Skocz do zawartości

Mila

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Mila

 • Tytuł
  Nowy
 1. Mila

  Sprzedaż domeny na aukcji a cesja

  Kod dostałam, ale przy próbie transferu bez opłacenia faktury naliczą karę umowną.. Czyli nie ma co.
 2. Mila

  Sprzedaż domeny na aukcji a cesja

  Ok, rozumiem. Pozostaje chyba próba sprzedaży w serwisach gdzie domeny są zarejestrowane.
 3. Mila

  Sprzedaż domeny na aukcji a cesja

  Kangur, gdzieś to wyczytałam, ale pewnie chodziło o domeny zarejestrowane u nich. Już się gubię trochę. Czyli po sprzedaży domeny na aukcji w AM podaję Authinfo i robię cesję? Czy najpierw cesja?
 4. Mila

  Sprzedaż domeny na aukcji a cesja

  Złożyłam wniosek o kod. Dostałam już od nazwy.pl proformę i wiadomość, że jeśli nie zareaguję na tą propozycję, to prześlą kod w ciągu trzech dni... Tzn. mówisz, że jeśli uda mi się zdobyć jakimś cudem kod bez płacenia, to sprawa załatwiona?
 5. Witam, posiadam kilka domen otrzymanych w tzw. promocji za 0zł. Regulaminy tych promocji mówią, że przy chęci transferu takiej domeny do innego usługodawcy przed upływem pierwszego roku trzeba przedłużyć domenę na kolejny okres. Jak to się ma do sprzedaży na aftermarket.pl? Załóżmy, że sprzedam taką domenę zewnętrzną kilka miesięcy przed wygaśnięciem. Wiem, że aftermarket robi automatyczne cesje i wymaga najpierw podania Authinfo. Czy jeśli sprzedam taką domenę na aukcji i podam kod, to będzie to rozumiane jako transfer do innego usługodawcy? Czy będzie tylko cesja i kupujący otrzymuje domenę, a ja podaję dane do panelu dotychczasowego rejestratora? Domeny są w nazwa i az.
×