Jump to content

Baba Jaga

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About Baba Jaga

 • Rank
  Stażysta

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. Pan Korneliusz najwyraźniej przezywa przegranie licytacji domeny graficy.pl Troche to bez sensu jak i cały post.Bo skoro pan nie licytuje w aukcjach ze swiezakami to skąd w aukcji tej domeny wziela się pana oferta?Objaw hipokryzji czy zazdrości?
 2. Pisałam o tym wyżej.A te esklepy pana Korneliusza to dla mnie nieporozumienie.
 3. ​Pan Korneliusz od lat sprzedaje na Allegro te domeny i jak do tej pory nikt nie zadał takiego pytania bo pewnie robi to po to aby zarobić.I pewnie gdyby nie ceny jak na Batorym to większa cześć z nich już byłaby w innych rękach.A tak codziennie ma nowe szanse zostać milionerem w myśl zasady "marzyć każdy może".
 4. rodzinneobligacjeskarbowe.pl
 5. W dobre domeny warto.Można za nie otrzymać godziwe pieniądze o ile wystarczy cierpliwości.Oczywiście nie są to kwoty jak za pl ale tez potrafią przynieść dobry grosz.Z ostatnich fajnych sprzedaży /nie moja/ zaczarowanyogrod.com.pl - xxxx zl netto.
 6. Ciekawe rzeczy pan pisze odnosnie regulaminu.Do tej pory myslalam ze regulamin jest prawem tego forum i jego przestrzeganie dotyczy wszystkich a nie tylko niektorych.Zle to swiadczy o administratorach tego forum jeśli nie przestrzegaja własnego regulaminu.Wstyd panowie. Oczywiście jeśli się mylę to śmiało można już obrażać innych i bez konsekwencji używać wulgaryzmów.Bo tak wynika z zachowania adminow i wypowiedzi pana Lateralusa.
 7. Za to na szczęście treść już własnością nie jest a bez niej to jakby zostaje domena i skrypt a nie forum.Dlatego tez odnoszę się do publicznej wypowiedzi niezgodnym z regulaminem którego stworzenie było wymagane prawem skoro forum jest publiczne. Panie Naming,po raz kolejny poziom pańskiej wypowiedzi sięgnął dna.
×