Jump to content

snay

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About snay

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

382 profile views
 1. snay

  dopelna.pl

  dopelna.pl Jak sądzicie warte coś? Dopelna.pl Czystamiska.pl Wynajemwc.pl Z góry dzięki za odpowiedź, domeny i tak zamierzam trzymać ale jestem ciekaw zdania "ekspertów w tym temacie"
 2. snay

  Sprzecior.pl

  No i jak Panowie, będzie ktoś na tyle uczynny ,żeby odpowiedzieć na pytanie? Nie jestem zbyt obeznany w tej branży a szkoda mi jej ,żeby przepadła.
 3. snay

  Sprzecior.pl

  Chciałem zeedytowac ale nie ma takiej możliwości ,strasznie to forum obumarło przez ostatni rok, jak zresztą wszystkie fora "webmasterskie" a szkoda bo można było czasami poczytać ciekawe tematy, ciekawe co jest głównym powodem.
 4. Sprzecior.pl Zarejestrowana kiedyś i zapomniana. Warto przedłużać ,jest coś warta według was?
 5. Dopelna.pl Fotosukces.pl Motosukces.pl Ostrejedzenie.pl Witam, widzicie jakieś szanse dla tych 2 pierwszych domen? Ta 3 i 4 to wątpię ,żeby ktokolwiek był chętny ponieważ sam nie mam do nich zbytnio koncepcji ,chciałbym tylko wiedzieć czy byście przedłużyli którąś ,czy coś są warte. Z góry dziękuje i pozdrawiam
 6. Czołem ,chciałbym wiedzieć czy oferty(user) z tej aukcji http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2134788&newsletter=1 są prawdziwe czy to jakiś trik na podbijanie,cena domeny drastycznie wzrasta
 7. literówka ,oczywiście chodziło o ostre* , może i macie rację ale tą "dopelna" bd trzymać choćby dlatego ,że mi się podoba .
 8. ktoś jeszcze się wypowie? Pieniądze nie poszły bo za darmo
 9. dopelna.pl motosukces.pl fotosukces.pl ostejedzenie.pl Witam jestem tu nowy ,nie zajmuje się sprzedażą domen po prostu kupiłem 1 koledze na stronę a z ciekawości wpisałem parę innych adresów i wyhaczyłem takie.Chciałbym wiedzieć czy według was fachowców z tej dziedziny są one coś warte.Nie liczę na grube pieniądze tylko chciałbym po prostu wiedzieć czy mają jakąś wartość a zarejestrowałem je głównie dlatego ,że mi się spodobały Z góry dzięki i pozdrawiam.
×