Skocz do zawartości

rtoiPiotr

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutral

O rtoiPiotr

 • Tytuł
  Nowy

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

764 wyświetleń profilu
 1. Zobaczcie tę aukcję...

  ...i już po aukcji. Ktoś się cieszy, ktoś żałuje...
 2. ccc.pl w rękach CCC

  Kiepskie obuwie ale nazwa dobra.
 3. Rynek chiński

  To , co nam wydaje się dziwne, w Chinach ma swój sens. Aby dobrać domenę, która będzie sprzedawalna, należy nieco zgłębić kulturę chińską. Nie jest to trudne. W internecie jest sporo opracowań. Myślę, że jeszcze długo kupowanie domen pod rynek chiński będzie miało sens.
 4. paplarnia.pl

  paplarnia.pl Doskonała domena, jak i nazwa własna, dla kawiarni. Cena netto: 2.500 zł
 5. kawa.pl przejęta

  Ech..., nędzny jest ten nasz rynek domen skoro kawa.pl ot, tak po prostu spada...
 6. Szukam brokera

  Szukam brokera domen na rynki: Francja, Belgia, Kanada oraz Chiny. Jeżeli współpracowaliście ze skutecznym brokerem, to proszę o kontakt.
 7. Wyceny w dziale Wycena i Opinia

  Właśnie o to chodzi. To, że ja nie potrzebuję Boeinga 747 , to nie znaczy że wycenię go na 0 zł. Elementem prawidłowej wyceny jest obiektywizm.
 8. Zapewne każdy zna kawał o Polakach smażących się w piekle oraz o tym, że nikt nie musi ich pilnować ponieważ oni sami nie dopuszczą aby ktokolwiek stamtąd wyszedł. Czytając niektóre odpowiedzi, na tym portalu, utwierdzam się w tym przekonaniu. Ktoś prosi o wycenę proponowanej domeny i otrzymuje odpowiedź, że 0 zł . Ja uważam, że biorąc pod uwagę aspekt ogólnej dostępności do czytania FORUM, powinniśmy powstrzymać się od takich wycen. 1. Co sobie może pomyśleć potencjalny Klient z zewnątrz o "zdołowanej" domenie na tym FORUM ? 2. Przez takie "wyceny" Klienci mają argument do zbijania cen. 3. Odbiór z zewnątrz jest oczywisty : w tej grupie jest zawiść . 4. Powinniśmy się wspierać. Lojalność wobec grupy. Biznes TAK ale z klasą. Tak to widzę.
 9. KanyeForPresident.com za... 80 tysięcy dolarów

  Czy ten Kanye będzie startował do prezydentury , czy też nie , to nie ma wielkiego znaczenia. Ważne jest to, że domeny "ciągną" w górę cenowo.
 10. MeetDomainers 2016? ;)

  Poznań, Kraków, Wrocław, Gądki czy też podwarszawskie Ząbki. Może być wszędzie byleby w PL.
 11. Domeny z "the" w domenie

  Wydaje mi się, że marnie z tym "the" , ponieważ nazwy angielskie w j.polskim są już obcinane z The : The Beatles - Bitelsi , itp.
 12. Legalna sprzedaż

  1. Kupowanie domen, których jedynym potencjalnym klientem jest jedna firma , jest bardzo, bardzo ryzykowne. 2. Jakoś polskie znaki nie bardzo przyjmują się. 3. Masz tylko jednego potencjalnego klienta na całą Polskę i go jeszcze obrażasz ? Pomyśl zanim napiszesz.
 13. domeny .ski

  Daniel, Masz świetny pomysł z końcówką .ski Zajrzyj na moje portfolio a na pewno dojdziesz , jakim tropem ja podążam. I żadne tam nazwiska. Powodzenia!
 14. sanatorium.pl

  Znam bardzo dobrze rynek sanatoriów w Polsce. W pasie zachodnim jest eldorado, w pasie centralnym poprawność natomiast w pasie wschodnim jest fatalnie. Na Twoim (netstel) miejscu skupiłbym się na pasie zachodnim bo tam są i powstają nadal uzdrowiska o długiej tradycji dla klienta niemieckiego. Tę Twoją domenę można wzbogacić, ubrać i zaoferować za dobre pieniądze - 10-15 tys. Sama goła domena ładnie brzmi i wygląda ale brak jej oprawy. Chyba, że już coś zrobiłeś. Powodzenia!
 15. Odrzucone oferty

  Można być specjalistą w domenach, ale jeżeli nie ma się dużego doświadczenia jako handlowiec, to umiejętne przeprowadzenie procesu sprzedaży jest bardzo ryzykowne.
×