Skocz do zawartości

Lateralus

Użytkownik
 • Zawartość

  175
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana Lateralus w Rankingu w dniu 9 Lipiec 2017

Lateralus posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

114 Excellent

O Lateralus

 • Tytuł
  Praktyk

Ostatnie wizyty

1 740 wyświetleń profilu
 1. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  To takie pożegnanie, życzenie szczęścia. Np. - dobra ziomek bujam na chawirę 3m się. - spk, z fartem mordeczko.
 2. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Ale ktoś Cię najnormalniej na świecie prosi o radę, a Ty piszesz że nie będziesz nikogo przekonywać ani się wykłócać bo szkoda czasu i nerwów Bez urazy. Z fartem mordeczko!
 3. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Nasz kochany Alexis się nic nie zmienia Będzie pisał, przekonywał, wykłócał się ale jak chcesz się coś dowiedzieć to ni chu chu
 4. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Nie chce rad i ich nie oczekuję, pytam jedynie w co obecnie inwestujesz (nie chce potem tego komentować ani oceniać) - zadałem po prostu pytanie. Też inwestuje długoterminowo i zawsze pytam ludzi, którzy się tym interesują, w co inwestują. Kanał przeglądnę, dzięki.
 5. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Alexis kolega... nie powie...
 6. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Alexis: Jaka wg Ciebie waluta jest obecnie najbardziej przyszłościowa? Albo inaczej po prostu: W co sam obecnie inwestujesz? Pytam serio.
 7. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  A poleciłby ktoś jakaś giełdę gdzie można obracać bardzo dużą ilością walut?
 8. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  A poleciłby ktoś jakaś pewną (na dzień dzisiejszy) giełdę gdzie można obracać bardzo dużą ilością walut?
 9. Sprzedaż zagraniczna - Prośba o pomoc

  AfterMarket. Na Sedo więcej problemów niż pieniędzy.
 10. hhc.pl

  Rozwinięcie skrótu super. Jednak nie poprzestałbym na takim ograniczaniu się, domena może mieć wiele innych zastosowań jak np: -Hulające Huśtawki Czeskie (dla importera huśtawek z Czech) -Harfy Halogeny Cytryny (dla sklepu wielobranżowego) -Henryk Halina Ciżewscy (dla małżeństwa Ciżewskich z Krynicy Dolnej) Wydaje mi się że rozwinięć skrótu może być więcej więc i klienci będą walić drzwiami i oknami.
 11. Poligrafia.pl

  Pierwszy plus dla domeny. Drugi plus dla domeny. A w mojej okolicy była jedna, a teraz są trzy. Rozumiesz że to bez znaczenia, prawda? Mógłbym też co nieco opisać, jak wyceniane są domeny w dziale Wycena i opinia, ale to bardziej na osobny wątek... Po prostu twoje uzasadnienie wyceny sprawiło u mnie uśmiech na twarzy - nic więcej
 12. Nowy wygląd forum

  Serio!?
 13. Sprzedaż domeny przez Afternic

  No nie mam. Zgłosił się do mnie broker Afternic i tylko miałem tam założyć konto i podać dane. Uzupełniałem jakieś informacje podatkowe przy zakładaniu konta i nie wiem czy to jakoś nie rzutuje na sposób rozliczenia. Jakie niby dane ma Afternic? (GoDaddy?)
 14. Hej Sprzedałem domenę przez Afternic. Pieniądze są już na moim koncie jednak nie wiem jak to teraz rozliczyć. Czy ktoś wystawiał już fakturę firmie Afternic i mógłby powiedzieć jak to ma wyglądać?
 15. Nowy wygląd forum

  Zazwyczaj trudno reagujemy na zmiany. Wychodzę z założenia że po prostu się przyzwyczaję i za jakiś czas nie będę mógł sobie wyobrazić innego forum. Propsy dla administracji że im się jeszcze chce robić takie rzeczy dla takich userów jak my.
×