Jump to content

tmi

Administrator
 • Content Count

  2726
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

Everything posted by tmi

 1. Drodzy forumowicze! Jestem praktykantem w Młodzieżowym Ośrodku Terapii Uzależnień i zbieramy razem z chłopakami fundusze na dokończenie studia. Celem jest pokazanie, że czasami można coś zmienić w swoim życiu i to, że mamy w nim pewną sprawczość. Mam nadzieję, że pomożecie Zapraszam was do wsparcia pod adresem -> https://pomagam.pl/ij5jhtyb/ TMI
 2. Wyszukiwarka Google działa dłużej jak kilka lat.
 3. Jaki ma związek zasadność mojego pytania z tym ile rejestrator rezerwuje domen?
 4. Skąd wiecie dla kogo te domeny są rezerwowane przez tego rejestratora? Z tego co mi wiadomo dane osoby która rezerwuje nie są dostępne publicznie.
 5. Dodam tylko że w zeszłym tygodniu otrzymałem interpretację, że mogę nabyte na osobe prywatną kryptowaluty wprowadzić do działalności i sprzedać stosując podatek liniowy 19%. Niedługo się pewnie ukaże ta interpretacja w spisie.
 6. Niektóre krypto spadły o 99%. Kiedy wg Ciebie nastąpi faza desperacji?
 7. Coś wątek nie jest taki gorący. Jak tam wasze krypto?
 8. Ten wątek ma już cykliczność. Zawsze gdy jest pisane w nim dużo postów to znaczy że koniec jest bliski, później jest długo marazm. Wygląda na to że zawsze się tu (i nie tylko w tym przypadku) sprawdza metoda zakupów gdy jest totalny marazm niż "jednomyślna pogodność". Czekamy na następną bańkę.
 9. tmi

  Wypłata

  Bank ci przewalutuje, Sedo nie wie że podałes konto w innej walucie.
 10. Myślisz że znajdziesz tutaj odpowiedź?
 11. To artykuł z 2012 roku. Od tego czasu sporo się zmieniło - lata świetlne. Po tym artykule FB miał debiut i z $30 już obecnie jest $180 za akcję. Wątpie aby do 2020 coś na chwile obecną zagroziło FB pozycje. Nic takiego się nawet nie wyłania na rynku. Uzależnianie się od FB jest jak wiadomo niebezpieczne, dlatego zawsze lepiej mieć do komunikacji własną stronę. Mimo wszystko wg mnie nie ma trendu aby wychodzić z FB na własne strony.
 12. C/Z 45 Kto to miałby kupować przy takiej wycenie?
 13. Trochę obejrzałem tego materiału. Taka audycja dla Januszów Wg mnie to jeszcze nie jest koniec bańki. W 2000 roku bańka dot com miała kapitalizacje $4 trylionów gdzie internet był słabo rozwinięty i bańka była lokalna. Obecnie w tej mogą brać udział wszyscy na całym świecie więc jak nie ta to kolejna przekroczy (moim zdaniem) te $4 tryliony.
 14. Artykuł pisał chyba sam Hans Christian Andersen. Jednak mimo wszystko szanuje pomysł na taki clickbaitowy tekst.
 15. Czyli warunkiem udzielenia informacji jest konieczność zastosowania Twoich porad?
 16. tmi

  Walka z dronem?

  Nie pojawił się kolejny raz Jednak wydaje mi się że ochrona antydronowa to bardzo ciekawa nisza.
 17. W kotki na cryptokitties.co Ostatnio sprzedane kotki: kittysales.herokuapp.com
 18. Ale od którego dnia licząc zwrot? Moim zdaniem w ostatnim czasie najlepszą inwestycją były inne kryptowaluty. Rekordzistą jest NXT, obecnie od ICO wykręciło już x30000. Czyli za 1 zł na ICO można teraz otrzymać 30000 PLN. Lepsze zwroty ma też IOTA czy choćby ethereum.
 19. tmi

  Walka z dronem?

  Zamontowałem czujnik ruchu z sygnalizatorem dzwiękowym zdalnym. Dodatkowo jestem uzbrojony w miotłę. Dam znać jak przyniesie to efekty. EDIT: Tylko czy czujnik na podczerwień wykryje drona?
×