH stanie się mniej opłacalne i tutaj wg mnie należy obserwować zmianę mocy - czy zostaną jacyś minerzy którzy wierzą w BCH i mimo braku rentowności będą go kopać? Ile tej mocy zostanie? Od którego awaryjnego dopasowania trudności rzucą się minerzy znów aby kopać BCH? Za kilka godzin nastąpi też spadek podaży - a obecnie przy tej szybkości miningu to ok 9 000 BCH / 24h. Wszyscy się obawiają spadku kursu z związku z odpływem mocy ale należy sobie przypomnieć że kurs wzrósł dosyć mocno zanim się wszyscy przerzucili z kopania BTC, więc może tak będzie i tym razem? Dzisiaj zostanie uruchomiony handel BCH na Huobi, może chińczycy ruszą z zakupami za gotówkę jak koreańczycy? Najbliższe dni z pewnością będą dosyć emocjonujące w świecie krypto
 14. Dokładnie tak. Sam fakt zaangażowania największych kopalni w BCH jest wg mnie sukcesem. ViaBTC pracuje już nad automatyczną opcją przełączania między bch a btc w przypadku zmiany opłacalności. Biorąc pod uwagę, że nikt nie wierzył zbytnio w tego forka BTC to sytuacja wygląda teraz wręcz zaskakująco - z pewnością stoi za tym dosyć silny kapitał. Jako ciekawostka warto dodać, że 60% obrotu BCH jest za gotówkę (nowy przypływ gotówki w krypto) za jeny południowokoreańskie. Za 3 dni będzie dopasowanie trudności w BCH i za 2 dni aktywacja Segwit. Czas pokaże co będzie dalej.
 15. Tutaj jest wykres z hashpower BTCi BCH: http://fork.lol/pow/hashrate BTC.com i Antpool już kopią. ViaBTC obecnie kopie z 5x większą mocą BCH niż BTC. Jest moc. Kolejna zmiana trudności za 1400 bloków, powinno pójść szybko - zobaczymy jak to wtedy będzie wyglądać bo możliwe że kopalnie będą robić zrzuty bezpośrednio przed zmianą trudności.
×