Skocz do zawartości

rtoiPiotr

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana rtoiPiotr w Rankingu w dniu 1 Listopad 2017

rtoiPiotr posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

11 Good

O rtoiPiotr

 • Tytuł
  Nowy

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

984 wyświetleń profilu
 1. rtoiPiotr

  Odrzucone oferty

  Jako wstępna propozycja handlowa, to ma sens. Diabeł tkwi zawsze w szczegółowych zapisach umowy. Trzymam kciuki !
 2. rtoiPiotr

  Domena dla agenta ubezpieczeniowego

  bezpiecznymak.pl
 3. rtoiPiotr

  Jak zakwalifikować nazwę domeny ?

  Dziękuję pb i Pan_Grzegorz.
 4. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w scharakteryzowaniu typu domen. Posiadam kilka domen, które dopiero czytane z końcówką pl nadają sens tworzonemu słowu. Dla przykładu: ocie.pl tworzy jednocześnie słowo ociepl Bezowocnie szukałem w internecie określenia dla takiego typu domeny i nic nie znalazłem.
 5. rtoiPiotr

  Reklamy z użyciem domen

  Mało chwytliwa nazwa , jak dla domeny medialnej.....no i pozostanie tylko: #TOszok.
 6. rtoiPiotr

  Telefony.org.pl

  2500 zł
 7. rtoiPiotr

  Ubezpiecz.eu

  Nie liczyłbym na firmy ubezpieczeniowe, gdyż one wolą promować swoją markę. Pozostają firmy brokerskie, których nazwy są mało atrakcyjne dla domen. Jest jednak jedna branża, która mogłaby wykorzystać Twoją domenę. To reklama. I tu widzę pole do popisu dla kampanii reklamowej obojętnie jakiej firmy ubezpieczeniowej. Taką domenę można " z kampanii" można podlinkować do firmy. Samo słowo "ubezpiecz" jest bardzo rozwojowe w przemyślanej kampanii marketingowej. Jeżeli chodzi o cenę... Nie wiem i nie pokuszę się o wycenę. Powinieneś sam rzucić jakąś cenę. Sam mam kilka podobnych domen (np. ocie.pl) i wiem, że należy czekać, czekać i czekać...aż ktoś wpadnie na pomysł wykorzystania Twojej domeny w kampanii reklamowej i dopiero sprzedać.
 8. rtoiPiotr

  MON przejmuje domeny

  Cóż, abstrahując już od abonentności domen, wychodzi na to, że żyjemy w złudnym poczuciu własności ponieważ cokolwiek by to było może zostać nam odebrane tytułem zapisów prawnych czających się gdzieś w zaułkach PRAWA. A jak do tego dodać aroganckich szaleńców , to mamy powód unikania naszego kraju przez zamieszkujących (emigracja) oraz sąsiadów.
 9. rtoiPiotr

  MON przejmuje domeny

  Mam domenę sto.mil.pl Zdaję sobie sprawę, że nie warto kopać się z koniem więc niech sobie ją biorą. Mam tylko nadzieję , że zwrócą mi pieniądze za niewykorzystany czas a opłacony tej domeny. Swoją drogą, jak wielu zauważyło, Rząd "pokazuje" że może wszystko i ma w dupce cieniasów . Jak będą chcieli, to przyjdą i wywalą mnie z wynajmowanego mieszkania bo Komuś się tak spodobało aby umieścić tam żołnierzy na przykład. W całym tym piśmie , które otrzymałem , odczytuję niemoc NASK i butę MONu. Nie chodzi mi o to aby ktokolwiek mnie prosił....wystarczy aby przeprosił za zamieszanie i zobowiązał się do pokrycia kosztów. Nawet tych kilku złotówek. Cóż, jednak do stylu sprawowania władzy, od dwóch lat, już jestem przyzwyczajony i chyba będę musiał samodzielnie "wydrapać" te moje parę złotych. To smutne, że tak arogancko traktuje się człowieka....Może takie czasy ? Gdyby rządzący czytali i przyswajali teksty profesora Bartoszewskiego a nie o.Rydzyka, to zapewne byliby przy najmniej tolerowani. Trochę zrobiło się politycznie za co przepraszam ale to polityka weszła na moją domenę.
 10. rtoiPiotr

  MON przejmuje domeny

  Otrzymałem wczoraj z NASK maila, z którego wynika, że min. Macierewicz arogancko zabiera moją domenę. Co myślicie o tym ? Poniżej tekst: " Uprzejmie informujemy, że 24 października 2017 r. wejdą w życie zmiany w administrowaniu domeną .mil.pl. Zmiany wynikają z Zarządzenia Dyrektora NASK z dnia 20 października 2017 roku w sprawie zmiany administrowania domeną .mil.pl, zgodnie z którym NASK zapewnia wyłączność rejestracji i utrzymywania nazw w domenie .mil.pl na rzecz ministra właściwego do spraw obrony narodowej. W związku z powyższym, począwszy od dnia 25 października 2017 roku NASK wstrzymuje przyjmowanie Ofert rejestracji oraz odnawianie nazw w domenie .mil.pl. Od tej daty NASK będzie przyjmował Oferty wyłącznie od ministra właściwego do spraw obrony narodowej. Wstrzymane zostaje również prawo do zawierania i odnawiania umów o opcję na nazwę w domenie .mil.pl. Powyższa decyzja NASK jest wyrazem porozumienia zawartego pomiędzy NASK a Ministrem Obrony Narodowej. Porozumienie zostało zawarte w następstwie wniosku Ministra Obrony Narodowej, zaakceptowanego przez Ministra Cyfryzacji. Jednocześnie informujemy, iż nie wcześniej niż po upływie 60 dni od dnia wejścia w życie ww. Zarządzenia, Umowy o Utrzymywanie nazw w domenie .mil.pl na rzecz obecnych Abonentów, którzy nie zostaną uznani przez Ministra Obrony Narodowej za instytucje związane z obronnością Rzeczypospolitej Polskiej, zostaną rozwiązane z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia, zgodnie z pkt 24 Regulaminu nazw domeny .pl z dnia 18 grudnia 2006 roku. Abonenci nazw w domenie .mil.pl, będący, zgodnie z decyzją ministra właściwego do spraw obrony narodowej, instytucjami związanymi z obronnością Rzeczypospolitej Polskiej, nie wcześniej niż po upływie 60 dni od dnia wejścia w życie ww. Zarządzenia, zostaną zobowiązani do dokonania cesji nazw domen na Ministra Obrony Narodowej. Wiadomość tę otrzymali Państwo, ponieważ na dzień 2017-10-23 14:40 CEST Państwa adres e-mail był wskazany w bazie rejestru domeny .pl jako adres kontaktowy Abonenta domeny / Abonenta opcji na domenę. Pozdrawiamy, Dział Domen NASK "
 11. rtoiPiotr

  Zobaczcie tę aukcję...

  ...i już po aukcji. Ktoś się cieszy, ktoś żałuje...
 12. rtoiPiotr

  ccc.pl w rękach CCC

  Kiepskie obuwie ale nazwa dobra.
 13. rtoiPiotr

  Rynek chiński

  To , co nam wydaje się dziwne, w Chinach ma swój sens. Aby dobrać domenę, która będzie sprzedawalna, należy nieco zgłębić kulturę chińską. Nie jest to trudne. W internecie jest sporo opracowań. Myślę, że jeszcze długo kupowanie domen pod rynek chiński będzie miało sens.
 14. rtoiPiotr

  paplarnia.pl

  paplarnia.pl Doskonała domena, jak i nazwa własna, dla kawiarni. Cena netto: 2.500 zł
 15. rtoiPiotr

  kawa.pl przejęta

  Ech..., nędzny jest ten nasz rynek domen skoro kawa.pl ot, tak po prostu spada...
×